Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пригоди пасічника вихідного дня (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5383)

Ромен 14.11.2021 18:43

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Ласунчик (Сообщение 295208)
Майже рік немає звіту від вас.
Як пройшов сезон?
Як просувається бренд?
Бачив репортаж з виставки з вашою дружиною. Цікаві меди на стенді, типу лаванди.
Чекаємо продовження пригод.

А усьо кіна не буде :au:. :D

icetee 14.11.2021 21:57

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Ласунчик (Сообщение 295208)
Майже рік немає звіту від вас.

Як пройшов сезон?

Як просувається бренд?

Бачив репортаж з виставки з вашою дружиною. Цікаві меди на стенді, типу лаванди.

Чекаємо продовження пригод.

У него на стенде лавандовый мед? А интересно, с кувшинки меда у него нет? Понятно

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Happy hiver 19.12.2021 11:33

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Ласунчик (Сообщение 295208)
Майже рік немає звіту від вас.
Як пройшов сезон?
Як просувається бренд?
Бачив репортаж з виставки з вашою дружиною. Цікаві меди на стенді, типу лаванди.
Чекаємо продовження пригод.

Всім вітання. Я пропав, але не пропав )))
Цього року побачивши, що починаємо жити краще, то вирішив кардинально змінити своє життя та поїхати жити на загнивальний Захід. Покинув роботу, на якій пропрацював 20 років, покинув бджіл та поїхав. Але не все так сталося, як хотілося, тому літо я провів біля бджіл. Дякую дружині, яка поки не захотіла навесні продати бджіл та намагалася доглядати за нею.

В червні я переїхав на фацелію в 450 гектар. Поруч квітували поля гірчиці, білої редьки вперемішку з іншою медодайною рослиною, пізніше біла конюшина. Але по факту пилковий аналіз показав наявність 98% пилку фацелії, що каже про те, що бджоли обирали саме її.

Бджоли роїлися в цьому році дуже сильно. Але я підозрюю, що це тому, що я був з ними майже постійно. А раніше лише на вихідних. Роїлася навіть минулорічна карніка в момент бурхливого взятку. При цьому і корпуси були розширені. Але факт залишається фактом.

Після фацелії соняха було мало, тому потрібно було переїжджати. І тут почалися проблеми. Справа в тому, що крім мене, стояло ще два пасічника. Один мешкає далеко. Поки ми його дочекалися, поки переїхали, час пройшов і ми приїхали запізно. Крім того, за моїми спостереженнями тепер сонях виділяє нектар лише до 6 днів. Ці спостереження підтвердилися науковими статтями, де розповідається що зараз в нестабільні погодні умови саджають саме швидкозрілий сонях.

За ці 6 днів вони принесли по 15 кіл, але я їх відкачав в надії, що вони принесуть собі ще. А в зв'язку з тим, що мені потрібно було поїхати на дві неділі в інші місця, то бджоли мої стали покинуті. Вода була, друзі підвозили. Але нектару забракувало. І от тут трапилася біда. Взяток обірвався, стимулюючої підгодівлі не було, розплод сіяти перестали і внаслідок цього сім'ї в зиму пішли слабкі. Не спасла навіть підгодівля, яку почав з початку вересня.

Довершило падіння моєї бджолиної імперії те, що в жовтні я використав щавєльку нової фірми. І вони посипалися. Наразі щось зимує, але що буде навесні, я не знаю.
Якось так.

Що далі. В 2022 році бджолами буде займатися жінка. Я поки за кордоном. В майбутньому є плани завести бджіл там, де будемо мешкати. Тому свої цікаві історії не покидаю.

Ось такі справи.
Пишіть питання, відповім.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 295221)
У него на стенде лавандовый мед? А интересно, с кувшинки меда у него нет? Понятно

Перднути в муку - це по нашому )))
Але ніякого обману тут не має. Тому що я продаю не лавандовий мед, а фітомед. Різницю відчуваєте? А ще є фітомед з ісопом. А ще фітомед з м'ятою.
Дам ще підказку. Фітомед робили ще наші прадіди. Так що перед тим, як щось ляпнути, подумайте або перепитайте.

Ромен 19.12.2021 16:19

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 295666)


Довершило падіння моєї бджолиної імперії те, що в жовтні я використав щавєльку нової фірми. І вони посипалися. Наразі щось зимує, але що буде навесні, я не знаю.
.

Що за щавелька нової фірми, та чим вона згубна? Може бджоли були сильно побиті кліщем, а щавелька просто довершила?

Happy hiver 19.12.2021 19:21

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 295670)
Що за щавелька нової фірми, та чим вона згубна? Може бджоли були сильно побиті кліщем, а щавелька просто довершила?

Та ні. Я напередодні в серпні ставив смужки проти кліща. А до цього весною їх оброблював. Тобто всі необхідні процедури робив. Просто до цього оброблював щавєлькою Харківського ветеринарного інституту, а цього разу іншої фірми. Але норми розведення у них інші. І я дав концентрацію не вірну. От і результат...

Ромен 19.12.2021 20:36

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 295673)
Та ні. Я напередодні в серпні ставив смужки проти кліща. А до цього весною їх оброблював. Тобто всі необхідні процедури робив. Просто до цього оброблював щавєлькою Харківського ветеринарного інституту, а цього разу іншої фірми. Але норми розведення у них інші. І я дав концентрацію не вірну. От і результат...

Метод обробки щавелькою, субліматор, димпушка, пролив?

novichok 19.12.2021 22:15

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
"Довершило падіння моєї бджолиної імперії те, що в жовтні я використав щавєльку нової фірми. І вони посипалися. Наразі щось зимує, але що буде навесні, я не знаю.
Якось так."

У жовтні при великій закліщеності обробка часто буває запізною. А смушки могли не спрацювати.
Я в цьому році ставив glioxia в серпні. Пару кліщів від переляку впали, хоча раніше був результат непоганий. В середині вересня обробив щавелькой. Кліщ посипався. Потім обробив біпіном. І кліщ знов посипався. На третій обробці біпіном перестав.

Happy hiver 25.12.2021 11:00

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 295674)
Метод обробки щавелькою, субліматор, димпушка, пролив?

Пролив з цукровим сиропом

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 295675)
У жовтні при великій закліщеності обробка часто буває запізною. А смушки могли не спрацювати.
Я в цьому році ставив glioxia в серпні. Пару кліщів від переляку впали, хоча раніше був результат непоганий. В середині вересня обробив щавелькой. Кліщ посипався. Потім обробив біпіном. І кліщ знов посипався. На третій обробці біпіном перестав.

Ну маю те, що маю. Я не боюся про це писати, бо сам знаю свої промахи. Вони є у кожного, але не кожний їх визнає.


Текущее время: 21:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot