Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Матководство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Племенной материал для вывода маток, какой он? (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4410)

Димас 21.03.2019 20:25

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 259608)
На вопрос. "У Вас матки варотолерантные?", отвечаю, а Вам каких надо

Варроа толерантные пчелы - это очередной рекламный трюк при продаже маток. Как и многое другое...

Ворон 21.03.2019 20:41

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 259616)
Варроа толерантные пчелы - это очередной рекламный трюк при продаже маток. Как и многое другое...

Діма,ти "неправий",в вароа толерантних бджіл,немає хітину,в них стоїть кевлар,який кліщ прокусити неможе.:rofl2::rofl2::rofl2:

Вадим Попов 21.03.2019 20:55

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 259623)
Діма,ти "неправий",в вароа толерантних бджіл,немає хітину,в них стоїть кевлар,який кліщ прокусити неможе.:rofl2::rofl2::rofl2:

3 шари титанових пластин + з залоз біпін виділяється.

А по темі питання - як бродячі рої та "дикі" бджолосім'ї можуть роками без обробки від кліща жити? Знаю один старий дуб, так в ньому років зо 7 бджоли живуть... Скільки пам'ятаю вони там від ранньої весни до пізньої осені є.
В них що, матки і всі бджоли варрлатолерантні? З титаном замість хітину?

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

seim 21.03.2019 21:45

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 259625)
3 шари титанових пластин + з залоз біпін виділяється.

А по темі питання - як бродячі рої та "дикі" бджолосім'ї можуть роками без обробки від кліща жити? Знаю один старий дуб, так в ньому років зо 7 бджоли живуть... Скільки пам'ятаю вони там від ранньої весни до пізньої осені є.
В них що, матки і всі бджоли варрлатолерантні? З титаном замість хітину?

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

тут можуть бути деякі варіанти чому таке може відбуватись. Сім'ї які живуть самі по собі будуть розвиватись повільніше ніж на пасіці у бджоляра. Бо їм не допомагають, нічого не підставлять, не утеплюють і т.д. Тому розплоду буде за сезон менше і кліща відповідно теж може бути менше. Бо кількість кліща залежить від кількості розплоду. Друга причина може бути - це старі соти зі зменшеним розміром ячейки. Кліщу не подобається мала ячейка і кліщ не так інтенсивно буде розмножуватись. Інших пояснень чому бджоли в природі можуть виживати без обробки від кліща в мене поки немає.

МЭД 21.03.2019 22:00

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 259630)
Інших пояснень чому бджоли в природі можуть виживати без обробки від кліща в мене поки немає.

В теме ответил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

zelya343 21.03.2019 22:02

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Вызывает подъем бровей даже само название. Толерантность значит терпимость. Что здесь имеется в виду? А хотелось бы иметь резистентность, т.е. устойчивость, сопротивляемость.

Вадим Попов 21.03.2019 22:32

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 259635)
Вызывает подъем бровей даже само название. Толерантность значит терпимость. Что здесь имеется в виду? А хотелось бы иметь резистентность, т.е. устойчивость, сопротивляемость.

Це як у людини з глистами... У нас до них толерантність, а про резистентність залишається лише мріяти. Живуть собі вони в нас, а нам по**р (крім окремих випадків)... От би бджоли так реагували на кліща... Кліщ на них, а їм як солов'ю...

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ворон 21.03.2019 22:49

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 259636)
Це як у людини з глистами... У нас до них толерантність, а про резистентність залишається лише мріяти. Живуть собі вони в нас, а нам по**р (крім окремих випадків)... От би бджоли так реагували на кліща... Кліщ на них, а їм як солов'ю...

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Сам кліщ недуже і страшний,але страшні болячки які він переносить.:)

Юрій Чугай 21.03.2019 22:51

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 259630)
тут можуть бути деякі варіанти чому таке може відбуватись. Сім'ї які живуть самі по собі будуть розвиватись повільніше ніж на пасіці у бджоляра. Бо їм не допомагають, нічого не підставлять, не утеплюють і т.д. Тому розплоду буде за сезон менше і кліща відповідно теж може бути менше. Бо кількість кліща залежить від кількості розплоду. Друга причина може бути - це старі соти зі зменшеним розміром ячейки. Кліщу не подобається мала ячейка і кліщ не так інтенсивно буде розмножуватись. Інших пояснень чому бджоли в природі можуть виживати без обробки від кліща в мене поки немає.

Плюс бджоли в дуплі регулярно рої відпускають з певним відсотком кліща на них, + безрозплідний ройовий період також не сприяє збільшенню кількості кліща.(ИМХО)

aleksandrfeed 21.03.2019 23:24

Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?
 
Пока мы тут с вами шутим про варотолерантных пчел , у матководов идет бешенная запись на маток ! Воистину , без лоха и жизнь плоха))))
Меня последнее время начало поднакрывать по поводу всей этой рекламы в пчеловодстве ! Согласен с Берендеем , пчеловодство начало напоминать секту .... Уже в такой бред верим , что здравому на голову не налазит ...


Текущее время: 22:08. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot