Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Вощина (цена, обмен) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=478)

seim 02.11.2017 14:37

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Йому її продали як Гадячську

Osmievod 02.11.2017 21:16

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Замислився над тим як зробити силіконову матрицю та самому відливати вощину з власного воску. На перший погляд не дуже складно, відгуки позитивні. Що на таке скажете?
А ось людина пропонує такий метод
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
результатів нема. Коментарі вимкнено, але в "Обговорення" негативні настрої. Можливо що агроволокно не вигризатимуть?. В планах спробувати такий один листочок.
В мережі є навощена газета - результат негативний: газету згризли.
Бджоли взагалі відбудують гладкий лист? Гадаю, що як би бджолам це було все рівно, то навіщо робити такі складні присторої, налили пластин, наставили і все, будуйте собі. Щось тут з цією вощиною не так, якись є попідвипідверт....

Kucvasil 02.11.2017 21:44

Re: Вощина (цена, обмен)
 
лет 5 тому пробовал дедовским воскопресом вощину делать толстая неплывет пхнучая тянут отлично зато болячек в семьях прибавилось параличь протресировал которым недавал вощину все нормально завд ванну с воском кипятит опр количество времени а непросто топит ильеткак делал я

Немолодий 03.11.2017 19:13

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Цитата:

Сообщение от Osmievod (Сообщение 207416)
В планах спробувати такий один листочок.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Автор відеосюжету: "В этом сезоне я толком так ничего и не получил в смысле результата.Но надеюсь попасть в бригаду на точёк на следующий сезон,тогда посмотрим варианты оттяжек пчелой при взятке и другие варианты изготовления СВОЕЙ ВОЩИНЫ ИЗ СВОЕГО ВОСКА подручными средствами в полевых условиях. Я сам заинтересован в том .чтобы уйти от гуано из магазина. Если будет достойное решение проблемы вощины,то непременно поделюсь с миром."
Як говориться, головне прокукурікати, а там буде як буде.

Сьогодні обміняв свою воскопродукцію на вощину в Гадяцькому восковощинному заводі. Маса вощини визначається по формулі: Мвощини = (Мвоску+Ммерви х 0,15%)х 0,93%. Доплата за масу всього воску = (Мвоску+Ммерви х 0,15%) х 12 грн. Вощина по фізичних характеристиках така ж, як і у всі попередні роки. Вважаю що не варто накручувати негативу стосовно якості вощини цього заводу.

Немолодий 04.11.2017 10:29

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Потрібне уточнення: Мвощини=(Мвоску+Ммерви х 0,15) х 0,93
Доплата = (Мвоску+Ммерви х 0,15) х 12 грн.

Роман73 07.11.2017 22:42

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Поки немає свого воску, купляю вощину Хоньківці, Мог Под,гарна на вигляд,пахне на весь підвал Купую в листопаді,ціна 800 за упаковку

сергей П. 28.11.2017 20:28

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Бачив ролик де агроволокно змащене воском щіткою і вставлене в рамку.Назвав це скіфським методом.Хто користувався такою "вощиною".

Vorobeyko 28.11.2017 21:15

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Цитата:

Сообщение от сергей П. (Сообщение 210661)
Бачив ролик де агроволокно змащене воском щіткою і вставлене в рамку.Назвав це скіфським методом.Хто користувався такою "вощиною".

Где-то уже был такой кошмар, но с пропиткой газеты воском.
Судя по отзывам - дрянь полная. Судя по виду - дрянь абсолютная.

Полосатый мух 30.11.2017 15:14

Re: Вощина (цена, обмен)
 
А Полосатый мух купил себе в прошлом году вот:ura1::ura1::ura1::

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Выточили втулки на валы и ручки к втулкам приварил ( сделал). Гравировка:ok::ok: :appl:Еще где то должен номер, я так думаю, быть на вальцах. Это вальци для линии.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 207305)
500 грн ділимо на 5 кг=120 грн. А яка ж тоді ціна 1 кг воску?

Какого воска????:rofl2::rofl2::rofl2:

Добавлено через 43 секунды
Цитата:

Сообщение от Vorobeyko (Сообщение 210700)
Где-то уже был такой кошмар, но с пропиткой газеты воском.
Судя по отзывам - дрянь полная. Судя по виду - дрянь абсолютная.

Извращенци.:ah:

Добавлено через 38 секунд
Цитата:

Сообщение от сергей П. (Сообщение 210661)
Бачив ролик де агроволокно змащене воском щіткою і вставлене в рамку.Назвав це скіфським методом.Хто користувався такою "вощиною".

Да, да- извращенци.:ah::ah:

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 207523)
Потрібне уточнення: Мвощини=(Мвоску+Ммерви х 0,15) х 0,93
Доплата = (Мвоску+Ммерви х 0,15) х 12 грн.

Я чего то не пойму. А при чем сдесь мерва. А без мервы??? Мерву по чем покупают???
У меня один бизнесперекуп меняет 3 кг мервы на 1 кг вощины. А 6,1 кг воска на пачку вощины без доплаты боярской.

Валерьевич 30.11.2017 15:45

Re: Вощина (цена, обмен)
 
Хто може порадити де в Запорізькій області є вощина домбровського (прополісована)?
Та на яких умовах обмін?


Текущее время: 14:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot