Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Трактор на пасеке (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4346)

Игорь_Харьков 08.12.2020 07:53

Re: Трактор на пасеке
 
Трактор потрібен , коли в Вас є земля для обробітку , заодно може й платформи перетягнути. Але , якщо в Вас причеп, то немає де вантажниуків посадити, потрібен ще автомобіль супроводу. УАЗи та ГАЗелі розраховані на те , щоб під ними постійно лазили, тоді вони не підведуть в потрібний момент.Колись людина мені декілька сезонів допомагала з перевозкою на такому девайсі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] й мені дуже сподобалася ця машинка: вона низька й легко грузити вулики, корпуса ,перевозяться відразу й вулики й вантажники.Причеп ,думаю, вона теж легко потягне.Соляри бере не багато.(ИМХО)

Вадим Попов 08.12.2020 15:14

Re: Трактор на пасеке
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 288239)
Трактор потрібен , коли в Вас є земля для обробітку , заодно може й платформи перетягнути. Але , якщо в Вас причеп, то немає де вантажниуків посадити, потрібен ще автомобіль супроводу. УАЗи та ГАЗелі розраховані на те , щоб під ними постійно лазили, тоді вони не підведуть в потрібний момент.Колись людина мені декілька сезонів допомагала з перевозкою на такому девайсі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] й мені дуже сподобалася ця машинка: вона низька й легко грузити вулики, корпуса ,перевозяться відразу й вулики й вантажники.Причеп ,думаю, вона теж легко потягне.Соляри бере не багато.(ИМХО)

На такому транзиті, тільки 2016р їздив в Польщі. Правда планлек був знятий - користувалися відкритим кузовом. Двигун 2.0 ТДі (якщо завантажити по максимуму - слабенький). А так, машинка класна.

Ворон 08.12.2020 16:18

Re: Трактор на пасеке
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 288239)
Трактор потрібен , коли в Вас є земля для обробітку , заодно може й платформи перетягнути. Але , якщо в Вас причеп, то немає де вантажниуків посадити, потрібен ще автомобіль супроводу. УАЗи та ГАЗелі розраховані на те , щоб під ними постійно лазили, тоді вони не підведуть в потрібний момент.Колись людина мені декілька сезонів допомагала з перевозкою на такому девайсі [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] й мені дуже сподобалася ця машинка: вона низька й легко грузити вулики, корпуса ,перевозяться відразу й вулики й вантажники.Причеп ,думаю, вона теж легко потягне.Соляри бере не багато.(ИМХО)

Немаю я охоти займатись погрузочно-розгрузочними роботами,вулики постійно стоять на колесах,зачепив і поїхав,все одноосьне,тому тільки трактор.:)

Игорь_Харьков 09.12.2020 16:23

Re: Трактор на пасеке
 
Кожна палка має мінімум два кінця! Павільйон- платформа-жарко влітку,їх не сховаєш під дерева , вони стоянь на відкритій місцині, куди може заїхати трактор, наслідок перегріву - роїння, в зв"язку з цим недобір меду, що з павільйону , що з платформи під час качки незручно тягати переноски , платформи теж мають вартість та їх потрібно обслуговувати, потрібно місце для їх розташування. Ваш спосіб годиться для невеличкої пасіки , що спеціалізується на бджолопакетах.Якщо йти до промислової пасіки то бортове авто й бажано з маніпулятором.

Ворон 09.12.2020 16:40

Re: Трактор на пасеке
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 288346)
Кожна палка має мінімум два кінця! Павільйон- платформа-жарко влітку,їх не сховаєш під дерева , вони стоянь на відкритій місцині, куди може заїхати трактор, наслідок перегріву - роїння, в зв"язку з цим недобір меду, що з павільйону , що з платформи під час качки незручно тягати переноски , платформи теж мають вартість та їх потрібно обслуговувати, потрібно місце для їх розташування. Ваш спосіб годиться для невеличкої пасіки , що спеціалізується на бджолопакетах.Якщо йти до промислової пасіки то бортове авто й бажано з маніпулятором.

Якщо це до мене,відповім,пасіка 60 сімей медо-товарного напрямку,пакетами не займвся і непланується,вагончик двух стінний,всередені пінопласт 4 см,на платформі стоять куки,в дні сітка,дах утеплений 3 см пінопластом,підклеєний фольго-ізолом,перегріву не буває навіть серед поля.;)п/с.все зроблено власними руками під свої умови.

BOBER 76 14.12.2020 17:51

Re: Трактор на пасеке
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 288347)
все зроблено власними руками під свої умови.

:ok:
А критиков у нас хватает:)

Ворон 14.12.2020 20:05

Re: Трактор на пасеке
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от BOBER 76 (Сообщение 288474)
:ok:
А критиков у нас хватает:)

Нічого нового,хоча сьогодні друг фермер придбав тягач,тож проблеми перетягувань немає.:ok:


Текущее время: 06:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot