Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цены на сахар (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=20)

Ворон 22.10.2017 14:39

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 206080)
Ворон, ...якщо не секрет, по чому приймають цукровий буряк у населення?...чи вони цукром розщитуються?

Чи купляють у населеня,незнаю,нецікавивс я,в нас за здану тону буряка,дають 65 кг цукру.:ah:

СКВИРЯНИН 22.10.2017 19:58

Re: Цены на сахар
 
Зараз сезон розрахунку з населенням за паї, серед іншого дають по 2 мішки цукру по ціні 12,20. Сьогодні купив пару центрів (не всім потрібен цукор, забирають гроші, ). Ціна непогана, жаль більше не знайшов продавців. У Сквирі пайовий цукор перепродують по 660-700 за мішок

Волкотрубенко 23.10.2017 09:11

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 206063)
Я здав 10 тон цукрових буряків, але напевно сіяти більше небуду,дороге задоволеня стало.:ah:

Какая площадь засеяна была?

Ворон 23.10.2017 13:05

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 206227)
Какая площадь засеяна была?

0.18 га:ah:

Юрій Чугай 23.10.2017 17:52

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Охронка (Сообщение 206036)
Гнідава може й так а от Іваничі на 50гр дорожче. Луцький(ГНІДАВА) для закормки в зиму некудишній(ИМХО)

Іваничівський по 700 грн..
Чому гнідава не годиться? Я завжди беру "білий" цукор для закорму - вважаю його більш очищеним.

Ворон 23.10.2017 20:53

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 206271)
Іваничівський по 700 грн..
Чому гнідава не годиться? Я завжди беру "білий" цукор для закорму - вважаю його більш очищеним.

Неправда,неочищений цукор має коричневий відтінок,і я старався його придбати для бджіл,хоча рідко коли виходило,не я один маю бджоли,а білий він становиться після впливу вапна,тому для бджіл він менш корисний,вас треба провести на любий цукровий завод на екскурсію і вам митєво стане зрозуміло.:ah:

seim 23.10.2017 21:36

Re: Цены на сахар
 
Для бджіл неочищений темний цукор гірший із-за наявності в ньому неперетравлюваних частин. Такий цукор буде мати ефект падевого меду (може в меншому ступені) але він гірший ніж очищений білий, який практично повністю перетравлюється бджолами.

Ворон 23.10.2017 22:20

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 206310)
Для бджіл неочищений темний цукор гірший із-за наявності в ньому неперетравлюваних частин. Такий цукор буде мати ефект падевого меду (може в меншому ступені) але він гірший ніж очищений білий, який практично повністю перетравлюється бджолами.

Коричневий і білий,по складових частинах не відрізняється, відрізняється тільки кольром, а отримують його в кінці сезону, при очищені бочок кристалізаторів, а забарвлює в коричневий колір його домішка меляси(патоки), тому ввжаю що ви неправі, інакше бжолярі нестояли б в черзі за ним, і діставали його правдами і нетільки.:ah:

Охронка 23.10.2017 22:26

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 206271)
Чому гнідава не годиться

Візьміть два цих виробники і зробіть з їх цукру сироп(в одинаковій пропорції) і зразу все побачите

seim 23.10.2017 23:24

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 206312)
Коричневий і білий,по складових частинах не відрізняється, відрізняється тільки кольром, а отримують його в кінці сезону, при очищені бочок кристалізаторів, а забарвлює в коричневий колір його домішка меляси(патоки), тому ввжаю що ви неправі, інакше бжолярі нестояли б в черзі за ним, і діставали його правдами і нетільки.:ah:

меласа не тільки забарвлює а і додає мінеральних речовин, які взимку накопичуються в кишечнику бджоли. Якщо в рамках є темний мед або падевий то ситуація ще більш ускладнюється. І як результат може бути понос і розвиток нозематозу. Пасічник думає що така сім'я є генетичним сміттям який погано зимує і викидає за паркан таку сім'ю разом з вуликом:)
А причина може бути банальна. Недогляд пасічника
Що чув, читав і робив потім висновки про те й пишу. Може комусь буде корисна інформація


Текущее время: 10:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot