Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Оцінка роботи в касетному павільйоні (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4784)

Leytenant 30.10.2017 23:18

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Ще в плюси касетного павільйону, мабуть, можна віднести весняний розвиток. Сім'ї гріють одна одну,, при необхідності можна організувати підігрів.

Ворон 30.10.2017 23:23

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 207115)
В касетних вуликах чи павiльйонах верхнiй льоток зроблений для того щоб у кожному стояку над кожною сiм'ею була можливiсть зробити протиройовий вiдводок або зiбрати медовик. А по 2 сiм'i в стояку - це вже як варiант. Це не подвiйне скупчення бджiл, а продуманiсть, гнучкiсть системи. Де ж тут проблеми з роiнням?

Я зрозумів хід ваших думок,я добре вивчив конструкцію всіх видів вагончиків,перед тим як почати будувати свій,мені тільки незрозуміло як ви визначите наявність матки в касеті,коли секції "тріщать" від бджоли?

zelya343 30.10.2017 23:42

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 207120)
Я зрозумів хід ваших думок,я добре вивчив конструкцію всіх видів вагончиків,перед тим як почати будувати свій,мені тільки незрозуміло як ви визначите наявність матки в касеті,коли секції "тріщать" від бджоли?

Так вони трiщать i в корпусах не гiрше. А якоi конструкцii ваш вагончик?

Ворон 31.10.2017 00:01

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 207124)
Так вони трiщать i в корпусах не гiрше. А якоi конструкцii ваш вагончик?

Гніздо 16 р на 300+надставки на 145 р.,фото є в профілі.:ah:

zelya343 31.10.2017 13:46

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 207126)
Гніздо 16 р на 300+надставки на 145 р.,фото є в профілі.

Подивився. Схоже вас не турбувало бажання нафарширувати вагончик подвiйною чи потрiйною кiлькiст'ю бджiл. Тож мабуть ви i не вiдчуваете тiсноти та незручностей при роботi в ньому. Взагалi спiввiдношення "кiлькiсть сiмей/зручнiсть в роботi" - мабуть одне iз головних питань при проектуваннi павiльону. Я так зрозумiв що на вибiр конструкцii ще вплинула ваша схильнiсть до порамочноi роботи. Про це свiдчать вашi лежаки на 3 сiм'i. Я також трiшечки займаюсь пакетами, i маю декiлька таких вуликiв. Це як деяка альтернатива: як не маеш павiльйону, то в таких "гуртожитках" навiть середнячки добре зимують i навеснi швидко розвиваються

Ворон 31.10.2017 14:34

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 207158)
Подивився. Схоже вас не турбувало бажання нафарширувати вагончик подвiйною чи потрiйною кiлькiст'ю бджiл. Тож мабуть ви i не вiдчуваете тiсноти та незручностей при роботi в ньому. Взагалi спiввiдношення "кiлькiсть сiмей/зручнiсть в роботi" - мабуть одне iз головних питань при проектуваннi павiльону. Я так зрозумiв що на вибiр конструкцii ще вплинула ваша схильнiсть до порамочноi роботи. Про це свiдчать вашi лежаки на 3 сiм'i. Я також трiшечки займаюсь пакетами, i маю декiлька таких вуликiв. Це як деяка альтернатива: як не маеш павiльйону, то в таких "гуртожитках" навiть середнячки добре зимують i навеснi швидко розвиваються

Ще зчасом планується платформа на 30 вуликів,вулики вже чекають коліс.:ah:

Leytenant 31.10.2017 18:19

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 207159)
Ще зчасом планується платформа на 30 вуликів,вулики вже чекають коліс.:ah:

Це буде платформа, чи павільйон?

Ворон 31.10.2017 20:12

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 207173)
Це буде платформа, чи павільйон?

Платформа,ескіз і заготовка(рама)вже є осталось втілити в житя,все є в моєму профілі.:ah:

Leytenant 02.11.2017 13:56

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 207126)
Гніздо 16 р на 300+надставки на 145 р.,фото є в профілі.:ah:

А навіщо 16 рамок на гніздо? В касетних якраз по 8 роблять, а далі касетами розширюють. Та і в корпусних такий само підхід. При розширенні надставкою виходить, що Ви по суті одночасно добаляєте 8 рамок на 300, та ще і на велику площу. На скільки це оправдано?

Ворон 02.11.2017 18:18

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 207339)
А навіщо 16 рамок на гніздо? В касетних якраз по 8 роблять, а далі касетами розширюють. Та і в корпусних такий само підхід. При розширенні надставкою виходить, що Ви по суті одночасно добаляєте 8 рамок на 300, та ще і на велику площу. На скільки це оправдано?

8+8 якраз буде гніздова частина,вище медові касети,в надставку майже незаходить матка,надставка ставиться 50/50 рамки відбудовані і вощина,надставка ставиться коли сім'я займає 16 рамок гнізда.;)


Текущее время: 03:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot