Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Ловля роев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=342)

Viktor56 24.05.2021 09:10

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Сергей Харьковчанин (Сообщение 292583)
Всем привет! Подниму темку, думаю скоро будет актуальна. На прошлой неделе расставил ловушки, вчера посмотрел, на некоторых пчелки сидят. Может что то и прилетит. Хотя часто было такое, что охрана сидела, а рой так и не залетал. У меня кстати раньше 10 июня, рои не прилетали. А у вас как с роеловным сезоном 2021?

Поки на букву Х,кожного року виставляю 9-10 травня,поки не вішав,кожен день дощі,думав сьогодні,цілу ніч періщив дощ,в пусті вулики розклав сушняк 9 травня,перед тим прогрів добре феном,щоб дати запах прополісу і воску,на двох вже давно сидить охорона,не знімають,значить рої не вийшли.В однаму знашов живу мишу,поставив книжку-прилипачку-піймав,чому серед літа? Неохота вішати ,все одно цими дощами нічого не зайде,зараз +11,насікає дощ,і сильний вітер,піду прокошу біля вуликів,трава росте добре.Закінчаться дощі буду прогрівати вулики знову,провірено-дає ефект,саме важко заставити себе відірватись від компа і вийти на двір,всім роєловам -Удачі!flag_ua

Волкотрубенко 24.05.2021 20:36

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Сергей Харьковчанин (Сообщение 292583)
Всем привет! Подниму темку, думаю скоро будет актуальна. На прошлой неделе расставил ловушки, вчера посмотрел, на некоторых пчелки сидят. Может что то и прилетит. Хотя часто было такое, что охрана сидела, а рой так и не залетал. У меня кстати раньше 10 июня, рои не прилетали. А у вас как с роеловным сезоном 2021?

Сезон будет роевым!:ura1:
За чужими роями не гоняюсь, боюсь своим места не хватит.
Процесс пошел уже. Через неделю пик вылетов. Сейчас много семей в роевом.

Ромен 24.05.2021 22:32

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 292587)
Сезон будет роевым!:ura1:
За чужими роями не гоняюсь, боюсь своим места не хватит.
Процесс пошел уже. Через неделю пик вылетов. Сейчас много семей в роевом.

Коля, а чого по людьські не відроїть, а не ганять за роями, чи без екстріму рої не такі? :)

Вадим Попов 26.05.2021 22:11

Re: Ловля роев
 
Короче, поїхав я сьогодні о 20:00 забирати дружину з роботи, повертаємося - а вона каже "Що то за гулі такі на яблуні виросли?"
Глянули - а то 2 рої привилися. Не знаю, мої чи чужі (скоріш за все мої).
Короче, було в мене 2 корпуси альпійця з вощиною - я меншого туди струсив.
Поки добрався до більшого (він, зараза, привився на верхівці яблуні), то вже добре потемніло, отримав кілька жал і поставив їм на голову рамконос з вощиною, в який минулого року теж залетів рій. Може зайдуть за ніч або зранку. Якщо ні - завтра зранку буду знімати. І так всі руки вже спухли...

art. 27.05.2021 05:33

Re: Ловля роев
 
а я профукал свой рой... через 2 часа как привился, выхожу а он мне рукой помахал и полетел дальше... рой правда маленький был...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Вадим Попов 27.05.2021 10:54

Re: Ловля роев
 
Ось цей рій на верхніх гілках сусідської яблуні. Сусід не дозволив трохи про різати гілки, довелося пролазити крізь них так. Рій благополучно зайшов в рамконос з вощиною, пересаджений у вулик. Щільно обсідає 4 рамки дадана. На місці привою на гілці вже є побілка воском і кружляє біля сотні бджіл.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Вадим Попов 27.05.2021 17:07

Re: Ловля роев
 
І так, прилетів ще один. Звідки не знаю, але знайшов у ньому 5 маток і, що головне, матки руді, навіть сказав би майже червоні.
Хотів виловити їх і розділити рій на 4 корпуси альпійця, зробити з нього, так би мовити, нуклеуси, але різко почалася злива і мусив просто закрити вулик і дати їм можливість розбиратися самим...

василь 1 27.05.2021 19:11

Re: Ловля роев
 
Прилетів рій у порожній вулик на краю пасіки.

Human 27.05.2021 23:23

Re: Ловля роев
 
Два тижні тому завіз в село непотрібний вулик з побитими старими рамками. Тиждень тому зайшов рій. Батько каже літають сильно. Поруч цвіте ріпак. Зараз думаю, треба було ще пару штук поставити :)

AntonUa 28.05.2021 10:16

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 292660)
І так, прилетів ще один. Звідки не знаю, але знайшов у ньому 5 маток і, що головне, матки руді, навіть сказав би майже червоні.
Хотів виловити їх і розділити рій на 4 корпуси альпійця, зробити з нього, так би мовити, нуклеуси, але різко почалася злива і мусив просто закрити вулик і дати їм можливість розбиратися самим...

Видимо рядом с вами есть такой же дачник - пасечник как я. Вот от него рой и прилетел


Текущее время: 21:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot