Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Болезни и вредители (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Что за болезнь? (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=348)

gru.v 12.12.2017 11:14

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от davolodya (Сообщение 213528)
На майбутнє, при обробці користуйтеся контролькою, завжди будете бачити ефективність препарату.

ложив контрольки, чи ви думаєте, що я вже такий далекий від пасіки?

Димас 12.12.2017 11:30

Re: Что за болезнь?
 
Нагадаю ще раз про те, щоб запобігти злету бджіл восени 2018 р, треба провести якісну обробку осінню 2017, особливо в безрозплідний період. На крайній випадок, весною 2018 р. За літо, кліщ розмножується в геометричній прогрессії, плюс сусідські пасіки і т.д. Тому буває й не дивно, коли пасічник поставив полоски в серпні, а бджіл чере змісяц вже не має, там нікого лікувати.

davolodya 12.12.2017 13:28

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 213673)
ложив контрольки, чи ви думаєте, що я вже такий далекий від пасіки?

Немав на меті Вас образити. Ви ж самі написали, що пропало половина пасіки від неякісного Біпіну. Якщо видно, що препарат неефективний, тут же міняєте на інший, інакше ніяк.

gru.v 12.12.2017 13:34

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от davolodya (Сообщение 213688)
Ви ж самі написали, що пропало половина пасіки від неякісного Біпіну. Якщо видно, що препарат неефективний, тут же міняєте на інший, інакше ніяк.



Обробляв щавлевою випало 5 кліщів потім обробив біпіном випало 5 кліщів то й подумав що незакліщована а коли перша сім'я посипалась і я роздивився підмор то на бджолі було по 3-4 кліщі обробив знову біпіном іншого виробника то сипонуло його багато але це вже не спасло сім'ї

MaXUA123 12.12.2017 13:50

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 213690)
Обробляв щавлевою випало 5 кліщів потім обробив біпіном випало 5 кліщів то й подумав що незакліщована а коли перша сім'я посипалась і я роздивився підмор то на бджолі було по 3-4 кліщі обробив знову біпіном іншого виробника то сипонуло його багато але це вже не спасло сім'ї

Контрольки це добре, але ж вони показують тільки скільки кліща пропало і непоказують скільки лишилось. Я наприклад після обробки роблю аналіз на закліщованість сімей методом Гайдара. І потім вирішую що далі робити. Спосіб варварський але що поробиш.

Димас 12.12.2017 13:57

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 213690)
обробив знову біпіном іншого виробника то сипонуло його багато але це вже не спасло сім'ї

gru.v, напишіть виробника першого біпіну і того, що спрацював.

gru.v 12.12.2017 14:02

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 213695)
gru.v, напишіть виробника першого біпіну і того, що спрацював.

який не спрацював не знаю, спрацював російський

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 213693)
Я наприклад після обробки роблю аналіз на закліщованість сімей методом Гайдара.

так я теж над цим задумався і пробував робити тільки цукровою пудрою, щось не викликав довіри такий метод

MaXUA123 12.12.2017 14:27

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 213696)
ак я теж над цим задумався і пробував робити тільки цукровою пудрою, щось не викликав довіри такий метод

То робіть кипятком. Наче працює нормально.
Спробуйте зараз зробити в тих сімях де ще лишилися бджоли.
Рекомендують брати близько 200 бджіл з одного вулика.

Волкотрубенко 12.12.2017 16:40

Re: Что за болезнь?
 
Сейчас действительно, если пчелы сыпятся, то от клеща. Надеюсь в феврале вы не будете говорить что тоже клещ виноват.

art. 12.12.2017 16:53

Re: Что за болезнь?
 
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 213698)
То робіть кипятком. Наче працює нормально.

это как?


Текущее время: 23:47. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot