Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5668)

Viktor56 15.02.2019 16:36

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Заздрю в кого добре облітались,а тут невеличкий + поривистий вітер ,на неділю обіцяли тепло і сонячно-думав попрацювати,тільки що зайшов на прогноз вже такого не обіцяють.Побачимо .Цього року в мене зїли дійсно більше як звичайно(може сімї сильніші),не знаю.Останій ГВ -соняшник-качав по максимуму,потім добре годував ,подивився в другій половині вересня-думав що буду плакати так підїли,дивлюся через тиждень -хоть відкачуй,виявляєтьсь за 700 м.зацвило велике поле ріпаку(напевно падалішний) .Я за звичай ні ріпакового,ні соняшникового меду на зиму бджолам не залишаю,але цей свіжак мусив залишити тільки для профілактики дав полину.Недавно на форумі прочитав за червоний перець-можливо спробую навесні в гемеопатичних кількостях.А полин дійсно сильно допомогає,

Добавлено через 22 минуты
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 256696)
Про що суперечка? кожен робить, як його навчили, або як сам навчився. От дядько Коля не признає магазинів і магазинних рамок. Вулики робить на 24 рамки, 50-ка, утеплення і 25-ка. Криша з 40-ки. Дно 50-ка, а то й 60-ка. Кочує на верес (фото я викладав). ловушка - те ж саме, тільки на 16 рамок. Подивився він на мої вулики з 35-ки, бачить, що меду не менше і все одно виніс вердикт: - мої кращі.:)

Згонен з Вами 100% в мене теж всі вулики з 40мм.дошки,а є і грубші ,і теж раніше таскався з ними восене ховав весною -виносив,грижу можна нажити.Спочатку спробував сильні залишати в саду(пасіка в саду)-вижили всі.На другий рік залишив всі-4 сімї відійшли-пізні і слабі рої і в одних пропала матка-навесні об"єднав.Тепер впевнений що дно може бути хоч з фанери -лише б оси не лізли і стінки можна робити тонші

Добавлено через 16 минут
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 256696)
Про що суперечка? кожен робить, як його навчили, або як сам навчився. От дядько Коля не признає магазинів і магазинних рамок. Вулики робить на 24 рамки, 50-ка, утеплення і 25-ка. Криша з 40-ки. Дно 50-ка, а то й 60-ка. Кочує на верес (фото я викладав). ловушка - те ж саме, тільки на 16 рамок. Подивився він на мої вулики з 35-ки, бачить, що меду не менше і все одно виніс вердикт: - мої кращі.:)

За ловушки-можуть бути фанера,ДВП,я навесні ще хочу спробувати пластикову вагонку -після ремонту багато залишилось-чим легша -тим краще,роблю на 12рам,і повірте вже 2 таких рої діймав ,першого ві вулик другого в ловушку.В ловушку на 3-4 рами вони б просто не пішли.А так облегчуйте.В сусіда так склалось що в такій фанерній на дереві перезимував рій,його не було в Україні

бігунець 15.02.2019 17:47

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Тільки що покидав поверх гнізд подушки. Всі живі, і це найбільше радує. Засилля мишей продовжується, точно треба на наступну зиму щось робити з льотками. Збуджені вже третина сімей, що не радує, але сподіватимемося на краще. Візуально меду вже під"їли чимало, знаю, що це не так, та все одно починаю тривожитися.
Наступного разу до бджіл, коли погода позволить по-швидкому переглянути гнізда.

TvaleriN 15.02.2019 17:59

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 256826)
Засилля мишей продовжується, точно треба на наступну зиму щось робити з льотками.

Мій напарник придбав сито з решета б/в. Цинкований метал, товщина 1,2 мм, отвори 5,5 х 35 мм( бджола проходить). Порізав полоски накштал льоткових загороджувачів. Доволі дешево і миші не лізуть.

Димас 15.02.2019 18:07

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Фильтр воздушный б/у с грузовиков или трактора найдите, там сетка металл , как раз диаметр тот, что надо. Режете на полоски и на леток, пчела проходит, мыши - нет.

Kitam 15.02.2019 18:57

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 2
Вчера прослушал семьи, живы все, полегчало на сердце..решил положить начало новому сезону, загрузил бочки канистры и поехал ночью заправил бензин на выезд на акацию..пока цены ниже..вроде бы мелочь а ощущение начала подготовки..начала сезона..

СКВИРЯНИН 15.02.2019 21:03

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 256830)
Фильтр воздушный б/у с грузовиков или трактора найдите, там сетка металл , как раз диаметр тот, что надо. Режете на полоски и на леток, пчела проходит, мыши - нет.

Вася, у мене отак. Проблеми з мишами на щастя відсутні.

Владимир Татомир 15.02.2019 21:22

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Зимуем дальше, пакет с медом втоптали, дали следующий.Из данного меда процентов 30 употребили, обновили запасы.Расплод на лицо.Одну быстренько глянули.Остальное табу.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

ДобровоЛ 15.02.2019 22:29

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 256826)
Тільки що покидав поверх гнізд подушки. Всі живі, і це найбільше радує. Засилля мишей продовжується, точно треба на наступну зиму щось робити з льотками. Збуджені вже третина сімей, що не радує, але сподіватимемося на краще. Візуально меду вже під"їли чимало, знаю, що це не так, та все одно починаю тривожитися.
Наступного разу до бджіл, коли погода позволить по-швидкому переглянути гнізда.

Заведіть там пару кішечок. Обо потроху десь підсипайте сухий корм. Принадите котиків і всі проблеми з мишами зійдуть на нуль.:ok:
А в борті теж залазять?:ah:

бігунець 15.02.2019 22:36

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 256860)
А в борті теж залазять?

Так. особливо в старі.

МЭД 16.02.2019 00:23

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 256862)
Так. особливо в старі.

Вась ,а ти довжею сіткою рабіцей не прикриваеш? .Бо бачив люди на цвяхи прибивають де е щелини ,від різних гризунів. Допомогае.


Текущее время: 07:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot