Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Результаты зимовки 2015-2016 гг (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3328)

Ivas 24.03.2016 23:00

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Сім*я була на 7 рамок,матка двохрічна з ройового маточника, а після свят вже 3 рамки і сліди поносу, а тепер вже жменька. Повторюсь що зимували на меду, пробував розпечатати- дуже твердий. З 40-а сімей пятьом не хватило плівки, дві з них загинули-може випадковість?

ПАПА 25.03.2016 10:12

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от Ivas (Сообщение 128693)
Повторюсь що зимували на меду, пробував розпечатати- дуже твердий. З 40-а сімей пятьом не хватило плівки, дві з них загинули-може випадковість?

Ось і все ви сказали за бджілок.причина мед дуже твердий. Був мед. але вмерли із голоду.

Владимир@ 25.03.2016 10:39

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от ПАПА (Сообщение 128737)
Ось і все ви сказали за бджілок.причина мед дуже твердий. Був мед. але вмерли із голоду.

Точняк:ok:- тупо надо было дать в пакете сиропчика(и блин белковой лепёхе) а я не могу провести полную ревизию))- среди недели бывает солнышко (я на работе)- а на выходных погода не позволяет - но думаю всё к лучшему(фарт меня не покидал))- даю раз в неделю пакетик сиропчика (лепёха лежит давно)-лопаюм помоляху

спасатель 101 25.03.2016 12:36

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от Владимир@ (Сообщение 128739)
а я не могу провести полную ревизию

Аналогічно, така ж ситуація. І ревізія вже йде на рекорд по пізньому огляду. Рельна можливість була лише 9 березня. Але не переживаю, бджілки облетілися. Все буде нормально.

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Сообщение от Ivas (Сообщение 128693)
пробував розпечатати- дуже твердий

Коли зимував на чистому соняшниковому меду, обов'язково підтримував сиропом. І за рахунок рідкої підкормки бджолам простіше брати твердий мед. Після обльоту на цих вихідних вперше знову дам соропу в баночках вже по 0,5 л.

Добавлено через 5 минут
На днях розмовляв з колегами району, так повідомили що зимівля пройшла погано. Є і такі в кого попів пасіки вилягло і ті в кого більше половини. Багато підмору та вологи.
І відповідго наш "Результат опроса: Итоги зимовки" буде не зовсім достовірними, тому що багато нажаль пасічників знаходяться за межами інтернет ресурсів.

Владимир@ 25.03.2016 13:46

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 128765)
На днях розмовляв з колегами району, так повідомили що зимівля пройшла погано. Є і такі в кого попів пасіки вилягло і ті в кого більше половини. Багато підмору та вологи.
І відповідго наш "Результат опроса: Итоги зимовки" буде не зовсім достовірними, тому що багато нажаль пасічників знаходяться за межами інтернет ресурсів.

Колега есть у меня мыслишки по поводу зимовки)-озвучу- у нас тоже те которые брали полоски украинские от клещя и другие препораты(жалуються на гибель и тп симей батя мой в их числе и с моим доводом согласился так как всё было одинаково-только он покупал месные а я прочитав еще в том году на форуме что у нас много подделок не стал рисковать) те кто обработал другими препаратами-с европы и россии-я в том числе - ихние семьи в норме- факт замеченный мной и не только-выводы пусть каждый делает сам

игорюха 25.03.2016 13:53

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Проголосовал отлично.Один отводочек только застыл на вечно.Такой хорошей зимовки я еще не видел:)
Но старые пчеловоды говорят если зимовка хорошая,тобудет не уроожайный год.Поживем увидим

Н Петрович 25.03.2016 14:39

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от ПАПА (Сообщение 128737)
Ось і все ви сказали за бджілок.причина мед дуже твердий. Був мед. але вмерли із голоду.

Мед то здесь причем? Семьи на 6-7 рамках отлично зимуют на подсолнечном меде. Человек ведь пишет, что в январе осталось три рамки пчелы, семья постепенно сыпалась, причина либо много старой пчелы, либо заклещенность.

Владимир Татомир 25.03.2016 20:53

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от игорюха (Сообщение 128777)
Проголосовал отлично.Один отводочек только застыл на вечно.

Как отлично, если отводочек отошел:confused:, скромнее хотя бы хорошо;).

Владимир@ 26.03.2016 03:29

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Цитата:

Сообщение от Н Петрович (Сообщение 128780)
Мед то здесь причем? Семьи на 6-7 рамках отлично зимуют на подсолнечном меде. Человек ведь пишет, что в январе осталось три рамки пчелы, семья постепенно сыпалась, причина либо много старой пчелы, либо заклещенность.

все три фактора могут иметь место и друг друга усиливать(ИМХО)про январь слов не было- свято слово было- я не в курсе у кого когда свято- матка двухгодичная тоже не норм( анализ заклещёности провели)? - Но Ваши доводы скорее всего- более разумны!

Володимир Jos 26.03.2016 12:20

Re: Результаты зимовки 2015-2016 гг
 
Сьогодні розпечатував кілька рамок, щоб поставити за заставні. ті що там стояли, вже виїли. Рамки відбирав осінню після закорму, маломедні, коли скорочував гнізда в зиму. попалось дві рамочки, які вилочкою вдовбати не реально. Суцільна кристалічна маса. Які ставив суш на закорм, ї помічав. там мед весь рідкий. Значить ці дві з медом. Тепер буду їх потроху мочити водичкою, щоб бджоли вичистили. Але трішки почекаю, поки стане тепліше.


Текущее время: 06:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot