Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Запрос/предложение услуг (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=89)
-   -   Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4276)

skulyk 21.02.2017 13:49

Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
Всем привет, ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км)
есть улья 8 шт инвентарь рамки ,сейчас прохожу курс пчеловода в "Чарунке" тел для связи 0679916938

Алексей борец 21.02.2017 14:11

Re: Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
Цитата:

Сообщение от skulyk (Сообщение 179639)
Всем привет, ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км)
есть улья 8 шт инвентарь рамки ,сейчас прохожу курс пчеловода в "Чарунке" тел для связи 0679916938

Есть такая поговорка "гуртове - чортове". Будьте для себя хозяином и директором. Занимайтесь самостоятельно. Желание, труд, опыт и всё получиться. Удачи!

yuasaver 21.02.2017 14:32

Re: Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
Цитата:

Сообщение от skulyk (Сообщение 179639)
Всем привет, ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км)
есть улья 8 шт инвентарь рамки ,сейчас прохожу курс пчеловода в "Чарунке" тел для связи 0679916938

партнерство-партнерством, но семьи должны быть у каждого свои. У меня с отцом пасека но у каждого свои семьи и нет проблем. Даже у близких родственников есть свои разногласия и свое виденья подходов в работе и организации процессов, а что говорить уже о чужих людях....

Юрий Вл. 21.02.2017 15:27

Re: Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
Правильные Вам советы дали. Шишек , конечно, набьете, но и чужих ошибок от всезнающих не повторите, а зато когда начнет получаться и придет успех, он будет весь только Ваш :).

skulyk 21.02.2017 16:01

Re: Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
Спасибо за отзывы -буду думать .:ok:

Володимир Jos 22.02.2017 11:09

Re: Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
Я довго моніторив інтернет, перечитав і передивився багато інформації про бджільництво. Потім купив два пакета. З цього почалось моє знайомство з бджолами. В зиму пішло 6 відводків, чи сімей, не дуже великих, але наступного року я отримав 500 кілограмів меду, і в зиму пішло вже 14 сімей. Перший раз інший пасічник був в мене на пасіці, практично через рік після мого "старту". Я звичайно робив помилки, але не дуже глобальні. Вони більш відносились до бажання мати більше сімей, що потім обертається слабкими сім"ями, які в результаті не пережили цю зиму. Хоча там був і фактор закліщеності, і загального ослаблення сімей після медозбору. Як на мою думку початківця, спочатку треба дуже ретельно вивчити головні принципи життя і біології цих комах. І на основі вивченої теорії, починати практику. Є якісь основні постулати бджільництва, яких треба дотримуватись, намагаючись мінімально порушувати природній розвиток сімей, лише коригуючи його під свої медоносні, та кліматичні умови. І вчитись. Для цього доведеться перелопатати гігабайти інформації, до якої треба підходити вдумливо, аналізуючи всі поради. Не завжди пасічник зі стажем може дати гарн пораду, так само, як не завжди порада прочитана в книжці, чи інтернеті може бути корисною. Бджільництво постійно розвивається, змінюються підходи в лікуванні, профілактиці, підготовці до зимівлі, то що. Все це приходить з практикою, і власним досвідом. Я б порадив шукати не компаньйона для спільного ведення господарства, а партнера, чи партнерів, з якими будете кочувати. Так буде можливість наочно побачити, що і як робиться, і який з того буває результат. Удачі.

skulyk 22.02.2017 18:13

Re: Ищу партнера для открытия пасеки в Харькове и обл (+35 км
 
спасибо за все,кочевку в этом году не думал -если все получится то может в след.году


Текущее время: 20:08. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot