Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2017 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4098)

Олександр 5110 13.08.2017 13:08

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Вартість меду у різних регіонах УкраїниКИЇВ. 12 липня. УНН. Свято Маковія або Медовий спас одне з найпоетичніших і найшановніших в Україні. Цього дня у церквах святять воду, квіти й мак. Свято традиційно відзначають 14 серпня. Медовим спасом свято називають тому, що вулики до того часу наповнюються медом і традиційно пасічники починали медозбір, передає УНН.Кореспонденти УНН дізнались вартість головного атрибуту Медового спасу у різних куточках України. Так, одесити 1 літр меду акації можуть придбати за 120грн., гречаного меду - 100 грн., липи - 110 грн., різнотрав'я - 90-120грн. У Львові за баночку меду акації потрібно заплатити 150 грн., гречка- 140-150грн, липи- 120-130грн. Мешканці Закарпаття поласувати медом акації можуть за 180 грн., липи- 160-180 грн., різнотрав'я - 120-160 грн., гірський, лісовий - 180-200 грн., коріандровий - 120 грн.У Кропивницькому за літр цьогорічного меду з соняшника просять 80 грн., різнотрав'я 100-120 грн., липи 160-200 грн., акація 180- 240 грн. Мед із різнотрв'я у Житомирі можна придбати за за 90 грн., тоді як у Маріуполі він коштує близько 100 грн., а травневий мед можна придбати приблизно за 170 гривень за 1 л.Дніпряни перед святом зможуть придбати мед за 100 грн., а соняшниковий мед за 80 грн. - 1 л.У Рівному, мед різнотрав'я можна придбати за 120 грн, гречаний 90 грн., липовий - 80грн, мед акції – 100 грн за 1 літр.

Берендей 13.08.2017 14:04

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Сегодня на рынке мед особо спросом не пользовался. Зато мой прилавок напоминал стену плача наверное половина пчеловодов города сочли своим долгом собраться возле моего прилавка и пожаловаться друг другу на провальный сезон. Я в кое то веки был больше вовлечен не в торговый процесс а в разговоры, лишь изредка уделяя внимание явно заинтересовавшимся клиентам. Зато какое я получал моральное удовольствие когда какой нибудь незадачливый клиент узнав цену на сладкий продукт говорил фразу "дорого" Это было равносильно тому что в загоне полном разъяренных быков побегать с красным флагом. Вся толпа как по команде обращала свой взор на будущую жертву. И начиналась массированная атака на бедную жертву обильно и красноречиво доказывая что цена более чем адекватная. В общем такого единства я не видел уже давно. В итоге уторговал мало а удовольствия получил массу.

Владимир Татомир 13.08.2017 14:08

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 198682)
когда какой нибудь незадачливый клиент узнав цену на сладкий продукт говорил фразу "дорого" Это было равносильно тому что в загоне полном разъяренных быков побегать с красным флагом.

Эдик, а подарил бы баночку, или скидку сделал бы, если бы клиент произнес:"Мед хорош, и недорого, а вот я мало зарабатываю, чтобы кушать этот прекрасный продукт."

Берендей 13.08.2017 14:14

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 198684)
Эдик, а подарил бы баночку, или скидку сделал бы, если бы клиент произнес:"Мед хорош, и недорого, а вот я мало зарабатываю, чтобы кушать этот прекрасный продукт."

Скидку бы сделал однозначно если бы увидел в глазах искренность, а вот на счет подарить то зависит от настроения и от суммы выторга. Чем больше у меня в кармане налички тем я добрее и щедрее :).

Gnat 13.08.2017 15:09

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Доброго дня . Декілька днів назад кличе мене сусід до себе і показує новий великий натяжний басейн, а там бджоли зробили собі поїлку. Питається чи то мої:rofl2: кажу мої і не тільки, а з усієї вулиці:). Вчора знову зустрічає , Олег що робити бджолу шкода топиться:(, я кажу шкода ну тоді звертай свій басейн (Поїлку) і не буде жалко:) , не захотів :).Реально на моїх поїлках бджоли нема вся пішла на басейн :).

Small_Bee 13.08.2017 16:25

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Пусть плотики запустит :D

Мои тусуются у соседа в декоративном водоеме, сидят на листьях водных растений и сьорбают :D

yuasaver 13.08.2017 16:35

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Gnat (Сообщение 198692)
Доброго дня . Декілька днів назад кличе мене сусід до себе і показує новий великий натяжний басейн, а там бджоли зробили собі поїлку. Питається чи то мої:rofl2: кажу мої і не тільки, а з усієї вулиці:). Вчора знову зустрічає , Олег що робити бджолу шкода топиться:(, я кажу шкода ну тоді звертай свій басейн (Поїлку) і не буде жалко:) , не захотів :).Реально на моїх поїлках бджоли нема вся пішла на басейн :).

не хвилюйтеся, він його незабаром спустить - вода позеленіє, бо якщо він не використовую спецзасоби від мікрофлори (хлор.....), то вона бистро позеленіє, бо на воду з спецзасобами бджоли майже не сідають.....

EW3DS 13.08.2017 19:47

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Жара спала. Сегодня откачал вторые надставки в трех семьях. Пчелы на удивление ласковые. На напад даже и признаков нет, изредка только осы заглядывают. Летная пчела вся в работе на малине. Работать одно удовольствие:ok:

ТСІ 13.08.2017 20:00

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Вечер добрый уважаемые пчеловоды! Скоро все займемся профилактикой варатоза. Кто до сих пор не знает чем обрабатывать, прочтите, кому то будет интересно...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Aleksandr17 13.08.2017 21:54

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Трохи сформував сім'ї. За заставну посиавив ті рамки, які йшли на обсушку, вже плямами підзалили
Думаю на тижні поставити полоски, варто чи ще рано? І які краще?
Матки сіють, розплід є, в кожній сім'ї від 5 до 7 рамок. Хоча рамки з підковою меду зверху.
В одній счм'ї побачив пів рамки перги, в інших майже немає


Текущее время: 13:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot