Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Многокорпусное содержание пчел (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=59)

Вадим Попов 11.03.2019 11:13

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Цитата:

Сообщение от Сергей88 (Сообщение 258708)
*На наступну зимівку думаю пускати на 7 рамках із медом на 300 + магазин на 145 із медом по боках поставить заставні із ДВП на який наклеїть фольгоізол як таке рішення має право на життя?

Я хоч і новачок, але одного не розумію, навіщо ще й магазин? В одному корпусі нормально ж зимують... Поки писав, Димас відповів уже...

Сергей88 11.03.2019 11:24

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Ставив магазин для перестраховки так як осінню, не підгодовував, то не всі рамки були повномедові.

ДобровоЛ 26.03.2019 15:41

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 238279)
Раніше в мене була система 2 корпуса Рута, а далі магазини. І в рутівських корпусах було і мед, і розплод. В цьому році, Я поставив один рутівський корпус, а далі магазини з тією метою, щоб матка почала сіяти в магазині. Але вони туди натаскали меду. Якось так.

А використати Роздільну Решітку не пробували?:ah:

спасатель 101 26.03.2019 16:35

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Цитата:

Сообщение от Сергей88 (Сообщение 258708)
*На наступну зимівку думаю пускати на 7 рамках із медом на 300 + магазин на 145 із медом по боках поставить заставні із ДВП на який наклеїть фольгоізол як таке рішення має право на життя?

Ви гарно зробили висновок! І знову ті ж самі граблі.
Тим більше 8-р. вулики! Навіщо ті заставні, бокові утеплення - лише затрати. Дайте їм простір, циркуляцію. Чим меньший простір має вулик, тим жорсткіше стоїть питання вентиляції. За целофан Вам роз'яснили.
А головне подбайте про корма (вчасну загодівлю).
Да. Повністю підтримую думку про негативні дії, щодо переміщення магазину з розплодом до низу о цій порі.

ДобровоЛ 12.12.2019 22:36

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
[QUOTE=Happy hiver;238250]Перший раз завдяки Олексію Борцю зміг отримати свій весняний мед (акація з садами). Садів в мене 300 Га. І в цьому році все навкруги квітувало. Відкачав тільки 40 літрів. Тому можу продавати по 200 грн. за літр. Беруть. А раніше, коли були Рутівські рамки, перший раз качав лише в середені липня.
ХХХ

Та при чому тут рутівські рамки?:( Я з рутів цього року качнув вербового меду.
Все залежить від взятку , сили сім"ї та майстерності й уміння пасічника.(ИМХО) :beer:

ДобровоЛ 15.12.2019 14:16

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 260002)
Ви гарно зробили висновок! І знову ті ж самі граблі.
Тим більше 8-р. вулики! Навіщо ті заставні, бокові утеплення - лише затрати. Дайте їм простір, циркуляцію. Чим меньший простір має вулик, тим жорсткіше стоїть питання вентиляції. За целофан Вам роз'яснили.
А головне подбайте про корма (вчасну загодівлю).
Да. Повністю підтримую думку про негативні дії, щодо переміщення магазину з розплодом до низу о цій порі.

А для чого ж ті магазини на 8-рамкових вуликах?:ah::(

Кудлянин 15.12.2019 15:27

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 276943)
А для чого ж ті магазини на 8-рамкових вуликах?:ah::(

Для закорма в пакетах .

спасатель 101 20.12.2019 15:19

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 276943)
А для чого ж ті магазини на 8-рамкових вуликах?

Ну, тут,.. кожному своє.

Dmitry31 15.01.2020 22:20

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
Встречалась информация,что некоторые используют магазины с высотой рамки на 110мм,при спаривании они образуют корпус Рута.
Очень прошу написать тех,кто имеет информацию о содержании пчел с такими магазинами.

Voka 10.12.2020 17:52

Re: Многокорпусное содержание пчел
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 00:47. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot