Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Ловля роев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=342)

Osmievod 29.07.2021 15:17

Re: Ловля роев
 
В неділю зняв останній спійманий рій, восьмий з загальної кількості виставлених п'ятнадцяти пасток. При огляді виявив що бджоли не такі як інші, рудуваті. Матка така ще мені на очі не траплялася, з рудим черевцем. Хотілося б знати хоч приблизно до якої породи така може належати.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

professorm 29.07.2021 16:08

Re: Ловля роев
 
До будь якої :) , при виводі власних маток схожа проскакувала, мірялася як УС+СГК + збірна СССР :) , по вигляду породу не визначають зазвичай....

ЯроБа 29.07.2021 16:09

Re: Ловля роев
 
може баки...

professorm 29.07.2021 16:12

Re: Ловля роев
 
ага :) УкрФаст :) ,баки ж ніби не рояться...

ЯроБа 29.07.2021 16:27

Re: Ловля роев
 
ага, на привязі сидять :)

Osmievod 29.07.2021 23:52

Re: Ловля роев
 
Ясно що нічого не ясно, ну то нехай буде дворняга, але з "рудим волоссям" Подивимось, як перезимує.
Доречі, такі спіймані рої в мене на наступний рік досить непогано меду носять.
Але є сімейка, я їх кличу "собаки" - бо кусаються, то вони приносять завжди найбільше. Єдина покупна сім'я, рояться що дурні, ввечері заглянути не можна, диму, води не бояться - одним словом "собаки". Підозрюю що це якась помісь карпаток з тутошніми трутнями.
Алеж як роздивлятись породу? десь є каталоги з фотками?

Сергей.хм 30.07.2021 07:49

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Osmievod (Сообщение 293442)
Хотілося б знати хоч приблизно до якої породи така може належати

Дуже схоже на кордован.

professorm 30.07.2021 08:06

Re: Ловля роев
 
Породу *роздивлятися * виключно через морфометрію, для початку ,в купі із ГКО ,і зовнішніми ознаками. При сильно великому фанатизмі і лишніх грошах -генаналіз. Ніби так :)
PS.Своїм морфометрію роблю сам,але на проміри відбираю після пройденого сезону і зимівлі, коли бачу якість сімї.

aleksandrfeed 31.07.2021 10:13

Re: Ловля роев
 
Этот год по роям был очень удачный ! Рои неплохие , самый большой был на 12 рамок . Таких было два за всю историю роеловства . Но чёт поднадоело .. уж больно трудозатратное хобби ….. разобрал ловушки на дрова , оставил несколько штук непонятно зачем ( наверное из-за жадности ) . Как-то прошла романтика , я уже примерно знаю что попадётся и какие деревья ловят . Это стало тупо рутиной , а я не хочу работать без удовольствия …. Правда немного грустновато, прям по Высоцкому :«немного завидуешь тем у кого вершины ещё впереди»)))))))

Viktor56 01.08.2021 08:12

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от aleksandrfeed (Сообщение 293472)
Этот год по роям был очень удачный ! Рои неплохие , самый большой был на 12 рамок . Таких было два за всю историю роеловства . Но чёт поднадоело .. уж больно трудозатратное хобби ….. разобрал ловушки на дрова , оставил несколько штук непонятно зачем ( наверное из-за жадности ) . Как-то прошла романтика , я уже примерно знаю что попадётся и какие деревья ловят . Это стало тупо рутиной , а я не хочу работать без удовольствия …. Правда немного грустновато, прям по Высоцкому :«немного завидуешь тем у кого вершины ещё впереди»)))))))

І язнаю ,на які дерева ,коли краще сідають,але цей рік якись зовсім нетиповий,я не бачив ні одного,більше двох ніто знайомий не ловив(не брешуть),на днях заходив сусід,має більше 70 вуликів,питає-качав? Відповідаю-ні,до цих пір мало печатного,відповідає ,що теж не качав,по роях бачив одного перелітного,своїх не бачив жодного(нагадую 70 вуликів)


Текущее время: 23:13. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot