Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Рапс (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=74)

Кудлянин 24.08.2021 05:36

Re: Рапс
 
Коллеги , какие критические сроки посева озимого рапса ? У меня практически все в округе была пшеница . Некоторые поля солому попалили продисковали , некоторые пашут ( но это ближе к Бахмуту ) . А у меня все стоит не тронутое . После пшеницы 2 варианта или сон , или рапс .Но в прошлом году около 4 тыс. га перекультивировали рапса ( не взошел из за засухи ) а в этом все в неведении . Ждемс .

ЯроБа 24.08.2021 21:53

Re: Рапс
 
В мене вже навіть зійшов, 1-2 см. Бували часи що сіяли і до 10 вересня. Багато залежало від погоди (дощі, посуха)...

Юрій Чугай 25.08.2021 11:10

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 293802)
Коллеги , какие критические сроки посева озимого рапса ? У меня практически все в округе была пшеница . Некоторые поля солому попалили продисковали , некоторые пашут ( но это ближе к Бахмуту ) . А у меня все стоит не тронутое . После пшеницы 2 варианта или сон , или рапс .Но в прошлом году около 4 тыс. га перекультивировали рапса ( не взошел из за засухи ) а в этом все в неведении . Ждемс .

В мене ще не посіяли біля пасіки, хоча все готово. Зараз пішли дощі, тепер в те поле не влізуть.

Олег20 26.08.2021 14:38

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 293802)
Коллеги , какие критические сроки посева озимого рапса ? У меня практически все в округе была пшеница . Некоторые поля солому попалили продисковали , некоторые пашут ( но это ближе к Бахмуту ) . А у меня все стоит не тронутое . После пшеницы 2 варианта или сон , или рапс .Но в прошлом году около 4 тыс. га перекультивировали рапса ( не взошел из за засухи ) а в этом все в неведении . Ждемс .

У меня уже засеяли. Подсолнуха в следующем году не будет, всё рапс. Пипец, майский мёд испортили:(

Ironcity 26.08.2021 21:24

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Олег20 (Сообщение 293849)
У меня уже засеяли. Подсолнуха в следующем году не будет, всё рапс. Пипец, майский мёд испортили:(

За городом теж планують сіяти ріпак. Якось його більше стало.

seim 26.08.2021 21:55

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Олег20 (Сообщение 293849)
У меня уже засеяли. Подсолнуха в следующем году не будет, всё рапс. Пипец, майский мёд испортили:(

Как бы ещё и пасеку не испортили.

Олег20 27.08.2021 02:33

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 293858)
Как бы ещё и пасеку не испортили.

Вот сижу и голову ломаю, что делать. И пчёл потравят и майского мёда не будет.:kill:

ЯроБа 30.08.2021 13:01

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 293807)
В мене вже навіть зійшов, 1-2 см...

Вчора була можливість оглянути те поле де нібито посіяли ріпак... був шокований. Тому що зійшов цілий букет таких бажаних літом рослин. Тут і гречка, і віка, і гірчиця. Звязався з агрономом, сказав що фірма висіяла ці культури як сидеральні... Це вперше за мою "пасічницьку" і не тільки память. Може ще не все у нас втрачено...

Ворон 30.08.2021 17:23

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 293945)
Вчора була можливість оглянути те поле де нібито посіяли ріпак... був шокований. Тому що зійшов цілий букет таких бажаних літом рослин. Тут і гречка, і віка, і гірчиця. Звязався з агрономом, сказав що фірма висіяла ці культури як сидеральні... Це вперше за мою "пасічницьку" і не тільки память. Може ще не все у нас втрачено...

Сидерати приорюють на початку цвітіння, коли найбільша маса, мало цікавого для пасічників. :ah:

ЯроБа 30.08.2021 21:34

Re: Рапс
 
Я мав на увазі не отримання меду пізньої осені, а те що починають органічно удобрювати землю, а не сипати хімію...


Текущее время: 22:06. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot