Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Мертвий рій (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3551)

віталий 18.05.2016 22:50

Мертвий рій
 
Ось сьогодні я зафіксував дане відео, чи може в когось з вас таке бувало, цікавить досвід, скажіть правильні чи неправильні мої дії. Дякую.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А'Лексаныч 17.01.2017 00:19

Re: Мертвий рій
 
і як, хоч хтось лишився з тих бджіл потім?
ще не бачив такого рою, бідаки... скількі ж вони там висіли...

Вова-сад 24.01.2017 17:05

Re: Мертвий рій
 
Це якась сім'я розроїлась повністю, це поройок. Перший рій виходить великий, другий менший з неплідною маткою, третій ще менший, далі виходять дрібні. Цінності непредставляє, матка неплідна може бути поганою. Бжіл шкода, якщо вони так з голоду, то треба покропити з росінки густим сиропом, бо бачу ті, що на рамці вже жвавіші, тих, що на землі накрити від дощу плівкою ( зрозумів, що насувається) Збирати тільки на рамку, можна покласти "плашмя" на них, добре підуть, якщо є розплід відкритий.
Використовувати таку сімейку як нуклеус, або добре приєднати до створеного відводка, у відводок добавиться льотна бжола і матка.
Це ройок скоріше всього з вашої пасіки.

Кудлянин 24.01.2017 20:46

Re: Мертвий рій
 
Цитата:

Сообщение от Вова-сад (Сообщение 173983)
Перший рій виходить великий, другий менший з неплідною маткою, третій ще менший, далі виходять дрібні. Цінності непредставляє, матка неплідна може бути поганою. Бжіл шкода, якщо вони так з голоду, то треба покропити з росінки густим сиропом, бо

Володя это ты сам придумал ? Ты сам ловил рои с неплодной маткой ? Все мы мечтаем поймать рой - а лучше супер рой , рамок на семь . Поймав рой первак нужно задать себе вопрос - А сколько лет матке ? 2,3 или 5 - или это слет от клеща . В прошлом сезоне я поймал два роя с неплодной маткой , небольшие на две улочки . Подсилил печаткой - они не просто работали - они прекрасно работали , вощину тянули , матка строчила . Меда на зиму наносили - еще и пару рамок качнул . Зато я знаю , что матка молодая , вылупившаяся железно из роевого маточника и она будет работать . Да роевые матки тяжело селекционировать , да в последствии она может быть привержена к роению - но пчеловод должен смотреть и принимать решения .

Волкотрубенко 24.01.2017 21:44

Re: Мертвий рій
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 174040)
вылупившаяся железно из роевого маточника

Не факт. Может и свищевой.

Кудлянин 24.01.2017 22:13

Re: Мертвий рій
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 174068)
Не факт. Может и свищевой.

Один шанс из 1000 .

Лину 24.01.2017 23:21

Re: Мертвий рій
 
Прошлой весной сняла с сосны малюсенький ройок с неплодкой.Подсилила расплодом с другой семьи.В зиму ушли на восьми рамках,а как работали! Сейчас зимуем.

Вова-сад 25.01.2017 17:24

Re: Мертвий рій
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 174040)
Володя это ты сам придумал ? Ты сам ловил рои с неплодной маткой ? Все мы мечтаем поймать рой - а лучше супер рой , .

Да вроді нічого не придумував, перший рій, якщо все штатно, матка стара і плідна. Якщо нештатно, може всяке бути - в мене раз вийшов рій-первак, посидів на гіляці і назад повернувся у вулик, дивлюсь метрів пять від вулика лежить клубок бжіл разом з маткою, в неї крила потріпані, (або одне підрізати) тому думаю, не змогла летіти. Повторно рій вийшов би б з неплідною маткою, якщо рахувати його першим роєм, тоді ніби первак з неплідною.
Один знайомий пасічник, забрав з сімї матку, сімя потягнула свищові, а потім розроїлась, його не було вдома декілька днів, тут зрозуміло були свищові в ройках.
Зрозуміло, що рій має багато енергії, а якщо його підсилити печаткою, то сімя буде рвати і метати.(ИМХО)


Текущее время: 02:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot