Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Болезни и вредители (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Что за болезнь? (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=348)

anatoliy22s 14.05.2018 14:27

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от matveevich (Сообщение 234191)
Сделайте такой эксперимент...

Дякую за пораду. Сім'ї вже нема - зійшла на 0. Бджіл поступово меншало і в один день вони "скінчились". Вулик пустий.
Я просто турбуюсь, чи це не хвороба яка. Адже після знищення матки №1 об'єднання з сім'єю №2, з засівом матки №2 історія повторилась.

MaXUA123 14.05.2018 15:38

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от anatoliy22s (Сообщение 234196)
Дякую за пораду. Сім'ї вже нема - зійшла на 0. Бджіл поступово меншало і в один день вони "скінчились". Вулик пустий.
Я просто турбуюсь, чи це не хвороба яка. Адже після знищення матки №1 об'єднання з сім'єю №2, з засівом матки №2 історія повторилась.

незабутьте вулик продезінфікувати і рамки перетопити. І нероздавай рамки з медом з пропавшої сімї в здорові сімї.

matveevich 14.05.2018 20:23

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от anatoliy22s (Сообщение 234196)
Я просто турбуюсь, чи це не хвороба яка. Адже після знищення матки №1 об'єднання з сім'єю №2, з засівом матки №2 історія повторилась.

А не обратили внимание, не могло быть так, что просто пчёлы остались очень старые и не способные к выращиванию расплода, почему семья и сошла на нет.

anatoliy22s 14.05.2018 20:40

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от matveevich (Сообщение 234231)
А не обратили внимание, не могло быть так, что просто пчёлы остались очень старые и не способные к выращиванию расплода, почему семья и сошла на нет.

Думаю що це неможливо - сiм'ю №1 я пiдсилював розплодом на виходi. Та й пiсля об'єднання з сім'єю №2, кінець настав дуже швидко.

bpetruk 08.07.2018 12:17

Re: Что за болезнь?
 
Чи можлива повна дезорієнтація бджолиної сімї.
Згрішив на мішечковий розплід. Витягнув всі рамки, замінив іншими, підклав рамки з критим розплодом. Через три дні відкриваю а там рзплід в більшості відкритий - личинки вже сформовані загинули всі бджоли сидять по стінках вулика ???????:(:(:(

bpetruk 08.07.2018 21:02

Re: Что за болезнь?
 
Вложений: 1
Була нормальна рамка за три дні - ???
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

bpetruk 09.07.2018 09:02

Re: Что за болезнь?
 
Кліщ практично відсутній. Воскова моль рамки не пошкодила (ЇЇ немає).

Димас 09.07.2018 09:07

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от bpetruk (Сообщение 239517)
Воскова моль рамки не пошкодила (ЇЇ немає).

Витягніть пошкоджені куколки і постукайте по рамці, по верхній планці декілька разів, лічинки воскової молі повинні повистрибувати.

bpetruk 09.07.2018 12:39

Re: Что за болезнь?
 
Розібрав по запчастинах переглянув під лупою -НІчого-
На стінках ячейки місцями коричневий наліт дуже мало
Рамки повністю з іншої здорової сімї була вже запечатана нормальною рівномірною печаткою

matveevich 09.07.2018 19:27

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от bpetruk (Сообщение 239461)
Була нормальна рамка за три дні - ???

bpetruk, нет ни каких сомнений, Вам Димас ответил правильно, это восковая моль. Малая восковая моль. Даже и не сомневайтесь.

Да, рамка была нормальна визуально, потом личинка моли (червячок) подросла, и куколка пчелиная поднялась, пчёлы вскрыли ячейку. А сидят пчёлы на стенках от жары, а также отдыхают там. Ведь рамка обсиживается пчелами, не пустая же она.

Не волнуйтесь за 35 лет насмотрелся на такой расплод. Обычно карпатянка плохо борется с молью. А у нас в этом году моли как никогда. Удачи Вам.


Текущее время: 04:45. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot