Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рейсмусы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Задумал я купить рейсмус......... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=743)

Вадим Попов 29.10.2020 14:04

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от professorm (Сообщение 287113)
Пробачте що допитуюся, якого типу вулики?

10р + магазини,
Ну ще хочу зробити 3 комплекти альпійців, бо в інтернеті ціна 1.5т грн і вище, а самому зробити все одно дешевше буде.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 32 секунды
Цитата:

Сообщение от professorm (Сообщение 287113)
Пробачте що допитуюся, якого типу вулики?

Рогаті не пропонуйте, вони мені взагалі не подобаються.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

AVA 29.10.2020 14:36

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287114)
10р + магазини,
Ну ще хочу зробити 3 комплекти альпійців, бо в інтернеті ціна 1.5т грн і вище, а самому зробити все одно дешевше буде.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 32 секунды
Рогаті не пропонуйте, вони мені взагалі не подобаються.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Чисто для стінок вуликів слугує обичний елекрубанок с саморобними салазками , які недають опуститись ниже уровня заданої стінки
якщо рейсмус тільки для вуликів під один розмір , то нема смислу у рейсмусі
Раніше дуже старвся попасти у розмір , а потім поняв для вулика 1-2 мм неважно , фаска знімає цю проблему , не вулик головне а бджоли , а не розмір 1мм
вулика
За 10 000 купи лісу три куба

professorm 29.10.2020 16:03

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Судячи із того набору що у Вас написано у профілі, Ви ще не визначилися із Своїм типом вулика :)



Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287114)
Рогаті не пропонуйте, вони мені взагалі не подобаються.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Я і не пропонував :) , так ,у мене уся пасіка на рогатих,в профілі написано. Але це уже мій свідомий вибір, коли пораховані усі затрати і важливі моменти, а кількість корпусів перевалює за сотні.

Сергей.хм 29.10.2020 17:14

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287092)
Та проблема в тому, що фуганка вдома не маю. А без нього ідея покупки рейсмуса втрачає сенс.

Вадим Попов, у меня тоже нет фуганка, но он мне и не нужен. Это если делать ульи из непонятно какого горбыля, тогда конечно, нужно одну сторону отфуговать сначала. Но Вы же, наверное, берете обычно обрезную доску, она более-менее ровная после пилорамы. Для такой доски вполне достаточно одного рейсмуса.
А если даже попадется доска с волной после пилорамы, то можно сделать так, как я показывал в этом посте:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Дан 29.10.2020 17:37

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Вадим Попов, тоже не имею рейсмуса, а собрал уже более 150 ульев (и на этом пока остановился). "По наследству" достался циркулярка с фуганком, сделал дополнительно к ней торцовку из сороковки на саморезах, да купил диск "атака" для чистого реза. Все. После денька-другого уже на автомате подравниваешь доску, если что где не так. Снаружи ульи в один размер, "лишнее" уходит внутрь.

Димас 29.10.2020 18:44

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287112)
Підготувати дошку, щоб зробити не більше 10 вуликів за сезон, ну і на рамки для них (все для себе, не для продажу).

На даний час вигідно станки купувати, якщо планується робити собі 50 вуликів і більше. 10-30 штук простіше замовити, тим більше зараз великий вибір по цінам і якості. Крім повернення вартості станків майже ніхто не рахує дихання пилюкою, ризик травм, прибирання приміщення, заготівля дошок та інше.

aleksandrfeed 29.10.2020 19:51

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Куплять рейсмус для изготовления 10 ульев категорически не рекомендую ! находите столярный цех с рейсмусом , и за умеренную плату калибруете доски. Ну а дальше дома рукоблудничаете )))

Вадим Попов 29.10.2020 20:06

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 287121)
На даний час вигідно станки купувати, якщо планується робити собі 50 вуликів і більше. 10-30 штук простіше замовити, тим більше зараз великий вибір по цінам і якості. Крім повернення вартості станків майже ніхто не рахує дихання пилюкою, ризик травм, прибирання приміщення, заготівля дошок та інше.

30 вуликів - у нас ~ 21 (+-1) тис. грн. Ще й толкові майстри не хочуть робити, наприклад, 10р+магазини, і взагалі не хочуть магазини робити (або два по 12*300, або лежаки 20-24р), бо у нас на них попиту немає.
За цю зиму планую зробити 10 вуликів (10*300+3*10*145) та 2-3 альпійці, далі буду ще робити, так що на 10 вуликах не зупинюсь, це точно, ще й буду робити весною вулики для товариша (вулики Кука), він хоче 10 комплектів, так що думаю покупка обгрунтована.
А далі побачимо, як життя покаже.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от aleksandrfeed (Сообщение 287122)
Куплять рейсмус для изготовления 10 ульев категорически не рекомендую ! находите столярный цех с рейсмусом , и за умеренную плату калибруете доски. Ну а дальше дома рукоблудничаете )))

Шукав, знайшов, таку ціну загнули, що мені дешевше купити домашній рейсмус, ніж обробити тих кілька кубів дошки у них. Пояснюють ціну тим, що у них і без мене роботи багато, а тут ще я зі своїми дошками на вулики...

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

aleksandrfeed 29.10.2020 20:55

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

знайшов, таку ціну загнули, що мені дешевше купити домашній рейсмус
я возил за 30 км ... все ровно дешевле чем рейсмус...

professorm 29.10.2020 21:31

Re: Задумал я купить рейсмус.........
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 287123)
Шукав, знайшов, таку ціну загнули, що мені дешевше купити домашній рейсмус, ніж обробити тих кілька кубів дошки у них. Пояснюють ціну тим, що у них і без мене роботи багато, а тут ще я зі своїми дошками на вулики...

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Дам одну пораду,слухати чи ні то уже Ваше право, однозначно купувати рейсмуса тільки особисто і ні в якому разі не по фото в інтернеті, я свого як купував то у Вінниці на центральному ринку 4 магазини обійшов, звертайте увагу на деталі, матеріал валів,компоновку,вагу агрегата....


Текущее время: 06:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot