Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4146)

Юрий Нефёдов 04.12.2017 18:49

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Мне мой закупщик позвонил и предложил 40грн/кг. Я сказал что меньше чем за 50грн/кг не отдам. Тогда говорит, сам продавай и верни за бочки по 1000грн/шт. Короче договорились ждать до апреля.
Дал объявление на пасека биз и жду апреля. Может кто и позвонит по 50грн. посмотрим.

seim 04.12.2017 19:18

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 211885)
Мне мой закупщик позвонил и предложил 40грн/кг. Я сказал что меньше чем за 50грн/кг не отдам. Тогда говорит, сам продавай и верни за бочки по 1000грн/шт. Короче договорились ждать до апреля.
Дал объявление на пасека биз и жду апреля. Может кто и позвонит по 50грн. посмотрим.

с чужой тарой лучше не связываться. Потому что потом идет привязка к одному скупщику. И в апреле он предложит цену наименьшую из рыночных. Так как знает что деваться пчеловоду некуда и тару нужно возвращать.

МЭД 04.12.2017 19:19

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 211885)
Мне мой закупщик позвонил и предложил 40грн/кг. Я сказал что меньше чем за 50грн/кг не отдам. Тогда говорит, сам продавай и верни за бочки по 1000грн/шт. Короче договорились ждать до апреля.
Дал объявление на пасека биз и жду апреля. Может кто и позвонит по 50грн. посмотрим.

Лучше бы они предоплату оставляли вместо бочек. А то присаживают на "бочковую иглу"

Патриот17 04.12.2017 20:08

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
"золотой нектар" Кр.Рог 44 грн, прислал смс..

.Паша. 04.12.2017 20:45

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 211888)
с чужой тарой лучше не связываться. Потому что потом идет привязка к одному скупщику. И в апреле он предложит цену наименьшую из рыночных. Так как знает что деваться пчеловоду некуда и тару нужно возвращать.

перд тим як брати тару потрібно оговорювати риночну ціну, на момент здачі, щоб вона не була занижена, + Ви вирішуєте коли ви готові здавати. + якщо ціна буде занижена риночної, Ви маєте право здати у їхній тарі іншому постачальнику, якщо той пропонує більше, а потім просто повирнути тару, скільки ви взяли.
У мене стоїть мед у тарі заготівельника, пропонує мені 45грн. я не здаю чикаю своєї ціни, на запитання що інші дають більше, відповідає, що можу здати іншому, а тару йому потом повернути, томущо ми це все обговорювали, перед тим як я приймав тару, все усна домовленість.
Але багато що залежить від совісті людини.

спасатель 101 05.12.2017 10:17

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от .Паша. (Сообщение 211900)
У мене стоїть мед у тарі заготівельника, пропонує мені 45грн. я не здаю чикаю своєї ціни, на запитання що інші дають більше, відповідає, що можу здати іншому, а тару йому потом повернути, томущо ми це все обговорювали, перед тим як я приймав тару, все усна домовленість.

Приємена дивина. Це ж як прижало скупщика, щоб він погодився достроково на можливість безкоштовного використання його тари. А якщо він змінить усну домовленість, і як завжди обоснує з вагомими обставинами! Як тоді?

.Паша. 05.12.2017 10:46

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 212049)
Приємена дивина. Це ж як прижало скупщика, щоб він погодився достроково на можливість безкоштовного використання його тари. А якщо він змінить усну домовленість, і як завжди обоснує з вагомими обставинами! Як тоді?

та не прижало просто все оговорювалось, він дає 45грн за кількість меду ххххх інші за таку кількість дають 47-48грн. каже що покищо не може запропонувати більше, якщо я хочу можу здати іншій фірмі а тару йому повернути. Якщо ви оговорили нюанси і заготівельник погодився надати тару по таким умовам, то все норм.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 212049)
А якщо він змінить усну домовленість

ну це вже на совість, якщо хоче забрати тару я надам свою, хай привозить людей та у мене без вивоза пирилопачують камяний у мою тару.

gopher 05.12.2017 11:36

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от .Паша. (Сообщение 212057)
ну це вже на совість,

Цікаво, а чи надали б Ви йому тимчасово, поки не знайде дешевші, свої метизи-саморізи? Якщо знайде дешевші, то Ваші поверне...:)

Юрий Нефёдов 05.12.2017 11:54

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 212066)
Цікаво, а чи надали б Ви йому тимчасово, поки не знайде дешевші, свої метизи-саморізи? Якщо знайде дешевші, то Ваші поверне...:)

якщо це камінь і в мій город, то забув сказати що ми ще весною домовились що мед можна тримати в його бочках до весни. Доречі ціна у Бартніка у тому році була завжди адекватною і співпадала по тим цінам що писали на форумах.
Ви мене вибачте, та хіба вам не очевидно що передумов на подешевшання меду в Україні нема? На перший погляд передумова звичайно ринкова. Бо співвідношення пропозиції до попиту виросло на фоні паніки падіння ціни. Та це виключно внутрішньо-український тимчасовий еффект. Коли співвідношення збалансується, ціна піде знову в гору.
Ви ж самі часто відслідковуєте звіт департамента торгівлі США по цінам на мед. І кожного місяця ціна росте. Чому ж в Україні вона падає?

sirica89 05.12.2017 12:01

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Брать бочки это нормальная практика. Мы когда берем бочки, то составляем договор аренды, в котором прописано что мы можем сдать мед другому, а бочки купить или вернуть в надлежащем состоянии. А то что цена упала связано только с тем, экспортеры набрали достаточно меда на нынешние контракты.


Текущее время: 22:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot