Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Инвентарь, применяемый в матководстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Шпатель для переноса личинок (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=190)

ромка 10.04.2012 19:57

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 9966)
Купил китайца на днях

Какая цена, ты брал два шпателя?

Димас 10.04.2012 20:02

Re: Шпатель для переноса личинок
 
28 грн, в пчеломагазине, забрал последний.

Темир 10.04.2012 20:26

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Я в прошлом году купил китайца за 25 грн. но не одной личинки не смог им впоймать. Потом сделал из вязального крючка и дело пошло.

новичок 23.04.2012 22:19

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 9970)
28 грн, в пчеломагазине, забрал последний.

Никак не мог найти в Запорожье(то еще нет,то уже нет),купи,л через интернет магазин,шпатель,кобальт,пч ловодную куртку,перчатки (сыну),препараты от нозематоза и клеща-на 30% дешевле чем у нас возле цырка:ok:

Vanya 24.04.2012 09:20

Re: Шпатель для переноса личинок
 
А в каком магазине покупал, сбрось сcылку.

Димас 14.05.2012 21:57

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Цитата:

Сообщение от Темир (Сообщение 9971)
Я в прошлом году купил китайца за 25 грн. но не одной личинки не смог им впоймать.

Мне китаец вообще не понравился, пока...Либо надо выбирать один нормальный из десяти (у меня наверное брак) либо работать по старике алюминиевым, что я и сделал.

саша 15.05.2012 08:09

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 10696)
Мне китаец вообще не понравился, пока

У меня тоже первое мнение было такое, тоже думал что брак, а сейчас приноровился и все нормально.

віталий 03.06.2012 11:49

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Купив я той китайський шпатель в минулому році,і він виявився дійсно китайським - розсипався одразу, пружинка з ковпачком кудись вилетіла. Коли почав працювати то зрозумів що на дно штучної маточної мисочки потрібно спочатку вносити капельку Маточного молочка, а то китаєць голу личинку скидує.А де ж купити ММ?,до того ж свіже. Сам бачив як Кривчіков без ММ прививає, і 70% виход. У мене виход прийнятих на виховання був дещо скромний - 30-40%але і тим залишився задоволений. Бачив фільм рос. пасічника як він працює на автоматі кит. шпателем і замість воскових мисочок в нього одноразові 1-кубові стерильні шприци, оригінально,дешево та сердито!. Джентерський стільник не самий поганий варіант,збирається легко та швидко як конструктор. Минулого тижня вихід сягнув 80%.Лишні маточники роздав колегам з сусідніх пасік,щоб відчули переваги інших типів карпатки(в мене говерла).Працюєм.

PDD 05.06.2012 20:30

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 11127)
Купив я той китайський шпатель в минулому році,і він виявився дійсно китайським - розсипався одразу, пружинка з ковпачком кудись вилетіла. Коли почав працювати то зрозумів що на дно штучної маточної мисочки потрібно спочатку вносити капельку Маточного молочка

Користувався "китайцем" не один рік, залишився задоволенним. Перед використанням потримайте "китайця" у теплій воді, тоді він стане гнучкішим і буде захвачувати лічинку разом з капелькою ММ. З-за вад зору перейшов на Джентерський щільник.

petrik 30.08.2012 23:43

Re: Шпатель для переноса личинок
 
Я в прошлом году первый раз попробовал Джентер .
С первого раза вывел 30 маток , потом не знал куда их девать...

Добавлено через 2 минуты
А ]китайский шпатель купил по 15 грн , сразу вроде не пошло , а потом приноровился .


Текущее время: 14:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot