Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Пчеловождение в альпийском улье (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=84)

rechan 31.01.2016 17:31

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 117359)
Поясніть мені,чим ваш вулик відрізняється від мого вулика Кука,корпуса по вісім Рутівських рамок,в дні є засітковане вікно 30х20 см.,але воно прикрите фальш дном,для збереження мікроклімату в гнізді?

Я користуюсь таким високим дном років 10. Фальш-дно ставлю тільки після повноцінного обльоту бджіл і стоїть воно поки температура вночі біде біля 10 градусів.
Нижнє дно засітковане і не перекривається ніколи. Фальш-дно перетворює вулик в звичайний без сітки і єфективне для слабких сімей або середніх. Для сильних сімей фальш-дно створює надмірну вологу і влітку в таких вуликах сімї гірше розвиваються, ніж на дні з сіткою. І зимою на засіткованому дні у вулику завжди сухо і немає надраннього розплоду, навіть в сильних сімях, а після обльоту завжди бурхливий розвиток.

Ворон 31.01.2016 19:44

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Gerasim (Сообщение 117380)
Шановний сенсей! До Вас є одне запитання: як що Ви в лютий мороз одягнете на голе тіло кожуха на 3 розміра більше за Ваш, дуже зігрієтесь і чи зручно Вам буде?

Ось вам моя відповідь:бджоли не бояться морозів,при достатній кількості якісних кормів,їм холод не страшний,а літом,від жари- є сітчасте дно,якого немає у дуплі.
Цитата:

Сообщение от Gerasim (Сообщение 117380)
А альпієць як раз і має розмір 30х30 см. Мій вуйко був лісником і багато разів показував мені дерева з бджолими дуплами, так от отвір льотка вних був не більш 3-х копійочної монети, і жодного дупла розташованного горизонтально не було!

Я сам пропрацював в лісі двадцять років,і як виглядає дупло бачив на власні очі,але і бачив і таке:;)

Ворон 31.01.2016 19:49

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Buriy (Сообщение 117399)
2.Внутреними размерами гнезда (300*300) это позволяет небольшой семье
или отводку занимать весь обьём гнезда и поддерживать в нём микроклимат.У Делона один корпус равен 4 рамкам дадана,у Хомича 2,в
моём случаи 3. У вас же гнездо (300*450) попробуйте заселить туда

Ви не зрозуміли,я написав за вулик Кука,ав ньому корпус вміщає 8м рамок рута,435х230.

Gerasim 31.01.2016 20:46

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 117445)
Ось вам моя відповідь:бджоли не бояться морозів,при достатній кількості якісних кормів,їм холод не страшний,а літом,від жари- є сітчасте дно,якого немає у дуплі.

Я сам пропрацював в лісі двадцять років,і як виглядає дупло бачив на власні очі,але і бачив і таке:;)

Так ніхтож не заперечує, що бджоли з дебільшого гинуть від голоду а не від холоду! І я теж бачів і не таке, і в старих літаках і під крилами кинутих автівок. А ле це є аномалії. Альпієць роблять з тонкої дошки 22-25 мм., і бджоли там зимують в зручних для них умовах, тому і зимівля на 100% і стійкі медозбори навіть при поганих природніх умовах. І це все доказано на практичному досвіді.
А як кажуть від лукавого ось де:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ворон 31.01.2016 20:59

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Gerasim (Сообщение 117476)
Альпієць роблять з тонкої дошки 22-25 мм.,

Мої вулики Кука також зроблені з дошки 25 мм.
Цитата:

Сообщение от Gerasim (Сообщение 117476)
І це все доказано на практичному досвіді.

Цілий світ,дійшов висновку,що найкраще для кочової пасіки підходить багатокорпусний вулик рут,чи ви з цим незгідні.

Владимир Татомир 31.01.2016 21:21

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 117482)
Цілий світ,дійшов висновку,що найкраще для кочової пасіки підходить багатокорпусний вулик рут,чи ви з цим незгідні.

Думаю с альпийцем кочевать очень сложно.Может у кого есть опыт пусть поделятся.

Gerasim 31.01.2016 21:42

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 117482)
Мої вулики Кука також зроблені з дошки 25 мм.

Цілий світ,дійшов висновку,що найкраще для кочової пасіки підходить багатокорпусний вулик рут,чи ви з цим незгідні.

Згоден але не на всі 100%. Подивіться на пасіку Хомича (на альпіцях), а від пасіки Олексія Володимировича МедАль я просто в захваті.
Я наполягаю на тому що умови створені в так званому альпійскому вулику більш зручні для бджіл(бо схожі на дупло) і бджоларів (бо можна 100% працювати корпусами). А як що потрібне промислове бджолярство тоді Дадан на 3-4 корпуси, і рвіть свої пупки шановні бджоларі як що не маєте механізації як в Канаді або США!!!!

Ворон 31.01.2016 21:55

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Gerasim (Сообщение 117494)
Згоден але не на всі 100%. Подивіться на пасіку Хомича (на альпіцях).
Я наполягаю на тому що умови створені в так званому альпійскому вулику більш зручні для бджіл(бо схожі на дупло) і бджоларів (бо можна 100% працювати корпусами). А як що потрібне промислове бджолярство тоді Дадан на 3-4 корпуси, і рвіть свої пупки шановні бджоларі як що не маєте механізації як в Канаді або США!!!!

Відео про пасіку Хомича бачив усі,але щоб не рвати пупа,я зробв корпуси на вісім рамок рут,давайте завершим суперечку,кожен по своєму прав і кожен вправі вибирати сам в яких вуликах утримувати бджіл.

Gerasim 31.01.2016 21:57

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 117490)
Думаю с альпийцем кочевать очень сложно.Может у кого есть опыт пусть поделятся.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

rechan 31.01.2016 22:23

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 117490)
Думаю с альпийцем кочевать очень сложно.Может у кого есть опыт пусть поделятся.

З альпійцями кочувати навіть простіше, ніж з іншими вуликами. Навіть сильні сімї в альпійцях можна перевезти одному без помічників: розділити сімю на 2-3 частини (по вазі, щоб легше було підняти), перевезти на нове місце і обєднати, я вже не говорю про апіліфт. Я вже не один раз так перевозив.


Текущее время: 12:41. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot