Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рейсмусы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Задумал я купить рейсмус......... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=743)

Копыч Роман Викторович 27.08.2014 16:24

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Виталий91 (Сообщение 65877)
а зачам?

Просто греется сильно и теплозащита срабатывала уже около 6-ти раз. Вот и думаю как ему мощности добавить.

Voblin_UA 27.08.2014 16:28

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Это на какой ширине заготовки, сколько снимается за один раз и каков режим непрерывной работы / отдыха?
Гонял свой в хвост и гриву, но обычно не более 0,5 мм снимаю за один проход. Киловатты-то там китайские указаны. У меня из 2, например, но реально крутит не больше, чем на 1 ;) Защита сработала только один раз - когда пластиковая крыльчатка развалилась и мотор заклинило :D

Ворон 27.08.2014 21:54

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 65885)
а що РС-14203 колекторний? Якщо ні, то можна перемудрувати.
П.С. На моєму саморобному 3-х ф, 4 кВт, споживання при фугованні за один сріз 300 мм2 (дуб сухий)

Так ,в даному рейсмусі двигун колекторний,тобіш щітковий,але трверду породу дерев обробляє найкраще,що не можна сказати про хвойні,які мають бути ідеально сухі і в міру смолисті.

верес 28.08.2014 08:21

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 65916)
але трверду породу дерев обробляє найкраще,що не можна сказати про хвойні,які мають бути ідеально сухі і в міру смолисті.

в даному випадку тут пряма залежність від гостроти різальної кромки ножів а не від породи.
Але чим можна пояснити, що тверді обробляються краще в порівнянні з хвойними - пояснення в властивостях деревини. Відомо всім, що деревина наростає за рік на певну товщину -на товщину річного кільця, з весни активніше, наприкінець вегитації повільніше, і особливість тут в тому,що за твердістю рання і пізня деревина в твердих породах однакова, а в хвойних рання м"ягша, пізня тветдіша. тож під час різання опір різанню твердішої частини зрозуміло більший, і зростає він по мірі затуплення ножів, в наслідок цього відбуваєть деформація ранньої, м"ягшої деревини, яка сприймає на себе зростаючий опір різанню від твердішої частини, тож якщо провести рукою по щойно фугованій пласті хвойної дошки ще недуже затупленими ножами вона ніби має рівну, без хвильок, поверхню, але через певний час, вже виявимо на ній наступне -твердіша деревина виступає над площиною профугованої площини, професійний термін на це явище -остаточное востановление хвойной древесини после деформации мягких слоев в результате обработки недостаточно острым режущим инструментом. Теж явище працює і при обробці сирої деревини бо вона теж м"ягша в порівнянні з аналогічною але висушеною.
Але при гострих ножах і хвоя обробляється якісно, ніколи невиміряв кількість профугованої деревини, тим більше в КУБАХ від заточки до заточки, основний критерій- якість фуговки, і якщо вона невідповідає вимогам, то міняю ножі, навіть кожний день, якщо є така потреба. бо маю декілька комплектів які заточую одночасно, (сам), а заміна займає небільше години, зате задоволення роботи на гострих ножах компенсу ту годину, та й ТБ неостаннє слово при роботі на тупому ріжучому інструменті - при гострих же ножах, на фуговці з короткими заготовками працюю однією рукою, дошка "прилипає" до заднього стола!

Andruhan 08.10.2014 19:37

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Созрел для покупки рейсмуса, но цены озадачили, Sturm TH14203(Энергомаш)- под 5 000 грн.,:confused: предлагают Союз РСС-14305 -2 900 грн., что-то никто о нём не отзывался?

Димас 08.10.2014 20:00

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 67504)
Sturm TH14203(Энергомаш)- под 5 000 грн

Щас похвастаюсь: недавно купил за 4200 в магазине по старой цене, :ura1:теперь завезли по 5300:confused:
Гарантия 25 месяцев. Еще не работал, только раз включил для проверки. Мои действия дальше? Что смазать, и чем лучше, спецы?

Александр Влад. 08.10.2014 20:14

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 67504)
Созрел для покупки рейсмуса, но цены озадачили, Sturm TH14203(Энергомаш)- под 5 000 грн.

Глянь тут может по старой цене прокатит mayster.rv.ua/?q=node/939

Ворон 08.10.2014 20:28

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 67506)
Мои действия дальше? Что смазать, и чем лучше, спецы?

Розібрати редуктор і провірити його на наявність змазки,змазати ланцюги і втулки валів протяжки і працювати.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 67506)
Мои действия дальше?

Якщо немає стружко-смока,зняти кожух стружко отримувача,я в своєму його часково вирізав,бо немаю стружко смока,я виложував як воно виглядає.

Димас 08.10.2014 20:35

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 67509)
змазати ланцюги

Литолом или лучше купить силиконовую Хадо в автомагазине? Гарантия не пропадает, если я его разберу или это на нее не влияет? Может тупой вопрос, но еще не осматривал тщательно, не было времени.

Ворон 08.10.2014 20:47

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 67511)
Литолом или лучше купить силиконовую Хадо в автомагазине?

Я змазував Літолом,якщо не змазати то в ремонт треба буде везти,бо в мене було все сухе крім редуктора,де було змазки чуть-чуть.
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 67511)
если я его разберу или это на нее не влияет?

я при розборці пломб не найшов,тому зараз він у мене такий як і був,сказати що його хтось розбирав,не можливо,якщо все робити осторожно,без фанатизму.


Текущее время: 09:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot