Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Материалы для изготовления ульев и инвентаря (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Статья]: Степень влажности и сушка древесины (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=468)

adam 24.11.2013 22:48

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Будемо ч6екати результатів.

верес 24.11.2013 23:08

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 44262)
Про жінку подамай, нічого їй не кажи а відправ кудись. А краще електродуховку ( не газову бо буде пожежа.) в гараж, машину надвір. І ще треба точні ваги і кілька заготовок. Треба визначити скільки часу треба тримати заготовку до моменту коли вага вже не зменшуватиметься.

завтра понеділок жінка в школу, тож воля, ну а експеримент проведем на вищому рівні, вогнегасник з машини, терези з аптеки, ну а зразків дерева на будь який смак та в необмеженній кількості, хронометер є, але мене більше цікавить чи буде негігроскопічним деревина після екзикуції.

верес 25.11.2013 22:45

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Експеримент пройшов успішно. було опробувано три породи деревини. осокір, ялина, дуб черешчатий. температура 210*, прожарювання відбувалося протягом трьох годин, контрольне зважування до, і через кожних 60 хв. після завершення прожарювання провів тест на гігроскопічність- головна мета експерименту, який показав, що такої властивості деревина ненабула, якщо її ще можна називати деревиною. отриманні,майже вугляки(ще в першій 60 хв. а по завершенню ломалися як "соломка"), успішно просочилися водою.
Висновок. або це нереально, або інформація подана неповністю, є якісь нерозкриті секрети, (правда з якою метою їх приховують), оттож кому цікаво, беремо в допомогу інтернет,можливо просвітлимо ситуацію

Микола Ів. 25.11.2013 23:10

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 44341)
Висновок. або це нереально, або інформація подана неповністю, є якісь нерозкриті секрети, (правда з якою метою їх приховують), оттож кому цікаво, беремо в допомогу інтернет,можливо просвітлимо ситуацію

Як видно з фото деревина там не обвуглена. Можливо я помилився з температурою. В тім, я не втрачаю надії, що це нова технологія, тому її й анонсували на Конгресі.

верес 25.11.2013 23:21

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от Микола Ів. (Сообщение 44343)
Можливо я помилився

Цитата:

Сообщение от Микола Ів. (Сообщение 44343)
що це нова технологія,

так от і я про теж, щось в цьому "ланцюжку" нехватає.
Пошук в інтернеті нічого недав, нажаль.

Микола Ів. 25.11.2013 23:44

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 44349)
Пошук в інтернеті нічого недав, нажаль.

Є телефон для російськомовних на їхньому сайті: Тел. +372 509 0471 (RUS)

верес 25.11.2013 23:48

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от Микола Ів. (Сообщение 44352)
Є телефон для російськомовних

а якщо я україномовний то що, ннізя!
Проварюю в парафіні - пока добре!

Микола Ів. 26.11.2013 10:25

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 44353)
а якщо я україномовний то що, ннізя!

Це ж Естонія, російську розуміють з трудом, а україннську нажаль..... Ну там є телефон для спілкування англійською.

верес 26.11.2013 10:56

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Цитата:

Сообщение от Микола Ів. (Сообщение 44362)
для спілкування англійською.

це якраз по мені!

Микола Ів. 26.11.2013 11:43

Re: Степень влажности и сушка древесины
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Микола Ів. (Сообщение 44343)
Як видно з фото деревина там не обвуглена. Можливо я помилився з температурою. В тім, я не втрачаю надії, що це нова технологія, тому її й анонсували на Конгресі.

Дещо прояснилося. Вчора я надіслав листа фірмі Meveda і сьогодні отримав відповідь. Виявляється, що технологію термообробки деревини виставляла інша фірма - Kablimaa, ось її сайт:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Я скористувався перекладачем браузера і зняв скріншот сторінки.


Текущее время: 07:06. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot