Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мотоцикл и кочевка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5447)

zelya343 29.12.2019 21:42

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 277804)
Ото тоді й почну складати. Хоч куди поспішати. На дворі зима зі снігом.

Ото вам добре. Хоч на лижах покатаєтесь. А ми тут і взимку на моциках, як і влітку. Тільки в одязі різниця. Сніг якщо бува і випаде, то більше 2-3 днів не лежить.

Добавлено через 19 минут
Цитата:

Сообщение от torris (Сообщение 277795)
и так и так не докажете- всеравно отморозятся. если брать на местах то может а так если из далека- глухой номер

Это да. Поэтому лучше брать собранным. Но если поблизости такого магазина нет, то приходится брать в ящике, надеяться на нормальный исход и тешить себя что сэкономил 800-1000 гривен.

бігунець 21.04.2020 21:30

Re: Мотоцикл и кочевка
 
У нас ріпак уже викинув "маяки", ще тиждень, хай днів 10 і зацвіте. Цьогоріч на ріпак не вивожу, в ліс на крушину. Тож поїхав я шукати місця для лісового точка. Головне, щоб річка, ставок були недалеко, ну і до поля рапаку щоб мінімум км 6.
Заглянув в одне місце. Заїхати можна, місце гарне, от тільки прохідний двір - їдуть до джерел люди, до бесідок, ну і лісовози. Відкинув. Поїхав у інше. Знову ж, заїзд гарний, а ось поставити... Один ряд можна під посадками, а інший вийде на сонці.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

З"їздив я до колод подивитися, чи не постраждали від пожеж. Цілі. Повернувся і ще заглянув у трійку місцин. От на фото взагалі ідеальне місце. І під"їзд, і крушини достатньо. Тільки кажеться, що вся ця місцина під час дощів буде під водою.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Тут води не буде. Зате з дороги гарно проглядається. Відкидаю.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А це остання місцина. Довго тупцявся, навіть з дороги прибирав ломаччя. Поставити вулики є де, за ділянкою низина, через метрів 100 озеро, річка. Та є одне АЛЕ, там ухил під"їздної дороги до 45* в деяких місцях, у верхній колії коріння, в нижній ямки. Трактором заїхав би, а ось Газеллю лячно.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Коли їхав додому знову ж серйозно став розглядати варіант, що на першому фото. Як вважаєте, сонце не зашкодить? (Зліва південь)

zelya343 21.04.2020 21:45

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 282985)
Тож поїхав я

Как Шайн Рей (Сверкающий Луч) себя ведет?

бігунець 21.04.2020 22:14

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Інтрудер (розбійник) помаленьку під мене підлаштовується. Чи я під нього. Сьогодні вперше отримав задоволення від поїздки.

Юрій Чугай 21.04.2020 23:24

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 282985)
У нас ріпак уже викинув "маяки", ще тиждень, хай днів 10 і зацвіте. Цьогоріч на ріпак не вивожу, в ліс на крушину. Тож поїхав я шукати місця для лісового точка. Головне, щоб річка, ставок були недалеко, ну і до поля рапаку щоб мінімум км 6.
Заглянув в одне місце. Заїхати можна, місце гарне, от тільки прохідний двір - їдуть до джерел люди, до бесідок, ну і лісовози. Відкинув. Поїхав у інше. Знову ж, заїзд гарний, а ось поставити... Один ряд можна під посадками, а інший вийде на сонці.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

От і перевірите хто більше меду несе ті що на "світлій чи темній стороні".
Як буде така суша, то до лісу стрьомно везти

З"їздив я до колод подивитися, чи не постраждали від пожеж. Цілі. Повернувся і ще заглянув у трійку місцин. От на фото взагалі ідеальне місце. І під"їзд, і крушини достатньо. Тільки кажеться, що вся ця місцина під час дощів буде під водою.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Тут води не буде. Зате з дороги гарно проглядається. Відкидаю.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А це остання місцина. Довго тупцявся, навіть з дороги прибирав ломаччя. Поставити вулики є де, за ділянкою низина, через метрів 100 озеро, річка. Та є одне АЛЕ, там ухил під"їздної дороги до 45* в деяких місцях, у верхній колії коріння, в нижній ямки. Трактором заїхав би, а ось Газеллю лячно.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Коли їхав додому знову ж серйозно став розглядати варіант, що на першому фото. Як вважаєте, сонце не зашкодить? (Зліва південь)

От і перевірите хто більше меду несе ті що на "світлій чи темній стороні".
Як буде така суша, то до лісу стрьомно везти(ИМХО)

бігунець 21.04.2020 23:41

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 282991)
От і перевірите хто більше меду несе ті що на "світлій чи темній стороні".
Як буде така суша, то до лісу стрьомно везти(ИМХО)

А куди їх дівати. Дома біля городу теж не місце.

Andruhan 22.04.2020 15:15

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 282985)
Коли їхав додому знову ж серйозно став розглядати варіант, що на першому фото. Як вважаєте, сонце не зашкодить? (Зліва південь)

Весною на сонці можна, а от на соняшнику- тільки в тінь!

Юрій Чугай 23.04.2020 21:13

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 282992)
А куди їх дівати. Дома біля городу теж не місце.

В мене така ж проблема. Я шукаю мокріші місця, там і літом прохолодніше, і трава як підніметься не так горить, ну і взятки стабільніші. Тільки комари дістають.

бігунець 27.04.2020 12:41

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 282985)
Тут води не буде. Зате з дороги гарно проглядається. Відкидаю.

Сьогодні їздив з братом і саме це місце, яке я відкинув відразу ж, йому сподобалося найбільше. А брату у виборі я довіряю. По-перше, сюди найкращий під"їзд, ні тобі ритвин, ямок, болота, каміння, по-друге, до озера зовсім нічого. А поставити вирішили скраю посадочок, з дороги не буде видно, сонце доставатиме, але не так уже й сильно.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Тут ще розгорілася дискусія: перевозити всі бджоли в ліс, чи половину на ріпак. Я йому за те, щоб на ріпак, а то в лісі небезпечно, пожарі, та й при засусі принесуть там по парі кіло. А сам думаю, що й на ріпаку бджолам не мед, та й приносять вони ріпакового меду 3-5 кіло в середньому.
От вагаюся, хоча чаша переважує на ліс.

бігунець 28.04.2020 20:09

Re: Мотоцикл и кочевка
 
Свято, тож вирішив проїхатися вздовж полів і ярів. На всякий випадок пошукати місце на рапс і знайти місце на акацію. Рапс квітує. Зупинився біля поля, підійшов. Рядом село, будинки потопають в квітуючих садках, а ріпак ворушиться від бджіл.:(
Знайшов і ймовірне місце точка на акацію. Що не подобається - недалеко дорога по якій хоч не часто, та їздять люди. А так непогано, хоч зараз думаю, що можна було б проїхати трохи далі і ще пошукати.


Текущее время: 06:42. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot