Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рейсмусы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Задумал я купить рейсмус......... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=743)

Димас 28.10.2020 22:07

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287092)
Та проблема в тому, що фуганка вдома не маю. А без нього ідея покупки рейсмуса втрачає сенс.

Роблю два роки вулики рейсмусом і пилкою, без фуганка, і не бачу необхідності купувати останній.

Вадим Попов 28.10.2020 22:11

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 287094)
Роблю два роки вулики рейсмусом і пилкою, без фуганка, і не бачу необхідності купувати останній.

А як базу робите без фуганка для рейсмусування?

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Димас 28.10.2020 22:44

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287095)
А як базу робите без фуганка для рейсмусування?

Торцы фугую пилой, а для рейсмусования по плоскости не делаю, рейсмус сам делает её на ура. Первым когда-то писал об этом Виталий, но его все засмеяли, типа не по понятиям. Я делаю так , как мне удобно.

professorm 28.10.2020 22:47

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287092)
Та проблема в тому, що фуганка вдома не маю. А без нього ідея покупки рейсмуса втрачає сенс.



Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Поясню один помент-фугувальний вал з однієї сторони сидить на кульковому підшипнику, а з іншої сторони на малеееенькому роликовому, коли в знайомого дали помацати станок, вал під рукою конкретно люфтив. Якщо починати- могли б спочатку придивитися якогось саморобного фуганка, або на олх станок типу ВТ-31 ,простий фуганок, без рейсмуса, але виробництво ще радянське і запас міцності непоганий. Рейсмус докупите пізніше.

Вадим Попов 29.10.2020 00:55

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 287096)
Торцы фугую пилой, а для рейсмусования по плоскости не делаю, рейсмус сам делает её на ура. Первым когда-то писал об этом Виталий, но его все засмеяли, типа не по понятиям. Я делаю так , как мне удобно.

Прислухався порад і вирішив купити собі той рейсмус, що Ви радили. Правда з дружиною довго сиділи і думали... Думали... Думали... Вона щось там рахувала, рахувала... Короче, ми подумали і я вирішив, що буду брати.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

bvv 29.10.2020 07:39

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Вадим Попов,
Не спешите, подумайте еще...

Димас 29.10.2020 08:46

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287100)
Короче, ми подумали і я вирішив, що буду брати.

Вадим, не спешите, если бюджет ограничен, то возможно лучше взять старый советский станок б/у , пила с фуганком, для пасеки хватит. А потом докупить рейсмус, если пойдет. Станок можно искать и самодельный, бывает попадаются хорошие экземпляры, но нужно смотреть.

professorm 29.10.2020 09:36

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287100)
Короче, ми подумали і я вирішив, що буду брати.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Пробачте, озвучте будьласка, який круг задач поставлений для станка? Що плануэте робити?

Вадим Попов 29.10.2020 14:00

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от professorm (Сообщение 287110)
Пробачте, озвучте будьласка, який круг задач поставлений для станка? Що плануэте робити?

Підготувати дошку, щоб зробити не більше 10 вуликів за сезон, ну і на рамки для них (все для себе, не для продажу). Бо знайшов матеріал (дошку липову і соснову) який можна купити недорого (за півторашку оковитої та добру торбу можна взяти куб матеріалу).

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

professorm 29.10.2020 14:01

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287112)
Підготувати дошку, щоб зробити не більше 10 вуликів за сезон, ну і на рамки для них (все для себе, не для продажу).

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Пробачте що допитуюся, якого типу вулики?


Текущее время: 11:53. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot