Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловод и интернет (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ" (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=643)

Мирошнык 13.03.2013 22:20

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Заходите,буду рад...:) [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

cluber 13.03.2013 22:23

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Я не против если и ко мне присоединятся единомышленники :) [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

СТЕПАНОВИЧ 13.03.2013 22:39

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
За даними досліджень компанії “Яндекс” у вересні кількість облікових записів українців у соціальних мережах сягала близько 30 мільйонів, і більшість часу в мережі Інтернет вони проводять саме в соціальних мережах (близько 11 годин в тиждень). І все в більшої кількості користувачів спостерігаються ознаки залежності, які поступово переростають в значні проблеми, що означає – пора бити тривогу . Як тільки ви помітили за собою ознаки залежності, ви в небезпеці: у вас формується залежність від соціальних мереж вже розпочалося. Ви поступово занурюєтеся у віртуальне життя. З часом маєте всі шанси втратити всі навики добування стимулів в реальності, повністю переключившись на життя в соціальній мережі.

Сторінки в соцмережах є, виключно для листування з друзями і родичами які перебувають за кордоном.

Ворон 13.03.2013 22:57

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Цитата:

Сообщение от СТЕПАНОВИЧ (Сообщение 27025)
в значні проблеми, що означає – пора бити тривогу . Як тільки ви помітили за собою ознаки залежності, ви в небезпеці

Теж маю сторінку в ВК,але буваю там не частіше раз в неділю,ну а на нашому форумі як тільки є можливість,може це теж в деякій мірі залежність,але читати однодумців на форумі,для мене багато значить.:ok::ok::ok:

СТЕПАНОВИЧ 13.03.2013 23:01

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Ворон, на то він і є форум :ok:

Vanya 18.03.2013 19:12

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
наверное все есть в социальных сетях, которые есть на форуме, поетому у меня предложение создать групу в ВК, так как можно быстро обменивытся сообщениями и новостями.
Так що ласкаво просимо :)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Stigi 20.01.2014 22:54

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Это я,кому эхота,добавляйтесь [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Dimon4ik 15.12.2014 19:15

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Цитата:

Сообщение от Aistenok1 (Сообщение 21944)
Если камеры нет будет звонок как по телефону в любую точку мира по цене интернет трафика . Сам часто звоню родственникам в Россию.

я тоже так делаю. Звоню родственникам в Литву по цене трафика.

Алексей1979 06.11.2015 22:24

Re: Социальные сети: "ВКОНТАКТЕ", "ОДНОКЛАССНИКИ"
 
Я вообще могу пару недель не заходить


Текущее время: 22:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot