Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Материалы для изготовления ульев и инвентаря (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Материалы для изготовления ульев и инвентаря (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2541)

верес 21.02.2019 06:50

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Саме так, природньої сушки цілком достатньо, і платити за сушку та ще й з декількорічним зберіганням "під навісом" неварто.
8% добре для подальшого проварювання в парафіні, забезпечує кращий результат як з 15%.

бігунець 21.02.2019 08:49

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Я просто написав, що дошка сушилася, а потім лежала під навісом, а не за те, що з мене за цю двойну сушку гроші дерли. А ціна? Просто зараз ціни такі на лісоматеріали. Ще вдається знайти недорого, але це коли без поспіху і невеликий об"єм. Коли ж треба швидше, береш те, що пропонують і по тій ціні, що просять.

АНД 21.02.2019 09:30

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
В моїй місцевості ціна карпатського лісу 2800гр це з розпиловков, якщо робить обрізну то +200гр самий найменший діаметер 0.47см і довжина 6.20м заказав собі 3куба:ah: ліс розбирають піпец:confused:2 день вожу своєю лаветою людям, калимлю:) обрізна 3500-3800 не має значення яка товщина.

СКВИРЯНИН 21.02.2019 10:35

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Теж днями заїхав на пилораму: суха дошка 4500-не залежно від розміру

бігунець 12.03.2019 22:05

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Цена материала - 4 корпусные ульи. Но доска сырая. сказал, что сделаю, когда высохнет.:)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ворон 24.03.2019 12:52

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Вложений: 1
Майбутні вулики і рамки.:ok:

alexashka 25.03.2019 00:34

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Тоже две недели назад в Одессе на Анжелике брал куб сухой 4500гр. Сейчас из нее стоит во дворе 100 корпусов на 145 рамку, на 12 рамок. толщина корпуса 20. Впритык.

спасатель 101 26.03.2019 17:12

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 259876)
Майбутні вулики і рамки.

А в таких матеріалах живність не мешкає?

Добавлено через 15 минут
Цитата:

Сообщение от alexashka (Сообщение 259922)
толщина корпуса 20.

Виготовляв бокові із 25 мм, сподобалось. Але далі вся 35, такий матеріал, а просто зганяти без логіки.
Замовляв одну товщину розрилу, а вийшло по іншому. Але придбав апіліфт, то думаю сміло можна використовувати.
Іще у магазинах з боковухами на 25 почала влазити 11-та рамка, спочатку зрадів, а по відкачці трохи поморочила голову некомплектна рамка. Все повинно бути однаковим.

Ворон 26.03.2019 17:33

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 260004)
А в таких матеріалах живність не мешкає?

Добавлено через 15 минут

Виготовляв бокові із 25 мм, сподобалось. Але далі вся 35, такий матеріал, а просто зганяти без логіки.
Замовляв одну товщину розрилу, а вийшло по іншому. Але придбав апіліфт, то думаю сміло можна використовувати.
Іще у магазинах з боковухами на 25 почала влазити 11-та рамка, спочатку зрадів, а по відкачці трохи поморочила голову некомплектна рамка. Все повинно бути однаковим.

Якщо вже живе живність,то це дрова смерекові,беру такий матеріал,який потрібен мені,вся пасіка зроблена з сухостою смереки.:ok:

Ворон 12.04.2019 17:07

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 260007)
Якщо вже живе живність,то це дрова смерекові,беру такий матеріал,який потрібен мені,вся пасіка зроблена з сухостою смереки.:ok:

Порізав частину привезеної деревини,,2.60 куба.:ah:

Ворон 18.04.2019 18:52

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 261157)
Порізав частину привезеної деревини,,2.60 куба.:ah:

Майже завершив порізку 2 куба,одна колодка невлізла на підводу,непридумав нічого іншого як зложити на платформу,всеодно вона ще мені не знадобиться,іде відновленя пасіки,хоча деревина піде на будівництво будови 4.5 на 14 метрів,син торік затормозив будову майстерні,після посадки городу все піде в рух.:ok:

Владимир Татомир 10.11.2019 10:02

Re: Материалы для изготовления ульев и инвентаря
 
В работу пускаем лес после летней сушки, естественным путем.Цена на лес не меняется, экспорт стоит, валюта упала, на кругляк лесхозы цену не опускают.Для работы покупаем доску получше, хотя и дороже.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 12:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot