Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Препараты, применяемые в пчеловодстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Варомор (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=868)

general_mayor 11.04.2016 08:15

Re: Варомор
 
Запах не пропускает это точно, заходил в сарай ничего не пахнет

Andruhan 11.04.2016 08:26

Re: Варомор
 
Цитата:

Сообщение от arbutr (Сообщение 131869)
У нас на работе загнали всех в помещение,одели противогазы и кинули гранаты со слезоточивым газом,у кого не работал тот выбегал со слезами и кашлем,но таких были единицы. Что бы знать точно надо только проверить!

Любят вас работодатели, или прибавку к зарплате попросили!?;) У нас в армии тоже так противогазы проверяли, кто высыпал уголь из фильтра на дембельский альбом(или у кого высыпали), те с палатки выбегали сразу!:confused:

gvf 11.04.2016 09:07

Re: Варомор
 
А просвітіть мене, старого, про протигази. Фільтр набирає якусь гидоту, він не безрозмірний і ефективність його з часом падає. Далі. Полежить він на сонечку або просто при більшій температурі і начне випаровувати те, що ввібрав. Основа фільтра - активоване чимось пористе вугілля. Як, взагалі, проходить дезактивація тих фільтрів. В арміїї якось так мало про це розказували, більше сержанти муштрували про чистоту отого намордника... Був там у нас якийсь капітан-хімік, але чим він займавсь - не знаю. Може в нас на форумі є Гуру по цим протигазам, то нехай нас просвітить трохи.
І ще. Бойові ОР (ОВ) - це одне, а біпін, тимол, щавелька - інше. І ще не відомо як вони фільтруються протигазами. Суб'єктивне "не відчуваю запаху" - не критерій еффективності фільтра протигазу. Я би не став на собі провіряти їх ефективність. Потрібні якісь офіційні циферки.. Без них це просто " ля - ля".

Ворон 11.04.2016 09:34

Re: Варомор
 
Вложений: 4
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 131877)
А просвітіть мене, старого, про протигази. Фільтр набирає якусь гидоту, він не безрозмірний і ефективність його з часом падає. Далі. Полежить він на сонечку або просто при більшій температурі і начне випаровувати те, що ввібрав. Основа фільтра - активоване чимось пористе вугілля. Як, взагалі, проходить дезактивація тих фільтрів. В арміїї якось так мало про це розказували, більше сержанти муштрували про чистоту отого намордника... Був там у нас якийсь капітан-хімік, але чим він займавсь - не знаю. Може в нас на форумі є Гуру по цим протигазам, то нехай нас просвітить трохи.
І ще. Бойові ОР (ОВ) - це одне, а біпін, тимол, щавелька - інше. І ще не відомо як вони фільтруються протигазами. Суб'єктивне "не відчуваю запаху" - не критерій еффективності фільтра протигазу. Я би не став на собі провіряти їх ефективність. Потрібні якісь офіційні циферки.. Без них це просто " ля - ля".

Ось що "нарив":ah:

arbutr 11.04.2016 09:42

Re: Варомор
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 131872)
Любят вас работодатели, или прибавку к зарплате попросили!?;) У нас в армии тоже так противогазы проверяли, кто высыпал уголь из фильтра на дембельский альбом(или у кого высыпали), те с палатки выбегали сразу!:confused:

Это необходимый элемент подготовки.Лучше на учении обнаружить дефект,чем на задании.Ведь от этого будет зависеть жизнь и здоровье,а так же выполнение поставленной задачи.:frend1:

gvf 11.04.2016 18:04

Re: Варомор
 
Ворон, дякую. Це вже щось. 60 - 360 хвилин захисту... А далі? Будемо думати що захищені, а насправді травитись самі? Ні, колеги, ви як хочете, а я - пас.

arbutr 11.04.2016 20:08

Re: Варомор
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 131946)
Ворон, дякую. Це вже щось. 60 - 360 хвилин захисту... А далі? Будемо думати що захищені, а насправді травитись самі? Ні, колеги, ви як хочете, а я - пас.

Если найдёте альтернативу сообщите всем нам,я только за.:ok:

vit 11.04.2016 20:28

Re: Варомор
 
Шланговый противогаз с выведением шланга метров 10 против ветра.

amator 11.04.2016 23:01

Re: Варомор
 
general_mayor, у Вас нет знакомого инструктора ГО? Или по ТБ на предприятии химпрома? Хотя можно и в магазин позвонить, может менеджер толковый попадется. Если разберетесь и поясните - буду очень благодарен! Знаю, что для защиты от паров кислоты идут желтые фильтры на респиратор.

gvf 11.04.2016 23:51

Re: Варомор
 
Цитата:

Сообщение от arbutr (Сообщение 131963)
Если найдёте альтернативу сообщите всем нам,я только за.:ok:

Взагалі відказатись від цієї "гармати".
Яка може бути альтернатива? В армії техніку, зброю, ОЗК і т.і. - дезактивують. Ви робочий одяг як будете дезактивувати і куди це будете виливати? Як пасічник буде контролювати непридатність фільтра того протигаза і як його утилізовувати? На війні "моторесурс" солдата вимірюється, в кращому випадку, днями життя і там не сильно заморочуються утилізацією, але ж ми хочемо прожити 100 років при доброму здоров'ї, це так, для круглої цифри. І при цьому демонструємо на весь світ що дим із цієї гармати не обпікає долоню. Або ж видно як вітер зносить цей "дим" на оператора-бджоляра.Дикунство! Варвари 21 століття!
Якщо вже так кортить та гармата, то хоча б виймати її гарантовано після повного виходу того диму із трубки і ще + 20- 30 секунд паузи. Тобто "пшикнув" , порахував до 30-и, а потім вже виймай. І нічого хвастатись, що за якихось 20 - 30 хвилин обробив пасіку в 100 сімей. А на скільки погіршив собі здоров'я чи скоротив життя? Та якби тільки собі, а то можливо ще комусь. І гірше всього - всюдисущим дітлахам, яким також цікаво що то за пістолет такий у батька чи дідуся димом пахкає в вулик і мимо вулика. Це не пасічний димар, що тримає синочок нашого шановного адміна.


Текущее время: 16:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot