Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пчелы и соседи (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2079)

gmenia 13.05.2018 17:32

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 234113)
це Ви неадекватно реагуєте

Ця особа скільки там живе дуже успіно випасає курей на сусідських городах, і коли до неї звертаєшся то відповідь одна - "Шо я їх попутаю" і щіриться. Так що все не дарма, і де гарантія що після того як я встановлю огорожу вона далі не вимагатиме щоб я перевіз бджіл? І об таку сітку бджоли будуть битись і ще злішими стануть.

Vorobeyko 13.05.2018 18:48

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 234139)
І об таку сітку бджоли будуть битись і ще злішими стануть.

Они у вас без очков летают? :)

Андрей Андреевич 13.05.2018 18:59

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 234139)
І об таку сітку бджоли будуть битись і ще злішими стануть.

...та не будуть битись, в них стане свій "воздушний ешелон" який йде поверх сітки (в перших два дня будуть трохи блудити і битись (по привичці)... потім все устаканеться) ... вони даже "рябіцу" облітають і йдуть по верху...бджоли "птиці" свободолюбиві, між дирок літати не будуть--їм простір подавай ( до вулика , по моїм "наблюдєніям" вони вообще летять на автопілоті... і вибирають маршрут де саме меньше преград)

верес 13.05.2018 20:55

Re: Пчелы и соседи
 
Звичайно можна і таким шляхом пробувати вирішити проблему виясняти чия то бджола "вкусила", чия то курка ходить по городах, є ще безліч повсякденних "колючок" за якими можливо вдасться відстояти свю "правду", або нажити хорошого "доброзичлівця".
Я ж стараюся керуватися людською логікою співіснування та існуючими вимогами написаних правил, мені так простіше, краще ввічливо вітатися з сусідами, незабувати пригостити першим медком і все навколо сяє сонечком що відповідно несприяє утворенню "грозових"хмар зі сторони сусіда.
Тепер такий дратівливий світ, а як би ми пасічники діяли на місці тих в кого можливо й направду є та клята аппіалергія, недай боже ще в дітей, так що всі капризи треба вирішувати полюбовно, бо можуть нелише погрожувати "червоним півнем" вуликам....
Андрійович сто відсотків має рацію, літають бджоли аккурат поверх перешкоди, будь то сітка "рябиця", "затіняюча" чи інша.

seim 14.05.2018 08:15

Re: Пчелы и соседи
 
В прошлом году наблюдал как пчелы летали через сетку-рабицу. Недалеко дачник посеял пару соток фацелии возле сетки. Пчелы при спуске на фацелию летали через этот забор. Ячейка рабицы была не стандартная а мелкая. Большая часть пчёл с разгона билась о сетку. Миф о том что пчелы облетают рабицу не подтверждаю.

gmenia 02.06.2019 23:34

Re: Пчелы и соседи
 
Знову проблеми, вже на новому місці, бджоли покусують сусідів, ставлю паркан 2.5м. З одного боку просто бурчать, з другого вимагають щоб забрав вулики, "нас не парить твої проблеми - забирай". Зробив висновок що треба робити паркан і триматись до останнього. Нікуди переїзджати не збираюсь.

Vorobeyko 02.06.2019 23:44

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 264809)
бджоли покусують сусідів, ставлю паркан 2.5м.

Может, пчелы агрессивные слишком и нужно посмотреть в сторону более адекватных?

За 2 года за соседом (метров 10 от крайнего улья) 1 пчела увязалась, и ту к забору я сам случайно привел, основательно "раскопав" перед этим гнездо.

Правда, в прошлом году пришлось в двух семьях маток поменять, бо вот как в описании - гоняли по всему двору, из дому после осмотра не выйти ещё минут 30-40.

seim 04.06.2019 12:53

Re: Пчелы и соседи
 
Дешевле миролюбивых пчел завести чем новый забор ставить. И если сосед окажется принципиальным то отравленного сиропчика может выставить.

gmenia 04.06.2019 19:38

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 264866)
Дешевле миролюбивых пчел завести

При огляді 12 сімей підряд, мене жалять 3-5 раз, може я чогось незнаю і є такі що, мурличуть і труться об ноги.

Димас 04.06.2019 20:24

Re: Пчелы и соседи
 
Цитата:

Сообщение от gmenia (Сообщение 264885)
При огляді 12 сімей підряд, мене жалять 3-5 раз, може я чогось незнаю і є такі що, мурличуть і труться об ноги.

Об ноги не труться, але для 12 сімей при гарній погоді 3-5 жал це забагато. Взагалі не повинно бути, крім придавлених. І найголовніше, щоб не було на пасіці "сторожових" сімей, які жалять просто коли проходиш повз вулики.


Текущее время: 19:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot