Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Подкормки и кормление пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Кормление пчел с помощью банок (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1613)

верес 01.08.2017 13:06

Re: Кормление пчел с помощью банок
 
Банки, пакети, інші варіанти. Випробував і я один з варіантів, мені він зподобався, відрізняється лише матчастиною.
Використав пластикові на 0,5 0,7 посудини, з кришками.
В чому бачу їх перевагу перед банками і тими ж пакетами.
Недорого. Надійно. Зручно.
Роблю в кришці безліч (30-50) отворів 1,4-2 мм, наливаю повну посудину закриваю перевертаю і зверху на рамки, зручно тим що кришка має виступ по периметру висотою 6-7 мм який забезпечує вільний доступ бджолам до отворів.
В чому ще бачу переваги.
Надійність про це я вже написав, а саме нможливе випадкове проливання, що трапляється з дещевими пакетами, незаставляє бджіл теребити поліетилен, небються як скло. Зручно мити і ще зручніше зберігати однев одне склав і до наступного використання. Легко дозувати і підбирати по висоті в разі встановлення ПК, чи підкришників, одночасно можна ставити до декількох штук, 4-8. Пластик прозорий тож видно чи забрали корм.
але користуюся іншою системою, яка виключає контакт з бджолами, це внутрішні годівниці, вакуумний дозатор і ємність з пластикової пляшки армованої сталевим дротом.
.

Патриот17 03.08.2017 06:54

Re: Кормление пчел с помощью банок
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 197342)
Банки ставлю горлом вниз на круглые пластиковые поилки, берут отлично.

А еще не течет, не тонут, точно знаешь сколько взяли, берут ли. При хранении кормушки занимают очень мало места.
Кормушки ставлю во второй ПУСТОЙ корпус без рамок. Вам понравиться :ok:. Язычок выхода сиропа должен быть в верху по урлвню всей кормушки стоящей на рамках.( это важно).

bahs 29.08.2017 23:14

Re: Кормление пчел с помощью банок
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 197210)
фото не хватает...

Фото технологии подкормки банками

Beeman1 10.04.2018 12:01

Re: Кормление пчел с помощью банок
 
Напишу і свій досвід підкормки банками. Вже тиждень пробую підживлювати бджіл з допомогою півлітрових банок з пластмасовими кришками. Дірки пробивав спочатку голкою - не брали, потім тонким цвяхом - не брали, потім товщим цвяхом - не брали. Тепер думаю спробувати отвори в кришці проплавляти, а не пробивати. Про результати відпишусь.

Ворон 10.04.2018 13:52

Re: Кормление пчел с помощью банок
 
Цитата:

Сообщение от Beeman1 (Сообщение 231598)
Напишу і свій досвід підкормки банками. Вже тиждень пробую підживлювати бджіл з допомогою півлітрових банок з пластмасовими кришками. Дірки пробивав спочатку голкою - не брали, потім тонким цвяхом - не брали, потім товщим цвяхом - не брали. Тепер думаю спробувати отвори в кришці проплавляти, а не пробивати. Про результати відпишусь.

Вже виложував фото,і писав декілька раз,бинт втроє притиснути резинкою і на отвір в потолочині,бинт має бути мокрим,фото в моєму профілі,беруть за ніч 1 літру на ура.:ok:

Beeman1 15.04.2018 12:13

Re: Кормление пчел с помощью банок
 
Цитата:

Сообщение от Beeman1 (Сообщение 231598)
Дірки пробивав спочатку голкою - не брали, потім тонким цвяхом - не брали, потім товщим цвяхом - не брали. Тепер думаю спробувати отвори в кришці проплавляти, а не пробивати. Про результати відпишусь.

Просверлив сверлом 1.5 мм по 3-4 отвори в кришках і справа пішла - півлітрову банку вибирають за 2 дні, іноді швидше. Бджоли спокійні, сироп доливаю без проблем. Тепер стимулювати бджіл буду тільки сиропом в скляних банках(ИМХО).


Текущее время: 16:10. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot