Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Электродырокол (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=124)

Magnum 28.12.2014 22:21

Кто как сверлит рамки.
 
Всім доброго здоровя. Я свердлю рамки таким пристроєм, зробленим своїми руками.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Voblin_UA 28.12.2014 22:32

Re: Электродырокол
 
В теме об изготовлении рамок я выкладывал фото своей приспособы. Суть абсолютно аналогична, но в качестве привода задействован УБДН-1, направляющих несколько, сверло одно. У меня полурамки, по два отверстия на сторону, продуктивность чуть ниже.
Ваше решение эффективнее, особенно на 5 рядах проволоки, я о таком думал, но последнее слово оказалось за кошельком, потому и использовал то, что уже было под рукой. Будут деньги - обязательно сделаю что-то подобное Вашей конструкции. Очень элегантно получилось!

Юрий 63 04.01.2015 10:52

Re: Кто как сверлит рамки.
 
Цитата:

Сообщение от Magnum (Сообщение 73737)
Всім доброго здоровя. Я свердлю рамки таким пристроєм, зробленим своїми руками.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Какие марки двигателей используете на 27вольт???

xx1976 14.03.2015 18:15

Re: Электродырокол
 
Цитата:

Сообщение от Бомбер (Сообщение 35437)
Вот склепал такой привод на скорую руку.Работает.Правда,не очень эстетично,но времени не было.

Я , видел у одного пчеловода, на таком сверлильном станке стоял движок на 12 вольт. Подобна как у CVEKLOVA на медогонках . Чем мне этот вариант нравится, что можно сверлить и в поле и дома.

Копыч Роман Викторович 09.06.2015 23:00

Re: Электродырокол
 
Цитата:

Сообщение от игорь 72 (Сообщение 49045)
уже в деле :ok:

Шановні форумчани ті хто мають даний девайс, підскадіть будь-ласка: із чого зроблений "блок свердл"? Це профільна труба, і які її розміри? Як закріпоені підшипники? І які вони там, підшипники кочення чи ковзання? А також яку потужність має двигун? Короче, цікавить все. Адже хочу спробувати виготовити станочок самостійно, думаю, буде значно дешевше ніж купувати новий. Особливо враховуючи те, що двигун і метал для станини вмене є. Наперед дякую за відповіді і поради).

medodan 09.06.2015 23:45

Re: Электродырокол
 
Цитата:

Сообщение от Копыч Роман Викторович (Сообщение 90772)
Шановні форумчани ті хто мають даний девайс, підскадіть будь-ласка: із чого зроблений "блок свердл"? Це профільна труба, і які її розміри? Як закріпоені підшипники? І які вони там, підшипники кочення чи ковзання? А також яку потужність має двигун? Короче, цікавить все. Адже хочу спробувати виготовити станочок самостійно, думаю, буде значно дешевше ніж купувати новий. Особливо враховуючи те, що двигун і метал для станини вмене є. Наперед дякую за відповіді і поради).

Якщо робив-би сам, то , мабуть , починав з пошуку адекватного токаря...
Кожний шпиндель(патрон) можна зробити під единий внутрішний діаметр (3мм,наприклад ) , а зажимати свердло боковим гвинтом , що пройде радіально . Проста деталь. Підшипник (качіння) можна використати 1 на кожний шпиндель, розмір 30мм , кріплення-у глухій плашці , на гарячу посадку. А вже плашка - гвинтами, до загальноі шпиндельноі рейки (наприклад, 2 кутка , зварені в букву "п")...
Потужність двигуна для свердла 2.5-3мм близько 100-150 ватт на шпиндель.
Можна і меньш , але навіщо нам нерви =)
Тож для 4 шпинделів двигун від сучасноі пральноі машини (450-600 ватт) = саме те , 220вольт , без заморочок , з тим-же ременем ...
Головне питання - це шківи що на шпинделях, та як це все з`еднати щоб не дорого, не стрьомно , та щоб не "колхоз". Тут варіантів масса, а кожний відштовхуеться від своіх реалій.

Злой Сашка 10.06.2015 09:44

Re: Электродырокол
 
Думаю, що Ваш задум про машинку повне лайно... на сьогоднішній день 1000 грн . не гроші. Купіть готовий і не скачте з бубном навколо токарів, транспорту, пошуку запчастин... а ще врахуйте бензин, втрачений час, час на переробку того що не так вийшло або не підійшло. Добре порахувавши, зрозумієте, що воно того не варте.

Yaroshko 10.06.2015 14:22

Re: Электродырокол
 
Цитата:

Сообщение от Копыч Роман Викторович (Сообщение 90772)
...думаю, буде значно дешевше ніж купувати новий. Особливо враховуючи те, що двигун і метал для станини вмене є. Наперед дякую за відповіді і поради).

Якщо вже так хочете зробити станочок, то купіть хоча б так званий " блок свердл" із станиною, а моторчик прилаштуєте самі. Метал, з якого зроблена станина, не такий вже дорогий.
Думаю так буде найдешевше для Вас.

Копыч Роман Викторович 10.06.2015 14:23

Re: Электродырокол
 
Цитата:

Сообщение от Злой Сашка (Сообщение 90801)
Думаю, що Ваш задум про машинку повне лайно... на сьогоднішній день 1000 грн . не гроші. Купіть готовий і не скачте з бубном навколо токарів, транспорту, пошуку запчастин... а ще врахуйте бензин, втрачений час, час на переробку того що не так вийшло або не підійшло. Добре порахувавши, зрозумієте, що воно того не варте.

Категорично не погоджуся із вами. Вигідність, чи ні, виготовлення даного станка, обумовлена собівартістю роботи і матеріалів. Можливо у ваших умовах самостійне виготовлення буде і не прийнятним, але не в моїх. Бо все що мені потрібно, це тільки підшипники, заготовки для токарного станка, ремінні паси... Адже все інще є, і на місці брат токар який виготовить потрібні деталі безкоштовно.:ah:

medodan 10.06.2015 19:01

Re: Электродырокол
 
Цитата:

Сообщение от Копыч Роман Викторович (Сообщение 90819)
...Вигідність, чи ні, виготовлення даного станка, обумовлена собівартістю роботи і матеріалів...Адже все інще є, і на місці брат токар який виготовить потрібні деталі безкоштовно.:ah:

Додам , що кожна "саморобка" , якщо з розумом, маэ можливість розвитку : наприклад зробити 1 з шпинделів пересувним (чи може краще пару), щоб міняти базу під різні розміри рамок (300-145-230) чи просто кількість отворів під дріт .
Для маленькоі пасіки то все , мабуть , зайве (до 20-25 сімей) , але якщо "на виріст" - то приспособа маэ бути обовьязково , некажучи про кондуктори для сборки/наващення.
Та що казати , після бачених убожеств з бджолятского магазину , віддавати за те грощі -це або дурість або акт благодійності.
Теж-саме і про самі рамки\заготовки.
Краще вже самому.
(імхо)


Текущее время: 23:41. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot