Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Другие продукты (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2322)

Urik 01.08.2016 05:02

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Да к стати о птичках, кто подскажет где можно взять более менее ТОЧНЫЙ спиртометр по адекватной цене (только проверенная информеция) реклама с интернета не интересна. Как то не хочется выглядеть брехлом со своими 98ю градусами.

Цветков АА 01.08.2016 07:32

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Доброе утро !
Хочу обратить Ваше внимание на соблюдение температуры +20С, при которой производится измерение ареометром вашего продукта. Виноват не прибор, а не соблюдение температурного режима измерений.
Успехов!

Jon Doe 01.08.2016 08:21

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 145929)
согластно моим ареометрам-98

Из колонки больше 96 выходить не может по определению - физика перегонки такая. Все что выше получается дегидрированием. Дегидрированный спирт гигроскопичен, да и не дегидрированный тоже.

P.S. Любой поверенный ареометр, градусник и таблица плотность-температура-"пруфы" поможет.

Andruhan 01.08.2016 15:56

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 146117)
Да к стати о птичках, кто подскажет где можно взять более менее ТОЧНЫЙ спиртометр по адекватной цене (только проверенная информеция) реклама с интернета не интересна. Как то не хочется выглядеть брехлом со своими 98ю градусами.

Та то вже ваша Галя балована! Какая разница, 98 или 96, оно на вкус и не поймёшь наверное! Юра не парься, главное продукт качественный!

Andruhan 02.09.2016 21:23

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от virus (Сообщение 150606)
мед цвета карамели развести водой до содержания сахара по сахарометру(винометру) не более 17% ни и дрожжи согласно рецепту

Какого рецепта, что на выходе?

спасатель 101 15.09.2016 09:37

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Колеги! Срочно потрібна порада!!!!!
Виводив із обігу нестандар і на рамках залишилося чимало меду. У воді мед вимив і це сусло залишилося в приміщенні на дві доби. Сьогодня заглянув у ємність і відчув легкий запах бродіння.
Чи не пізно добавити дріжжі, розвести водою і ..... апарат.

Charli 15.09.2016 09:58

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 152277)
Колеги! Срочно потрібна порада!!!!!
Виводив із обігу нестандар і на рамках залишилося чимало меду. У воді мед вимив і це сусло залишилося в приміщенні на дві доби. Сьогодня заглянув у ємність і відчув легкий запах бродіння.
Чи не пізно добавити дріжжі, розвести водою і ..... апарат.

Не поздно, это же не вино или медовуха.....

Andruhan 15.09.2016 10:19

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 152277)
Колеги! Срочно потрібна порада!!!!!

Чи не пізно добавити дріжжі, розвести водою і ..... апарат.

Самое время!
И я,:ah: уже начал фильтровать и настаивать...

mur 15.09.2016 13:53

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 145929)
это последняя банка "хвосты" 90-94, ну и П- пойло для сторожа :rofl2: Я никогда не смешиваю что бы не:rofl2: терять качество. :ok: :)

..думаю, краще весь (якісний) спирт змішати і отримати однорідний.
Як не дивно (після відбору "голів"- ацетонів, коли вже почнете брати "товарний спирт") і захочете в процесі відгонки визначати якість на запах то, якщо маєте добрий нюх, відчуєте наступне:

1 стадія.Будете відчувати деякий час певний легко-насичений запах (легкий); він НЕ неприємний, але мене це насторожувало на початках, чи не зарано закінчив з відбором "голови" погону. Проте, знаючи, що відбираєш (дуже повільно) і відкидуєш голови в обсязі 8-10% від загального прогнозованого об'єму спирту, можна бути в цьому плані спокійним.

2 стадія. Довго йде спирт з "правильним" запахом спирту.

3 стадія. Ближче до кінця відсутній жоден запах. Це предвісник того, що скоро підуть "хвости". Тут вже треба хоча б наполовину зменшити швидкість відбору, бути уважним, відбирати не у велику банку, а в маленьку і часто, через 10-15 хвилин "винюхувати" - я капаю на руку, розтираю і визначаю, чи ще добрий спирт. Якщо добрий - доливаю до основної пайки. ( Як тільки відчую хоча б натяк на запах "хвоста" - продовжую відбирати аж до "мутноти". Оцей справжній "хвіст" тримаю до наступної перегонки і вливаю в наступну порцію спирту-сирцю чи брагу. Таким чином втрат практично нема).

Всі ці 3 (нормальні) порції я змішую в один посуд - і виходить смачний і на запах, і на смак спирт.

Urik 15.09.2016 14:09

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 152284)
И я,:ah: уже начал фильтровать и настаивать...

А я уже гоню!!! :ah:

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 152316)
Тут вже треба хоча б наполовину зменшити швидкість відбору, бути уважним, відбирати не у велику банку, а в маленьку і часто, через 10-15 хвилин "винюхувати"
Всі ці 3 (нормальні) порції я змішую в один посуд - і виходить смачний і на запах, і на смак спирт.

Я так і роблю тільки не винюхую, а міряю градус. То я не змішував перші рази, хотів побачити різницю, а тепер розділяти не мае сенсу.


Текущее время: 17:55. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot