Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Обустройство пасеки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=107)
-   -   Какие деревья можно садить на домашней пасеке (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2971)

Андрей Андреевич 17.03.2016 22:35

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от анна сергеева (Сообщение 121669)
Пчелы и цветущие яблони – это совершенство, это гармония, это абсолютное равновесие! И если кто-то еще не нашел ответа на вопрос «что такое счастье?», то может поискать его на пасеке под цветущей яблоней. Пчелы и яблони – это СЧАСТЬЕ

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 121827)
За таким счастьем к Андреичу.

...что красиво, то красиво весной во время цветения...а дальше сплошные проблемы. У меня это вроде экстрима (хождению по лезвию)--обрабатывать надо, пчёлы рядом...но с другой стороны, попробует кто то сказать, что моя обработка сада мешает местному населению (жабу пока вывел из соседей на 70%...эти 70% смотрят на меня с сочувствием) ...ну и яблоки можна грудным детишкам давать.
Уже раньше писал...не советую садить на пасеке деревья которые требуют обработки (деревья как дети--за ними уход да уход нужен...).Лучше посадить ВИШНЮ--красота неописуемая и ухода (обработки повышенной) не требует ...

Добавлено через 1 час 2 минуты
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 127048)
а мідним купоросом можна кожен рік із додаваням вапняного молочка і невилику кількість клею пва як прилипача ,тоді і моху небуде

на мох мідний купорос не діє...а желізний діє хорошо.Один раз на 4 роки желізним-це правда...но стовбур можна і по два рази на рік (моху тоді не буде)

АНД 17.03.2016 22:50

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Лучше посадить ВИШНЮ--красота неописуемая и ухода (обработки повышенной) не требует ...
вишні це клас , а якщо вулик рядом то ні шпаки (скворци ) не сідають ні сусідскі діти:rofl2: (ИМХО) я наприклад задумав закласти пару штук фундука ,на місці свого саду ,в мене карликові і напів карликові щепи і їм по10 років срок плодоношеня майже вичерпався, от і подумую над фундуком кропити не потрібно і притіняти буде непогано і,що саме головне :tnp: по криші не грюкатиме адже він досіть крепко тримається суцвітя, тай белку недай бог якщо буду:hunt: ловити можна не погано приманити:old::rofl2:.

kostantin501 20.03.2016 10:01

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 127090)
вишні це клас , а якщо вулик рядом то ні шпаки (скворци ) не сідають ні сусідскі діти:rofl2: (ИМХО) я наприклад задумав закласти пару штук фундука ,на місці свого саду ,в мене карликові і напів карликові щепи і їм по10 років срок плодоношеня майже вичерпався, от і подумую над фундуком кропити не потрібно і притіняти буде непогано і,що саме головне :tnp: по криші не грюкатиме адже він досіть крепко тримається суцвітя, тай белку недай бог якщо буду:hunt: ловити можна не погано приманити:old::rofl2:.

Да, насчёт карликовых деревьев. Несколько лет назад, покупал на рынке поздние сорта груши. Так продавец, меня клятвенно убеждал что это карликовые сорта. Когда они выросли:ura1: без лестницы и не подходи. Одно что радует, так это хороший урожай и лёжкость фруктов.

іштван 20.03.2016 11:34

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Придбав не давно саженці Еводії (китайське медове дерево).На цьому тижні буду їх висаджувати.

Aleksandr17 20.03.2016 13:34

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Вчора купив антихрущ, але з такою погодою і часом витраченим на корчування вже не лив. На наступному тижні попідливаю під дерева. Скільки порадите літрів лити?

АНД 20.03.2016 15:10

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Да, насчёт карликовых деревьев. Несколько лет назад, покупал на рынке поздние сорта груши. Так продавец, меня клятвенно убеждал что это карликовые сорта. Когда они выросли без лестницы и не подходи. Одно что радует, так это хороший урожай и лёжкость фруктов.
КОНСТЯНТИН для того ,щоб з драбиною:rofl2: (лесницою)не ходить я вер тобто центральний провідник спилюю, а гілки під кутом в 45*вигинаю в горизонтальну площину і привязую мутузкою, на осінь муьтузку обріжте щоб дерево не перерізала,а гілка так ізалишеться в горизонтальному положені, гілки ,що ростуть під прямим кутом це врожай через 4-5 рок а горизонтально розміщені на 2 рік плодоносять,ось пару фотографій груш[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] молода груша середній сорт їй 4 рок ,того року було пару квітів,котрі після відцвітаня обірвав щоб дерево не виснажило себе,незнаю чи буде видно но на нім є 15 квіткових бруньок цього року може і скуштую плід своєї праці.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] націй фот обрізаний цього року вершок, а верхні бічні пагони за допомогою мотузки і чиєїсь мами вирівнюватиму в горизонтальне положеня.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]цій груші 10 рок сорт бера вершок і не памятаю коли спеляв врожай 6-10 відер 10 л,із за того що ми спиляєм вершок до осіні виростять нові пагони вершки, то я залишаю 2-3 на другий рік вони дають плоди і дивлячись по ситуації котрий сильно тягниця до бозі я спилюю,а слабший лишаю а там знову по ситуації спили відразу замазую садовим варом ,но так роблю я а більше може підсказати і поправити мене :diabolo: АНДРЕЙ АНДРЕЕВИЧ внього і садок не хилий тобто :ok:(ИМХО)

Aleksandr17 20.03.2016 20:25

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
А я коли щіплював яблоньку, то над брунькою закріпив дерев'яні прищіпки, тобто зробив направлення молодих гілок. А центральний зрізав. Потім сфоткаю, як буду в селі. Вчора її пересадив.

Андрей Андреевич 20.03.2016 21:15

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
...працюю тільки з центральним провідником (стовбуром)...тільки один стовбур...гілок не гну (часу на таку роботу немає з моїми об"ємами і ефект невеликий)--формую крону обрізкою...гілкам яким більше 4 роки не місце на яблоні ,а краще 2-3 річні (смотря який сорт)--плоди тоді получаються крупні і без болячок...(це не значить, що написано в постах раніше не правильно)...АНТИХРУЩ хорошо помогає при замочувані коріння при посадці, а от після посадки не так просто вбити хруща (ломом робити треба дирки в землі густенько і обільно заливати їх розчином--помніть що деревам які вже ростуть на участку більше 3х років хрущ вже не страшний--в перший рік це біда саду (може винищити весь сад).При обробці землі під яблунею, помніть що Ви вбиваєте всі організми--не тільки вредні но і корисні (получається "палка з двумя концами"...земля повина бути живою).

Андрей Андреевич 21.03.2016 12:13

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Вложений: 1
...типа так

Aleksandr17 21.03.2016 14:34

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
То це у Вас не домашній сад, а вже промисл.садок)


Текущее время: 16:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot