Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Другие продукты (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2322)

Андрей Андреевич 04.11.2014 21:39

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 69317)
результат 2:0, в пользу медовухи!

Извиняюсь за нескромный вопрос :" А НА УТРО МАТЧ РЕВАНШ БЫЛ?"...кто в финал вышел?

МЭД 04.11.2014 21:52

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
-А свято де?:):beer:

gardener 05.11.2014 16:32

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Аллекс (Сообщение 69248)
у нас сейчас в моде трут хрен смешивают с медом а затем заливают водкой настаивают фильтруют и смакуют сам не пью вообще даже квас поэтому конкретнее ничего сказать об этом напитке не могу но думаю все должно быть в меру

Тут головне, щоби в результаті вийшла медова хріновуха, а не хренова медовуха.:)
Хрін з медом мішати не треба. Просто настоюєте на хроні, але не довго, днів чотири... не більше.

Andruhan 05.11.2014 21:49

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 69319)
Извиняюсь за нескромный вопрос :" А НА УТРО МАТЧ РЕВАНШ БЫЛ?"...кто в финал вышел?

Матч-реванш не понадобился, голова не болела совсем, хотя общее состояние было не очень... "Изделие" испытание прошло!:ok:

спасатель 101 19.12.2014 10:37

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 69247)
літом цього року відвідав місце, де "кучкувались" кочові пасічники. Там пригостили горілкою на травах і меду.

Ви знаєте mur, за аналогією трапилася і в мене подібна ситуація.
Цього літа на кочівлі познайомився з пасічниками із Київщини. Пригощали медевухою, а точніше, як вони називали - питний мед. Тобто цей продукт отриманий в результаті бродіння (довгого від 2 до 5 місяців) з додаванням ягод, терменін повної ферментації (дозрівання) 1 рік і навіть більше. Але Воно того стоїть.
Частували напоями з додаванням калини, терену. Нічого подібного я ще не вживав, хоча і неоднаразово купляв подібні напої. Але про головне. Ні вони, ні навіть на мою думку форумчани, які досягли певних досягнень з даних питань так просто нічого не викладуть... І я їх розумію і поважаю. Це їхні здобутки.
При великому бажанні можна починати з книги польського професора Цесельського і вже є багато українських видавців, але там багато що взято із вищевказаної книги. Я свою чергу вже щось подібне забадяжнічав якщо вийде розповім. Якщо цікаво!

Alexg 19.12.2014 12:40

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Вот так всегда: угощали, пробовал, классно, но никто ничего по рецептам не говорит. Расскажу про себя, решил в этом году попробовать на винограде сделать медовуху. Надавил руками полведра винограда (литров 8), разбавил 1/1 водой, добавил меда литра 3 и килограм дрожжей, хмеля сварил килограмма 2 на 2 литра воды и тоже туда. Бродило месяца полтора. Из того что я делал ранее - это получилось лучше всех. Во первых - кристально чистая, все лишнее выпало в осадок, во вторых - на вкус - приятная и легко пьется, как обычное вино, в третьих хмельная до ужаса:))) 150 грамм на грудь и можно отдыхать:)))

Andruhan 19.12.2014 13:27

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Alexg (Сообщение 72806)
Во первых - кристально чистая, все лишнее выпало в осадок, во вторых - на вкус - приятная и легко пьется, как обычное вино, в третьих хмельная до ужаса)) 150 грамм на грудь и можно отдыхать))

А как на счёт похмельного синдрома, если случайно;) употребить немного больше?

бігунець 19.12.2014 16:33

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Про медові напої багато пише "Український пасічник". Сам не робив, меду не вистачає і покупцям, хоч бажання зробити є. Самогон медовий теж не жену, він не дуже людям подобається: сильний медовий запах, смак і по їх словам - похмільний синдром.:)
А ось горілку з воскодавнику хвалять. Приємний запах і смак, а головне, наступного дня не болить голова. :)

mur 06.01.2015 13:10

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
..щось не пише ніхто рецептів. Напишу, що у мене вийшло, видумував сам.
Горілка - своя, перегнав на колоні цукрову брагу на виноградних віджимках. Цей спирт розчинив до приблизно 45-50 град (спиртомір у мене з маленькою шкалою, тому точно невідомо). На 3 л цієї горілки 2 жмені цвіту липи (сухого), 2 пакетики аптечної ромашки, жменю сушеного кіпрею (Іван-чай), трошки шавлії (шалфей). Дав 2 чи 3 стол. ложки меду (різнотрав'я), розколотив, хоча весь мед так і не розійшовся. Це все 3-4 рази на тиждень тряс в банці. Настоював 3 тижні. Потім злив від трав, відстояв ще пару тижнів (осідає каламуть). Результат : запах досить гарний, хоч і не "видатний". На смак занадто солодкий (забагато меду). В наступну партію давав уже 1 ложку меду, так краще. Після відстоювання стає прозорою, колір темновато-жовтий. Народ прийняв на "ура", але вони і інші мої "вироби" так сприймають.
Хто щось знає по цій темі - підказуйте.

віталий 06.01.2015 16:06

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Я в самогон добавляю по декілька гілочок лаванди, червоної рути, мед акції декілька ложок, перетинки горіха грецького які вбивають запах самогона та придають шоколадного відтінку горілці, трішки прополюсу, та декілька гілочок вишні. Настоюю 1-2 тижні, пропускаю через марлю, злегка охолоджую, і "домашня" готова до вживання. Останього разу переборщив з прополісом, він занадто глушив аромат трав, а мед навпаки пом'якшив смак. Успіхів!.:alc:


Текущее время: 04:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot