Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пыльцесборники (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Пыльцеуловители (конструкции и чертежи) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=92)

Ворон 14.08.2012 14:02

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 12900)
http://moresson.ho.ua/view_stati.php?id=32

Хороша конструкція дна з пилковловлювачем,на мою думку яби доопрацював дану конструкцію:поставив би зліва і справа по 3 трубочки для вихода трутнів і виносу мусору.

віталий 17.08.2012 11:43

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 11560)
Знайшов недорогі пилкоуловлювачі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] по 35 грн гурт,та 39 грн роздріб на 180 отворів,хоршої якості. Переваги над пилкоуловлювачем на 120 отв. фірми аріs тим що збоку є спеціальний важіль який вклюає та виключає пилкоуловлювач. Це дуже важливо в жару коли бджоли викучуються на льоток і своєю масою самі включають пилкоуловлювач,тому приходилось підставляти брусочок,а тут таких проблем немає. Одне тільки смутило що нова почта взяла з мене багато грошей за пересилку (160грн в чернівці),тобто по 4 грн за штуку. Думаю тепер купити тут і
бджоловидалячі,а перевізника пошукаю іншого.

Я думаю що це найкращий пилкоуловлювачів із всіх існоючих,до того ж ціна приємлива. На рахунок сміття: треба бджолам весною дати облітатись через верхній льоток,де зазделегідь буде прикріплений пилкоуловлювач,-от і всі проблеми зі сміттям зняті.

Ворон 17.08.2012 15:46

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
:ok:Я користуюсь пилковловлювачем фірми Апіс і ним цілком задоволенийч.в нас він коштує 28 гр. шт.:ura1::ura1::ura1:Ще маю три металеві,чиї не знаю(купляв в ветаптеці),вихід для трутнів з боків через які через годину всі бджоли проходять минаючи решітки,лежать мертвим грузом.

віталий 18.08.2012 11:24

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Пилкоуловлювач фірми апіс прийнятний для невеликих за силою сімей(в ньому 120 отворів),до того ж вони самі включаються - це їхній недолік. Ті пилкоуловлювачі які я запропонував (харківські) мають 180 отворів, і для мене вони більш приємливі для 8-ми раамочних багатокорпусних вуликів силою сімей в 4-5 корпусів. Він широкий(майже на весь корпус) а не високий і має велику прилітну дошку. На відміну від донних пилкоуловачів він включений в зимній період захищає від синиць. І ще я вважаю донні пилкоуловлювачі неприємливими так як в підрамковому просторі повинна розміщуватись на ніч вся льотна бджола(яку ви ніколи не бачите) а не пилок. Донний пилкоуловлювач важко виготовити простому пасічнику,а його деталі здатні набухати (через постійну вологість від пилку) що затрудняє його виймання з вулика, в пилку накопичуються бато жучків та інших дармоїдів.А тут два сморізи завентив і "вся музика". Вважаю що ТОЙ ХТО ХОТІВ МЕНЕ ПОЧУТИ - ПОЧУВ!. Віталій.

Ворон 18.08.2012 14:24

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13037)
Пилкоуловлювач фірми апіс прийнятний для невеликих за силою сімей(в ньому 120 отворів),до того ж вони самі включаються - це їхній недолік.

Не зню як ви рахували в моїх від Апіс мають 8 рядів по 24 дирки в кожном ряді(8*24=192),а щоб решітки самі не закривались просверлив квадратним шилом в верхньому положені решітки в корпусі(сверлив з зовнішньої в середину) дирку і вийшов горбок яки не дає решітці опускатись!

віталий 20.08.2012 14:00

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13037)
На відміну від донних пилкоуловачів він включений в зимній період захищає від синиць. І ще я вважаю донні пилкоуловлювачі неприємливими так як в підрамковому просторі повинна розміщуватись на ніч вся льотна бджола(яку ви ніколи не бачите) а не пилок. Донний пилкоуловлювач важко виготовити простому пасічнику,а його деталі здатні набухати (через постійну вологість від пилку) що затрудняє його виймання з вулика, в пилку накопичуються бато жучків та інших дармоїдів.А тут два сморізи завентив і "вся музика". Вважаю що ТОЙ ХТО ХОТІВ МЕНЕ ПОЧУТИ - ПОЧУВ!. Віталій.

Цікаво що скаже PDD на дану тему.

PDD 20.08.2012 15:01

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 13097)
Цікаво що скаже PDD на дану тему.

Ви бачили малюнок, бачили фото. Доопрацьовував пилковловлювач шість років, він повністю працездатний. Зробіть собі один екземпляр, спробуйте його в дії, тільки після цього Ви зможете оцінити мою роботу.
На привеликий жаль, два роки вони без роботи, ціна пилку не відповідає затратам бджолиних сімей.

Andreas 27.10.2012 08:29

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Вот здесь кое-что есть

Добавлено через 3 минуты
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Добавлено через 1 минуту
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

mfahr 02.11.2012 23:14

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
А есть подробная схема (Схема чтобы мастеру отдать а он сделал ) пыльце сборника как на видео уж очень понравился такой вариант. Я бы еще кормушкой усовершенствовал бы как нибуть....

PDD 03.11.2012 21:38

Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)
 
Цитата:

Сообщение от mfahr (Сообщение 15931)
А есть подробная схема (Схема чтобы мастеру отдать а он сделал ) пыльце сборника как на видео уж очень понравился такой вариант. Я бы еще кормушкой усовершенствовал бы как нибуть....

Советую посмотреть пыльцеуловители Паппа В.В.
Я их демонстрировал на Кругу.


Текущее время: 13:45. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot