Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Обустройство пасеки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=107)
-   -   [Вопрос]: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5887)

Леша 20.04.2019 23:49

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
В городской зоне большое количество семей проблемно держать из-за соседей. В безвзяточный период будет шкандаль. А десяток можно.

yetotutaYa 21.04.2019 00:59

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от Леша (Сообщение 261829)
безвзяточный период будет шкандаль.

Как понял я шутка Ви пошутили :) смешная шутка. Насколько я знаю существуют закони о содержании пчел. Или пчели кидаются на людей в безвзяточний период?А умаслить соседей медом возможно? :)

Ворон 21.04.2019 01:20

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от yetotutaYa (Сообщение 261836)
Как понял я шутка Ви пошутили :) смешная шутка. Насколько я знаю существуют закони о содержании пчел. Или пчели кидаются на людей в безвзяточний период?А умаслить соседей медом возможно? :)

Якщо хоч один із сусідів має алергію на бджіл,то ніяке замасленя медом не допоможе,тут начинає діяти кримінальний кодекс,при поганих наслідках,чомусь мудрагелі неставлять свій вік в профілі,а це недозволено правилами форуму.:old:

Michman 28.04.2019 19:57

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 261837)
Якщо хоч один із сусідів має алергію на бджіл,то ніяке замасленя медом не допоможе,тут начинає діяти кримінальний кодекс,при поганих наслідках,чомусь мудрагелі неставлять свій вік в профілі,а це недозволено правилами форуму.:old:

Ув. Ворон вы писали, что на пенсии 18 лет... лесники выходят на заслуженный отдых в 30 лет?:confused:

Ворон 28.04.2019 20:35

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от Michman (Сообщение 262526)
Ув. Ворон вы писали, что на пенсии 18 лет... лесники выходят на заслуженный отдых в 30 лет?:confused:

Без слів.

Ворон 29.04.2019 09:24

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от Michman (Сообщение 262526)
Ув. Ворон вы писали, что на пенсии 18 лет... лесники выходят на заслуженный отдых в 30 лет?:confused:

Інтересно де ви прочитали що я писав що працюю лісником,писав що працював в лісі звалювальником (бензопильщик) посезоно,тобіш зимою,сонце погоно переношу.:ah:

Ласунчик 11.05.2019 08:49

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Насправді в місті не так мало медоносів, як здається. Починається з лози та верби, потім клени. Фруктові дерева. Повно каштанів, акації, липи. Квіти на клумбах, кульбаба. Звичайно 50 вуликів не поставиш, а 3-5 сімей в одному місці - легко. А ле, починаючи з середини літа можуть бути проблеми зі взятком на стаціонарі...

Bortjanik 11.05.2019 10:17

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от Ласунчик (Сообщение 263447)
Насправді в місті не так мало медоносів, як здається. Починається з лози та верби, потім клени. Фруктові дерева. Повно каштанів, акації, липи. Квіти на клумбах, кульбаба. Звичайно 50 вуликів не поставиш, а 3-5 сімей в одному місці - легко. А ле, починаючи з середини літа можуть бути проблеми зі взятком на стаціонарі...

Питання наявності продуктивних медоносів на околицях міст-це тільки одне із питань, котрі кожен, хто хоче розмістити вулики у містах, повинен для себе вирішити. На мій погляд, не менш важливий момент це екологічність чи взагалі придатність отриманих продуктів бджільницта у містах, особливо великих містах, взагалі до споживання людьми. У темі "Пасіка на балконі" бджолярі теж ділилися своїми роздумами на цю тему, якщо цікаво десь тут, напевно, не майстер в інтернетах, чи спрацює посилання не гарантую: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

bvv 11.05.2019 12:38

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Цитата:

Сообщение от yetotutaYa (Сообщение 261836)
Как понял я шутка Ви пошутили :) смешная шутка. Насколько я знаю существуют закони о содержании пчел. Или пчели кидаются на людей в безвзяточний период?А умаслить соседей медом возможно? :)

Так Вы почитайте законы, а затем уже задавайте вопросы по тому что будет не ясно.

yetotutaYa 11.05.2019 16:47

Re: Возможно ли содержать не кочевую пасеку на окраине города? Спасибо
 
Сегодня щедрий на Благодарность день :)

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от Bortjanik (Сообщение 263452)
На мій погляд, не менш важливий момент це екологічність чи взагалі придатність отриманих продуктів бджільницта у містах, особливо великих містах, взагалі до споживання людьми. У темі "Пасіка на балконі" [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Мед может оказаться совсем не пригодним к еде? Спасибо


Текущее время: 01:56. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot