Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цены на сахар (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=20)

Юрій Чугай 29.01.2021 23:39

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 289876)
Если Вы не видите оправданных причин для роста цен на сахар, то возможно это из-за узкого кругозора, который ограничен видимостью из своей маленькой колокольни. Где доминируют лишь свои интересы.
В таком случае, на вторую часть Вашего поста отвечу подобным стилем. Меня не интересует себестоимость выращивания арбузов в Якутии. Ровно как и проблемы тех, кто без сахара никак.
Вы что качаете менее 10 кг что без сахара никак? Или просто с сахаром продукция более конкурентоспособная? Примирение сиропа каким-то образом влияет на улучшение качества меда или только лишь сказывается на выходе?
Я только ЗА чтоб пакеты подорожали в следствии повышения их себестоимости.
Ведь интересы моей пасеки никоим образом не пересекаются с сахаром.

В мене на зиму або гречка або падь буде в рамках - з цим потрібно щось робити.
В принципі всі собі на зиму приносять, але якість кррму бажає кращого. 10 кг дешевого цукру суттєво додають вихід дорогого меду. Був би соняшник під боком, мабуть, не кормив би (лінь).
В моїх краях на опт ніхто не працює чи точніше не " напрацьовує". Тільки роздріб.

Може моя колокольня і занизька щоб бачити загальну картину - просвітіть. Що такого глобального сталось в Україні щоб так вплинути на ціну цукру? Про це всі знають, але всі мовчать? Думаю, це ми вже проходили: "гречка - основний продукт харчування українців" з цінником в 42 грн/кг.(ИМХО)

Игорь_Харьков 30.01.2021 09:48

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 289882)
просвітіть. Що такого глобального сталось в Україні щоб так вплинути на ціну цукру? Про це всі знають, але всі мовчать? Думаю, це ми вже проходили: "гречка - основний продукт харчування українців" з цінником в 42 грн/кг.(ИМХО)

Буряка цукрового отримали меньше, ніж завжди, внаслідок посухи,цукор , що залишався з минулих років й цьгорічний велику частку вивезли за кордон, отримавши дифіцит на внутрішньому ринку. От і маємо , що в Польші ціна 2 злотих (14 грн) , а в нас більше 20 . Теж саме з зерновими та насінням.

Сергей17 30.01.2021 10:55

Re: Цены на сахар
 
:ura1:Чем сахар дороже тем лучше халтурщики не будут цену сбивать.

Владимир Татомир 30.01.2021 16:55

Re: Цены на сахар
 
1050 Александрия, рынок

Волкотрубенко 31.01.2021 11:41

Re: Цены на сахар
 
Особисто мене зростання ціни цукру радує не менше ніж зростання ціни закупівлі меду. Якщо цукор буде коштувати занадто дорого, то багато хто зробить для себе відкриття, що годувати можливо і медом, бджолам він смакує не менше. Тільки де ж його взяти:D. Можливо деякі рослини не так медують як з цукром. І мед с соняшника не вирок.

Юрій Чугай 31.01.2021 15:14

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 289889)
Буряка цукрового отримали меньше, ніж завжди, внаслідок посухи,цукор , що залишався з минулих років й цьгорічний велику частку вивезли за кордон, отримавши дифіцит на внутрішньому ринку. От і маємо , що в Польші ціна 2 злотих (14 грн) , а в нас більше 20 . Теж саме з зерновими та насінням.

Буряку зібрали менше на 5-10℅.
Звідки інфа про залишки?
Дефіцит це коли чогось усім бажаючим не вистачає. Ви хоч в якомусь магазині бачили оголошення, що цукор закінчився і найближчим часом його не буде, бо ніде взяти?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 289891)
:ura1:Чем сахар дороже тем лучше халтурщики не будут цену сбивать.

Нічого не зрозумів. Що за халтурщики? І на що вони вам ціни збивають?

Владимир Татомир 31.01.2021 21:18

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 289915)
Звідки інфа про залишки?

На заводе в Александрии склады пустые, все продали.По других не знаю.

Кудлянин 01.02.2021 10:25

Re: Цены на сахар
 
" Варус " Бахмут - фасованый по 1 кг. - 26 грн.

Юрій Чугай 01.02.2021 11:14

Re: Цены на сахар
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 289934)
На заводе в Александрии склады пустые, все продали.По других не знаю.

Завод стоїть?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 289948)
" Варус " Бахмут - фасованый по 1 кг. - 26 грн.

О-ооо! Так, дивись, і до 40 дійде (якщо держрегулятор не підтягнеться).

ЯроБа 01.02.2021 14:55

Re: Цены на сахар
 
21.90 на вчорашній день.


Текущее время: 17:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot