Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческие организации (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=103)
-   -   АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!! (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1542)

Серёга Сергеев 12.08.2013 19:56

АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Есть ли смысл ехать на неё рядовым пчеловодам Украины ??? Реально ли там почерпнуть для себя чтото новое ? 3 года назад я ехал до деда Василя на слёт с ощущением что вродебы всё знаю , а приехал домой и начал всё заново, и досихпор незакончил реолизовывать почерпнутое !!! А в расписании АПИМОНДИИ нечего вразумительного ненашол может кто знает ??? ПОДЕЛИТЕСЬ ...

vodolej 12.08.2013 20:00

Re: АПИМАНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Цитата:

Сообщение от Серёга Сергеев (Сообщение 37808)
Есть ли смысл ехать на неё рядовым пчеловодам Украины ??? Реально ли там почерпнуть для себя чтото новое ? 3 года назад я ехал до деда Василя на слёт с ощущением что вродебы всё знаю , а приехал домой и начал всё заново, и досихпор незакончил реолизовывать почерпнутое !!! А в расписании АПИМАНДИИ нечего вразумительного ненашол может кто знает ??? ПОДЕЛИТЕСЬ ...

Взял бы поделился сам теми знаниями которые приобрел в гостях у дела Василя.
А на "апимондии" в Украине просто кто то погреет хорошо руки(ИМХО)

Гуслій 13.08.2013 19:21

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Бджолярський круг і Апімондія - це зовсім різні речі, я завдячую першому що познайомив мене з сотнями цікавих людей які надихнули мене на цікаву і плідну роботу, а потрапити на Апімондію - давня і нездійсненна досі мрія. Коли є такий шанс - треба їхати, але не втрачати голову і падати на коліна перед заморськими дивами, "Не все золото, що блищить", а після, приїздіть на круг, погомоніти...

Серёга Сергеев 14.08.2013 22:51

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 37809)
Взял бы поделился сам теми знаниями которые приобрел в гостях у дела Василя.

По вашим знаниям (сделал вывод по сайту). Вы это и многое другое уже используетет в своём оброщении с пчёлами и я прихожу к выводу что я продолжаю черпать унформацию и дальше у таких как вы и конца дороги пока еще не наблюдаю. Это вам нужно ехать на (Бджолярський круг) и там вы может найдёте чтото интересное для себя, а скорей всего это вам придётся делится!!!

Цитата:

Сообщение от Гуслій (Сообщение 37861)
Бджолярський круг і Апімондія - це зовсім різні речі, я завдячую першому що познайомив мене з сотнями цікавих людей які надихнули мене на цікаву і плідну роботу, а потрапити на Апімондію - давня і нездійсненна досі мрія. Коли є такий шанс - треба їхати, але не втрачати голову і падати на коліна перед заморськими дивами, "Не все золото, що блищить", а після, приїздіть на круг, погомоніти...

А Гуслий нам подскажет когда он состоится ,а он как я в курсе один из заядливых и прогресирующих личностей. Гуслий подскажи пожалуста когда слёт Бджолярського круга ???

cveklov 15.08.2013 09:55

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
За рішенням Ради Бджолярського Кругу» 5 і 6 жовтня в таборі «Ювілейний» Баришівського р-ну традиційно відбудуться вже Х всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ» . Окрім святкування “медових обжинок” передбачені виставка обладнання і стендів, тематичні семінари («Обладнання», «Технології пасічникування», «Хвороби бджіл», «Продукти бджільництва та медоваріння») з лекціями і виступами провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідників громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів... На Крузі будуть учасники 43-го Конгресу Апімондії в Києві (вже дали заявку пасічники Росії, Казахстану, Узбекистану, Білорусії, Польщі…). Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань. Консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація новинок, продукції , в т.ч. питних медів, і досягнень, презентація і реалізація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій (цифрових), рекламних і пропагандистських матеріалів на продукти бджільництва… Доповідачам і виступаючим, а також тим, хто хоче продемонструвати цифрові фото – буде мультимедійний проектор.
За рішенням Громади прийняття звернень до громадських організацій, виконавчих органів та т.і..

Привозьте все, що хочете показати і розказати Товариству. Це ж Ваше зібрання!
І ярмаркування...
Як їхати: електричкою Київ – Яготин (Гребінка) до зуп. «Коржі» – далі пішки 15 хв. до табору відпочинку “Ювілейний”. Автомобілями з Баришівки до табору “Ювілейний” 2 км по дорозі на Березань. Маршрутками «Баришівка» від метро «Харківська» і «Лісова» (інтервал пів години) і таксі до «Ювілейного».
Про гроші: Зібрання проводиться традиційно без чиєї б то не було фінансової підтримки. За наші трудові. Організаційний внесок 100 грн. з кожного учасника (інформаційні матеріали для кожного, оренда табору, зали, столової (з піснями під гармошку і без), оплата послуг (в т.ч. невеличкого концерту), аудіо- і мультимедійне супроводження, нагороди, бейджики і т. і.) . Беріть гроші і на ярмаркування – буде пасічний реманент, обладнання, вощина, ветпрепарати, набори для медоварів… (все по ціні виробника), а також література, аудіо, відеодиски та ін.
Вечеря і сніданок – 50 грн. Нічліг по 50 грн/добу. Заїзд в табір з 4 жовтня* з 15-00 та зранку 5 жовтня. Початок організованої роботи за програмою з служби Божої о 12 годині 5 жовтня. Закінчення організованої роботи о 14-00 в неділлю 6 жовтня. Неформальне спілкування в пятницю ввечері і зранку в суботу (ввечері дружня вечеря) і до…Виходячи з цього треба щоб було щось у торбі…
Тел. організаторів: (097)739-34-48 (Ворона Анатолій Петрович), (067) 507-25-50 (Барабаш Василь Степанович). Для формування порядку денного бажано записатись на виступи і повідомити їх тему до 3 жовтня за тел.. (098)400-27-42 Соломка Василь Олексійович.

*З адміністрацією табору «Ювілейний» досягнута домовленість про поселення та проживання всіх бажаючих пасічників, які будуть на конгресі Апімондії в Києві з 29 вересня по 4 жовтня. Телефонувати за тел. (067)704-13-80 Інні Василівні.

gvf 15.08.2013 21:16

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
cveklov, тобто "БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ" буде продовженням АPIМОНДII. Чи вистачить мicця всiм бажаючим?

cveklov 15.08.2013 22:41

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Прошлой осенью Бджолярський Круг проводился в Старом Салтове, под Харьковом. Официально зарегистрировались около 600 человек, на ярмарке было намного больше. Так что думаю все желающие будут размещены. Это все зависит, конечно от организаторов. И так как это Юбилейный 10-й Круг, то думаю все будет на высоте.:ah:

Серёга Сергеев 03.09.2013 20:00

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Ктото был на АПИМОНДИИ ???

Alexg 18.09.2013 16:41

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Особо обрадовала цена входного билета для посетителя - 65 евро для посетителя. Плюс ко всему надо учитывать, что конгресс - международный, поэтому выступления "ведущих спецов" будут на английском. Вот интересно узнать много среди нас пасечников, которые могут на слух воспринимать спецтермины да и вообще на английском текст воспринимать и понимать его.
Можно конечно и так сходить, посмотреть что к чему в мире происходит, но 65 евро - жаба давит.

Берендей 18.09.2013 17:07

Re: АПИМОНДИЯ 2013 Украина!!!
 
Цитата:

Сообщение от Alexg (Сообщение 40005)
но 65 евро - жаба давит.

На сайте апимондии пишут что будет идти прямая онлайн трансляция. Так что если сильно интересно и давит жаба платить за вход смотрите дома.


Текущее время: 19:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot