Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Электрический привод для медогонки своими руками... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1781)

верес 13.12.2018 07:52

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Стартер змінного струму???
В стартерах не передбачено примусового охолодження, ( немає вентиляторної крильчатки), тож всетаки вони не розраховані на тривалу роботу.
Про підшипники вже писали.
Тож якщо переробляти чи доробляти то варто це враховувати.
В генератора Г-108 і подібних холостий струм від 3 до 4 а, при розгоні ~~6 а, а які струми в стартера? Мабуть набагато більше.

Добавлено через 1 минуту
п.с. а де в стартера черв'ячна передача?

avr 29.12.2018 07:25

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Хтось запитував про переобладнання автомобільного генератора в двигун.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Роман 72 29.12.2018 20:50

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от сергей П. (Сообщение 251171)
А чому ніхто не говорить про стартери з авто для медогонок.Що в них не так.

Очень большой ток. Если не ошибаюсь около 200 А. Акум. хватит на одну загрузку рамок, ну максимум две.

sog7 10.02.2019 20:49

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Ребята приветствую Вас, собрал некое чудо устройство для Г108., меня тут стопорнуло не по-детски:kill:, напишу оч. примитивно..:03:
прошу помощи клуба у знающих людей, как подключить две пары проводов к Г108:
одна пара постоянно подается 12В
вторая пара с регулируемым напряжением 10-...12В
на какие клемы (Я,Ш,М) подать какие провода.. а так же четвертую клему имеем (Знімаємо обід, відкручуємо гвинтик біля мінусової щітки. Маємо в руках два проводки. Гвинтиком знову прикручуємо проводок від щітки до маси. У нас у руках лишається один проводок. Оце і є вільний другий кінець обмотки збудження. (с))

помогите мне пожалуйста, напишите мне чтобы понял.

larson 10.02.2019 22:39

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от sog7 (Сообщение 256365)
на какие клемы (Я,Ш,М) подать какие провода.. а так же четвертую клему имеем (Знімаємо обід, відкручуємо гвинтик біля мінусової щітки. Маємо в руках два проводки. Гвинтиком знову прикручуємо проводок від щітки до маси. У нас у руках лишається один проводок. Оце і є вільний другий кінець обмотки збудження. (с))

ну раз ви добули той проводок то тепер у вас одна пара це Ш,М, друга пара це Я і отой проводок що ви добули, далі можте під*єднувати парами так як вам заманеться, тільки пари між собою не путать, в залежності від того куди яка пара буде під*єднана, будете мати різні оберти на виході, можете пробувать, нічого страшного не трапиться, все буде працювать

sog7 10.02.2019 22:51

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от larson (Сообщение 256373)
ну раз ви добули той проводок можете пробувать, нічого страшного не трапиться, все буде працювать

спасибо, с "тем проводком" это просто...
под обручем есть два окна для замены графитовых щеток.
в окне №1 от щетки идет провод на клему "Я" -
в окне №2 от щетки провод идет в глубь корпуса - вроде на обмотку якоря.
верно я понимаю, что нужен провод именно этот ?

larson 10.02.2019 23:04

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от sog7 (Сообщение 256376)
в окне №2 от щетки провод идет в глубь корпуса - вроде на обмотку якоря.
верно я понимаю, что нужен провод именно этот ?

він іде на масу, вам треба його відєднати і вивести на ружу ізольовано, це і буде ваша пара з клемою Я

sog7 11.02.2019 00:03

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от larson (Сообщение 256377)
він іде на масу, вам треба його відєднати і вивести на ружу ізольовано, це і буде ваша пара з клемою Я

Если по парам разобрались, то по значению полярности в парах имеет значение?

larson 11.02.2019 00:08

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от sog7 (Сообщение 256380)
Если по парам разобрались, то по значению полярности в парах имеет значение?

ні, немає, просто крутитись буде або в перед або назад, головне не розпаровувать

Немолодий 11.02.2019 00:50

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от sog7 (Сообщение 256365)
прошу помощи клуба у знающих людей, как подключить две пары проводов к Г108:
одна пара постоянно подается 12В
вторая пара с регулируемым напряжением 10-...12В
на какие клемы (Я,Ш,М) подать какие провода.. а так же четвертую клему имеем (Знімаємо обід, відкручуємо гвинтик біля мінусової щітки. Маємо в руках два проводки. Гвинтиком знову прикручуємо проводок від щітки до маси. У нас у руках лишається один проводок. Оце і є вільний другий кінець обмотки збудження. (с))
помогите мне пожалуйста, напишите мне чтобы понял.

Так пояснювалось як для першокласників. Невже невтямки?

Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 49281)
Переробка Г-108 для реверсу.

У генераторі (тепер моторі) Г-108, та і в інших подібних, є дві обмотки: обмотка якоря-для зручності розуміння будемо вважати її як одну- і обмотка збудження ("возбуждения")- це та обмотка яка намотана всередині корпуса. Обидві ці обмотки мають по два кінці-виводи. Напруга до обмотки якоря подається через вугільні щітки. Їх дві. Одна щітка (+) з"єднана через ізольований контакт з клемою "Я", (це гвинтик діаметром 6 мм на корпусі мотора). Друга щітка з"єднана на масу, а до маси (-) підключаємось через клему "М". Тепер про обмотку збудження. У неї теж два кінці-виводи. Один кінець виведений через ізольований контакт з клемою "Ш", це гвинтик на корпусі діаметрои 5 мм. До нього подається (+). А другий кінець обмотки збудження приєднано до маси (-), і приєднаний цей кінець до маси одним і тим самим гвинтиком, що і приєднана до маси мінусова щітка генератора. Щоб добратися до цього гвинтика, потрібно зняти захисний кожух-обід. Як досягти того, щоб мотор мав функцію реверса? Для цього необхідно мати можливість міняти полярність на обмотці збудження, тобто до того виводу обмотки збудження де був (+), приєднувати (-) і навпаки. В нас один вивід обмотки збудження (клема "Ш" ) вже є на корпусі. А от другого виводу на корпусі немає. Що ми робимо? Знімаємо обід, відкручуємо гвинтик біля мінусової щітки. Маємо в руках два проводки. Гвинтиком знову прикручуємо проводок від щітки до маси. У нас у руках лишається один проводок. Оце і є вільний другий кінець обмотки збудження. Нам лишається приєднати його до нового ізольованого контакту, щоб ми мали на корпусі ще один, четвертий контакт. Це можна зробити провертівши рядом з цим проводком навкрізну дірку в корпусі і вставити туди гвинтик, ретельно заізолювавши його від маси. Тепер, маючи виведені на корпус два виводи-контакти обмотки збудження ми маємо можливість змінюючи полярність на обмотці збудження змінювати і напрям обертання якоря мотора, а отже і ротора медегонки. Не можна подавати напругу на обмотку якоря, коли немає напруги на обмотці збудження.
Бажаю успіху!

На "Я" даємо "+". На "М" подаєм "-". На клему "Ш" плюс а на нову клему (Ш-1) мінус. Якщо хочемо змінити напрям обертання ротора міняємо полярність на клемах "Ш" та "Ш-1"


Текущее время: 10:31. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot