Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5668)

СКВИРЯНИН 08.03.2019 19:37

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 2
Нарешті стих вітер, проглянув половину сімей. В одні пропала матка, довелось об'єднати. Майже у всих сім'ях є розплод.
Не знаю заідки, але несуть пилок. Десь із сторони річки. Жовтий, мабуть верба

zelya343 08.03.2019 20:05

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вчера и позавчера были прекрасные деньки. А вот сегоднячко было совсем уж *с ветерком*. На пасеке - как в аэродинамической трубе. Нашел другое занятие, к пчелкам не лазил. Завтра обещают +14 и без ветра. Надеюсь.

Димас 08.03.2019 20:46

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 258488)
знаю что не один год убьешь пока достигнешь если не совершенства, то хотя бы нужных знаний... но можно ж и параллельно пока все делать... у меня есть желание в этом процессе, но пока что ни денег на инструмент, ни на маток хороших... а так пока изучаю...

Занимаюсь выводом маток 12 лет, интересуюсь новинками, до ИО пока не дошли руки, хотя может и попробую, в первую очередь для себя, и интересно...

Сегодня погода испортилась, ветер сильный. Хоть работать с пчелами и получилось, но к вечеру уже и сам замерз и пчелы уже не летали.

АНД 08.03.2019 20:52

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от СКВИРЯНИН (Сообщение 258504)
Не знаю заідки, але несуть пилок. Десь із сторони річки. Жовтий, мабуть верба

Більше схожий на ліщиновий(ИМХО)сьогодні в мене також тепло було+19 зранку до обіду орав город в полі під фацелію :) девочкам подарок робив, приїхав додому в обід переодівся до бжіл і тут розпочався вітер:bur2: проглянув пару сімей з екстрених одна сімя відійшла гонила цілу зиму розплід + кліщ по 2 штуки на мертвій бжолі було, використав пластіни АНТІВАРО:(висновок для себе зробив:kill: остальну частину використовував варостоп сербский там все:ok: заказав пластіни навсякий случай оброблю тепер щоб не було проблем літом, завтра зранку буду засівать фацелію 1.2 г.

Human 08.03.2019 22:01

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
А в нас сьогодні +22 в тіні! Вітер не сильний.
Поміняв сітчаті дно на глухі, забрав порожні корпуси.
Сім’я, що зимувала на дворі, вийшла з зими сама слабка, хоча восени була сама сильна. Багато підмору. Є печатний розплід. Бджоли мало. Кормів ще багато.
У тих, що зимували в хаті, підмору дуже мало, є засів, печатного немає.
Цвілі ніде немає.
Наступну зиму будуть усі зимувати в хаті. Дно перероблю на 100% сітку.

Ворон 08.03.2019 22:05

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 2
В нас цвіте ліщина,перший пилконос,слідом верба,котики.:ok:

Gnat 09.03.2019 01:52

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Сьогодні був гарний день, дівчата облетілись всі, пилок тягнули повним ходом. Посіяв трошки фацелії.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

бігунець 09.03.2019 11:09

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
заглянув на хвилину до бджіл. Льот чудовий, радуватися б та й тільки. Однак, здається, вчора, під час огляду, угробив матку в одній сім"ї. По поведінці видно. Бджоли вчора були дуже агресивні, єдина сім"я, яка обліпила бджолою мене з ніг до голови, так що працював я швидко і неакуратно. От і допрацювався...

Bortjanik 09.03.2019 12:47

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 3
Вчера поехад 1й раз в этом году к пчелам. Удивительно, но дата совпала с датой прошлогодней ревизии. Как и писали до меня, зимовка была щадящей к пчелам, у которых имелись большие и качественные запасы кормов. Лес не дает пока пыльцы. Из расплода-пока только начинают сеять. По традиции сократил по методу Блинова, сколько плотно обсиживали рамок пчелы, утеплил, и 3 недели лазить не буду. На фото- перезимовали!:ok:, крайняя рамка с пчелами и сокращенное гнездо.

пасіка 09.03.2019 14:16

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вчора був чудовий день,сонечко +16,бджоли зробили перший обліт цього року.Після 13.00 почали шнирити по пустих вуликах тому я вирішив зробити першу ревізію.За 4.5 години переглянув 40 сімей,дивився так щоб на власні очі побачити матку,навіть,при наявності розплоду.Записував дані в журнал,це гальмувало роботу,працював швидко.
Більшість скоротив на одну рамку,тобто зжав.Печатний розплід вже є в 90% сімей в інших відкритий,в одній не виявив,можливо тільки яйце кинула маточка,але взяв на контроль.У двох сім’ях майже закінчилися запаси,добавив.В більшості,без перебільшення,ще вистачило б на дві зими.Схоже я все таки майже довів зимівлю до ідеалу.В гніздах сухо,без нозематозу.Маточки всі живі. Перезимував, навіть, нуклеус на дві рамки із запасною маткою, тепер буде сам вже розвиваться, підсилювати не буду, доречі, розплід печатний по пів рамки на обох. Бачив тільки декілька бджілок які бігали по рамці з пилком, тобто ще тільки з`являється в природі, в моїй місцевості.
Тим часом ще багато роботи...а вже весна

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 11:09. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot