Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочие приспособления (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Притирка корпусов на наждачке (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1018)

МедАль 14.08.2013 21:34

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от ymi (Сообщение 37905)
опишу більш детально виготовлення корпусів ДАДАН108

Тут Ви хотіли написати "Делон 108". правда, колего ymi?
Цитата:

Сообщение от ymi (Сообщение 37905)
товщину на рейсмусі доводжу до35мм

Оце не можу зрозуміти: чому такі товсті стінки корпусів, що змушує робити їх такими? Адже в Вашій області цілком вистачило б і 22-25 мм. Чи може у Вас лісоматеріал довільний?
Цитата:

Сообщение от ymi (Сообщение 37905)
корпус відкладаю для висихання (приблизно 1година)

Тепер зрозміло, чому у вас на трьох працівників невисока продуктивність праці за день, і я з задоволенням знімаю свою репліку про це в одному з попередніх постів.
Все інше ясно і зрозуміло як Божий день. І не забудьте, колего ymi, Ви з братом
Цитата:

Сообщение от ymi (Сообщение 37905)
jos мій брат

обіцяли викласти фото свого кондуктора (стяжки) для корпусів...

Серёга Сергеев 14.08.2013 23:28

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от Серёга Сергеев (Сообщение 37830)
Сообщение от vodolej
А этой приспособой я "притираю" корпуса
Очень класная приспособа!!!
Подскажи , так получилось что карпуса у меня с разной ширины доски, тоесть внутрение размеры корпусов одинаковые ,а наружные (+-3мм) на каждой доске в итоге разбежность в длине и ширине корпусов до 10мм.Так вот меня интересует как твоё приспособление с этим справится??? Я так понял приспособа для одинакового размера корпусов ? А можноли её и для моего разнобоя приспособить ?? Зделай пожалуста фотку приспособы закреплёной на корпусе ( чтобы хотябы один угол был в большом моштабе).

Капец догнал )))) приспособа уже закреплена на корпусе , а я думал корпуск как деталь приспособы и некак немог понять куда лепить корпус который нужно притирать )))) Корпус мал непривычно для меня .

jos 15.08.2013 16:00

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Вложений: 5
Цитата:

Сообщение от ymi (Сообщение 37905)
опишу більш детально виготовлення корпусів ДАДАН108 (jos мій брат)
1 нарізаю доску 40-115-750мм
2 стружу дві сторони .одна широка .одна вузька
3 обрізаю на пилі до108мм
4 товщину на рейсмусі доводжу до35мм
5 нарізаю заготовки під кутом 45
6 фрезерую\сверлю\вирізаю\ ручки .дирки під шурупи . пази під рамки
7 промащую торці столярним клеєм(побутовий ПВА не годиться) обжимаю корпус стяжкою на рівній поверхні
8 через 5-7хвилин знімаю стяжку ,корпус відкладаю для висихання (приблизно 1година)
9 вкручую шурупи,зашліфовую кути вібраційною шліфмашинкою.

А це фото до опису

jos 15.08.2013 16:03

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Вложений: 2
Можна зарізати кут 45 грд і на таких станках при відповідних прижимах заготовки.
Хай щастить

МедАль 15.08.2013 18:26

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от jos (Сообщение 37939)
А це фото до опису

Чесно кажучи, колего jos, я одержав величезне задоволення від знайомства з Вашою технологією складання корпусів Делон-108. Тепер особисто мене Ви переконали, що таке з"єднання кутів є найбільш якісним з точки зору точності по площині. Таке кутове з"єднання гарантує, що конструкцію після складання "не поведе", і мабуть шліфування дійсно не обов"язкове.
Ясна річ, у Вас в руках серйозний парк деревообробних верстатів, і Ви на них можете творити що завгодно. Для переважної більшості форумчан це недоступно, але Ви правильно зазначили, що в такому випадку виручить звичайна торцовка, якщо вона є в майстерні.
Отже, як би там не було, зо два десятки корпусів зроблю взимку за Вашою технологією (покищо для проби).
Хотілося б побажати, щоб технологія Делон-108 у Вас із братом прижилася і вдосконалювалась в подальшому.
P.S. Щось мені здається, колего jos, що Ви вже не вперше використовуєте мій підпис під своїми постами. Я дуже й не заперечую, а навіть був би радий, якби багато хто говорив:

gvf 15.08.2013 19:07

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
:football:П'яте фото (пост 83): а як центруються заготовки, самi по собi пiд дiэю затяжки ремнем?
А так, по поводу обладнання, як говорить эврейська мудрiсть: "Нам би так жити". З таким обладнанням потрiбно ще умудритись зробити криво....
Поки ублажав Клаву, колега медаль бiльш детально написав :ok:

vodolej 15.08.2013 19:31

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от jos (Сообщение 37940)
Можна зарізати кут 45 грд і на таких станках при відповідних прижимах заготовки.
Хай щастить

Добавлю до цього і свої п'ять. Як би ви не виставляли свої станки чи приспособи але одержати 45,0000 градусів не вийде. А буде 45,5 град або і 46,0 град. Тому я ріжу один раз щоб до мне дощечка була внутрішньою стороною а потім цю ж дощечку вже ставлю до себе наружною стороною. Тут я маю на увазі внутрішню та зовнішню сторону корпусу. Доді якщо кут за першим разом вийде 44 градуси то на другому кінци дошки вийде кут 46 грд. і при стикуванні отримаємо 90 грдусів.
Не спішіть судити, продумайте

ymi 15.08.2013 20:12

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Ви праві .Медаль. вибачаюсь
Доску беру даром , але є тільки 40мм
В роботі не спішимо, багато часу займає виготовлення дна і кормушки
gvf ви праві,центрується під дією стяжки.
Замітьте, шурупи вкручуються після повного висихання клею (важно)

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 37947)
Добавлю до цього і свої п'ять. Як би ви не виставляли свої станки чи приспособи але одержати 45,0000 градусів не вийде. А буде 45,5 град або і 46,0 град. Тому я ріжу один раз щоб до мне дощечка була внутрішньою стороною а потім цю ж дощечку вже ставлю до себе наружною стороною. Тут я маю на увазі внутрішню та зовнішню сторону корпусу. Доді якщо кут за першим разом вийде 44 градуси то на другому кінци дошки вийде кут 46 грд. і при стикуванні отримаємо 90 грдусів.
Не спішіть судити, продумайте
__________________
Подвергайте все сомнению!

Ви праві, сумніву немає.

верес 15.08.2013 20:39

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
теж питання - ориаінальна струбцина, як з нею працювати.
якщо така "висока точність з'єднання під 45*, то для чого притискна плита?
Також цікавить чи робили на вус корпуса під 300 рамку.

Добавлено через 22 минуты
vоdоlеj, 90* отимаємо, але по чому будете виставляти з'єднання, по носочку чи по п'ятці? Довжини прирізки будуть же неоднакові! І деж тоді супер точність?
Р.S. Чи познаходимо свої шапки ...(після бурних овацій)

vodolej 15.08.2013 20:49

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 37951)
теж питання - ориаінальна струбцина, як з нею працювати.
якщо така "висока точність з'єднання під 45*, то для чого притискна плита?
Також цікавить чи робили на вус корпуса під 300 рамку.
Добавлено через 22 минуты
vоdоlеj, 90* отимаємо, але по чому будете виставляти з'єднання, по носочку чи по п'ятці? Довжини прирізки будуть же неоднакові! І деж тоді супер точність?
Р.S. Чи познаходимо свої шапки ...(після бурних овацій)

Ага! " ... і в гору чепчики кидали ..."
При товщині дошки в 40 мм . 40: Sin 44=40 : 0,69466 = 57,58. 40:Sin46 = 40 : 0,71934 = 55,60 тобто 2 мм. Але це крайності і 40 мм товщина і кути в 44 і 46 грд.
по чому будете виставляти з'єднання, по носочку чи по п'ятці?
По п'ятці.


Текущее время: 19:31. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot