Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=902)

MERLIN-2 16.09.2015 23:02

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Валерич (Сообщение 100000)
Я повністю погоджуюсь з цією людиною, та важаю, що бджоли заслуговують на нашу повагу та любов, і тому мають мати домівку, що наближує їхнє життя до природного.

Цивилизация на месте не стоит. Мы же не стремимся к жизни в пещере. В квартире или доме как-то покомфортней будет, да с кондиционером, телевизором и другими благами. Хотя и вредные эти блага, но от них мало кто готов отказаться.
А любимые пчёлки чем хуже? Вот я своих и поселил в .... В общем в моём профиле указано.

Валерич 16.09.2015 23:58

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от MERLIN-2 (Сообщение 100010)
Цивилизация на месте не стоит. Мы же не стремимся к жизни в пещере. В квартире или доме как-то покомфортней будет, да с кондиционером, телевизором и другими благами. Хотя и вредные эти блага, но от них мало кто готов отказаться.
А любимые пчёлки чем хуже? Вот я своих и поселил в .... В общем в моём профиле указано.

Цивілізація не стоїть на місці, вона шалено рухається у прирву. Людство знищує себе і цьому радіє. Люди живуть в комфортних будинках, що побудовані з "сучасних" матеріалів (ЩЛАКОблок, газобетон, пенопласт, мініральна вата, лінолеум ПВХ (полівінілхлорід), ламінат и пр.), що постійно виділяють якусь гидоту (в межах норм, але розробників норм ніхто не знає). Люди використовують "сучасну" техніку (кондиціонери та холодильники з ФРЕОНами, мототехніку з бензинами та мастилами, телефони з випромінюваннями та кіслотними батареями та ін.), яка вироблена згідно норм та стандартів і дозволена до використання у побуті. Люди ддихають "сучасним" повітрям (тверді та газоподібні викиди всього в чому люди живуть та че юзають + викиди виробництв того з чого люди зводять будинки та чим користуються і т.п), все як завжди в межах "норм".Люди харчуються "сучасною" їжею (ГМО, Е121-Е999, гідропоніка, гібріди, підсолоджувачі, поліпшувачі смаку і т.п.), що, як не дивно, теж вписується в норми. І чому ж при всіх цих чудових обставинах, для зміцнення імунітету та полібшання здоров'я не випити чайку (з водички очищенної обратним осмосом) та поласувати файним "сучасним", "натуральним" медком, який насичений усіма, такими рідними та "нормованними" випаровуваннями ППС.(ИМХО)

Добавлено через 8 минут
І в печери перебиратись не обов'язково. Достатньо збудувати "не сучасний", а відсталий (з дерева, соломи, глини, вапна, очерету и ін. природніх матеріалів) екобудинок, та жити в ньому насолоджуючись комфортом (особисто я так і зробив). Тому і для бджіл, я вважаю треба тримати в ековуликах (доречі свої я зробив з дерева та пропитав льняною олією).

Добавлено через 3 минуты
До того ж, більшість розвинених країн, вже розвернули свій потяг цивілізації і намагаються щонайшвидше дістатися природнього, екологічного та органічного у всьому.

Бомбер 17.09.2015 09:04

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 99947)
vodolej,

Мне кажется, что пенопласт (ЭППС) просвечивается как-то, вот они и грызут.

Согласен,что там,где просвечивается,пчелы грызут.Красить надо не только от ультрафиолета.

Добавлено через 25 минут
Цитата:

Сообщение от Валерич (Сообщение 100012)
),
До того ж, більшість розвинених країн, вже розвернули свій потяг цивілізації і намагаються щонайшвидше дістатися природнього, екологічного та органічного у всьому.

Я не ярый сторонник пенополистирольных ульев.Найдутся подходящие материалы легче дерева,перейду на них.
В вопросах отказа от пенополистирола как от вредного пеприродного материала надо быть последовательным.Тогда надо отказаться от применения фанеры и ДВП,пластмассовых разделительных решеток и маточных клеток.Я не говорю уже о применении препаратов от клеща.А в дуплах деревьев применялись металлические изделия?Нет.Значит гвозди и шурупы в ульях неприменимы.Они окисляются.Сиропом подкармливать нельзя.Видели,сколько грязи на дне кастрюли после варки?Да и сахар может попасть в мед.Удивляюсь,почему молчат природоохранители.Губить деревья ради каких то досок.Нельзя.А пчел держать в неволе в ульях- тюрьмах?Пусть сами живут в природе,как миллионы лет.А сколько вреда приносят машины с их выбросами СО?С велосипедами тоже надо разобраться.А ножи.Это же холодное оружие.Сколько жизней они забрали.Запретить.Вот каменный топор,это вещь.Природно,органично и привычно.
Извините за утрирование.

Берендей 17.09.2015 10:05

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Валерич (Сообщение 100000)
"Ти що збираєшся вулики з сосни робити?! Кто ж цей мед їстиме?! З липи треба". Я погодився з ним, що з липи то воно краще, та з сосни

Ну раз вы полностью согласны с данным утверждением то обоснуйте мне пожалуйста чем мед из соснового улья хуже меда из липового улья??

Алекс_7 17.09.2015 11:03

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Валерич (Сообщение 100012)
Людство знищує себе і цьому радіє. Люди живуть в комфортних будинках, що побудовані з "сучасних" матеріалів (ЩЛАКОблок, газобетон, пенопласт, мініральна вата, лінолеум ПВХ (полівінілхлорід), ламінат и пр.), що постійно виділяють якусь гидоту (в межах норм, але розробників норм ніхто не знає). Люди використовують "сучасну" техніку (кондиціонери та холодильники з ФРЕОНами, мототехніку з бензинами та мастилами, телефони з випромінюваннями та кіслотними батареями та ін.), яка вироблена згідно норм та стандартів і дозволена до використання у побуті. Люди ддихають "сучасним" повітрям (тверді та газоподібні викиди

Пчелы могут жить и встене современного дома и в дупле сосны.
А Вы, надеюсь, последовательны в своих рассуждениях и действиях и отказались от холодильника, телевизора и прочей вредной "гыдоты". Сейчас сидите за экологически чистым, деревянным (с липы?:neigh: ) компьютером и вместо машины или общественного транспорта с вредным бензином ездите на экологической лошади. Так? :D

Злой Сашка 17.09.2015 11:58

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 100026)
... обоснуйте мне пожалуйста чем мед из соснового улья хуже меда из липового улья??

Охотно поржал...:ok:
А вслед предложу некую [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] для общего развития.
Что это значит? А значит сие, что мед будет органическим, когда поля будут соответсвовать энтой бамажке. А как следствие - если вы чего-то не то скушали и не дай Боже сделали свои естественные надобности на том самам поле.... То вы обязаны сообщить в орган выдающий сертификат. И они будут решать выдать его вам в следующем году или нет.
Мужики угомонитесь ВЫ с этими органическими продуктами... это все развод вас, как производителя, на бабки а вы будете разводить на бабки конечного потребителя, что гораздо сложнее.

Валерич 17.09.2015 12:07

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Алекс_7 (Сообщение 100030)
Пчелы могут жить и встене современного дома и в дупле сосны.
А Вы, надеюсь, последовательны в своих рассуждениях и действиях и отказались от холодильника, телевизора и прочей вредной "гыдоты". Сейчас сидите за экологически чистым, деревянным (с липы?:neigh: ) компьютером и вместо машины или общественного транспорта с вредным бензином ездите на экологической лошади. Так? :D

Зрозумійте, я нікого не закликаю (хоча можете задуматися) змінювати спосіб життя на більш екологічний. І так, я послідовний у своїх ствердженнях та відмовлятися від "благ цивілізації" не збираюсь. Просто я їх замінюю на енергоефективні та екологічні. Є безліч варіантів, як це зробити, але обговорення цього на цьому форумі буде не доречним.
Давайте від мене перейдемо до бджіл, що живуть в ППС, точніще до медку, який вони дають. Це моя особиста, не підтверджена фактами та дослідами лабораторій, думка, що такий мед має в своєму складі всі ці бензоли, феноли, пирени та алкалоїди, що виділяються з ППС (Якщо не помиляюсь вже при 30'С), хоча ,можливо, навіть в межах "норм".
Та взагалі для чого мучатись самому та мучати комах, щоб отримати якийсь напівотруйний "продукт"? Можна ж з цукру, ароматизаторів, барвничків зробити добрий "штучний медок" (в нете можна знайти рецепти) та намінати ложками.(ИМХО)

gvf 17.09.2015 13:30

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Бомбер, спасибо. Вот только что провел эксперимент. Взял пульт ДУ спутниковым тьюнером и приставил вплотную к ЭППС розового цвета, толщина - 30мм. С расстояния 1 метр - включает и выключает, а с большего - уже нет. Дерево, верба, 30 мм - вообще никакой реакции. Выходит, что нужно красить.

Andruhan 17.09.2015 14:22

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Валерич (Сообщение 100033)
Та взагалі для чого мучатись самому та мучати комах

Согласен 100%! Ввязываться в спор не буду, просто тоже выскажу своё мнение. ППС, как утеплитель, при изготовлении ульев, вполне можно использовать, но только как утеплитеь! Смешно читать: "Погрызли пчёлы...", "Упал, рассыпался...", и т .д., и т. п.:confused:! Изолируйте от пчёл, механического и атмосферного воздействия, и на стационаре такие улики вам послужат. Для кочёвок, с ночными погрузками- разгрузками и дефицитом места в транспорте, я их не выбрал бы(ИМХО).

Владимир Татомир 17.09.2015 19:32

Re: Улей из экструдированного пенополистирола. Утром понадобился - вечером готов.
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 100038)
"Погрызли пчёлы..."

Правильно сказать, переработали в мед:eek:


Текущее время: 04:52. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot