Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Породы пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Итальянская пчела (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=117)

seim 01.05.2019 21:55

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 262814)
Я ставив пастки і не впівмав жодного роя. У Вас є італійки на пасіці? Чи Ви просто тролите в цій темі ?

я запитав у вас про тих бджіл про яких ви в цій темі написали

ДобровоЛ 16.12.2019 00:04

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 262258)
А до чого тут бакфаст? Роїння більше від навичок пасічника залежить. Я теж роїв не бачив за 15 років і без бакфасту:)

Так, ви тут праві щодо професіоналізму пасічника. Але не потрібно скидати з рахівниць рійливість деяких порід. Я з карпатками від Гайдара більше 30 років попрацював. Та бували роки, коли роїння починалося в 1-2 сім"ях і не залежно від пасічника. Саме від типу (породи) це залежало на мій погляд. А на пасіку прилітали майже щороку 1-2 рої і самі поселялися в ловушки.(ИМХО)

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 262789)
seim, не знаю яких безпородних бжіл Ви держали чи це чергова диванна теорія, я такого не спостерігав ніколи. Повні вулики бджіл були, 24 рамки дадана, робив відводки, бувало не робив, якщо взяток на носі, ніхто не роївся. Імпортні породи бджіл нічим не кращі за наших, а частіше гірші. З власного досвіду.

До мого знайомого прилетів був рій у липні.Схожі були чимось на кавказянок. А в серпні вони знову почали "страйкувати". І навіть зривання маточників не допомогло.Вивів від них же молоду матку. Перезимували, а на наступний рік від них два роя пішло, хоч і місця було предостатньо і гніздо розширене. (ИМХО) Просто "кров " у нихбула така - ледве займали десяток рам і починали готуватися до рою...:kill: Прийшлось йому замінити матку від іншої сім"ї.
Так що й таке буває...
А щодо італійок, Seim - були пару-тройку сезонів й вони у мене. Дуже спокійні, абсолютно не рійливі, робочі особини відрізнялися жовтуватим кольором і були крупніші за усіх бджіл, з якими я працював раніше, за винятком поліських темних лісових бджіл.

Патриот17 16.12.2019 06:47

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 276985)
..
А щодо італійок, Seim - були пару-тройку сезонів й вони у мене. Дуже спокійні, абсолютно не рійливі, робочі особини відрізнялися жовтуватим кольором і були крупніші за усіх бджіл, з якими я працював раніше, за винятком поліських темних лісових бджіл.

Не добавили, что не такие спокойные в межсезонье, подкормка необходима всегда при отсутствии взятка, воровки по круче кавказянок, мед отбирать надо до запечатывания, чтоб не переработали в расплод. А так пчела, как пчела... (ИМХО)
Прекрасный опылитель, красивая, огромная масса пчелы, но пчела быстрее отходит от местной. Дольше входит в роевое, самая популярная пчела в мире.

Стрельчук Олег 30.12.2019 00:18

Re: Итальянская пчела
 
Пока эта пчела лидирует в мире. Это факт.

Патриот17 02.01.2020 23:19

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от Стрельчук Олег (Сообщение 277812)
Пока эта пчела лидирует в мире. Это факт.

Бренд сильный стимул.
Хотя надо попробывать и мне. Для нашей территории сложная пчела, в выводах от прочитанного о ней. Но попробовать её надо. Хотя не обязательно браться за оголеный провод чтоб понять как бьёт напряжение 220v...(ИМХО)

zelya343 02.01.2020 23:57

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от Патриот17 (Сообщение 276993)
Не добавили, что не такие спокойные в межсезонье, подкормка необходима всегда при отсутствии взятка, воровки по круче кавказянок, мед отбирать надо до запечатывания, чтоб не переработали в расплод. А так пчела, как пчела...

Получается что "пчела как пчела", но со многими "но".

Патриот17 03.01.2020 09:16

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 278032)
Получается что "пчела как пчела", но со многими "но".

Всё пчелы со своими НО... Идеальной пчелы нет, для каждого... (ИМХО)по этому спорить и ломать копья, доказывая свою правоту нет смысла. Местный климат, фтора, криворукость и лень местных пчеловодов, фальсификат медикаментов для пчёл, все расставит на свои места...(ИМХО)

zeus 04.01.2020 19:37

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от Патриот17 (Сообщение 278029)
Бренд сильный стимул.
Хотя надо попробывать и мне. Для нашей территории сложная пчела, в выводах от прочитанного о ней. Но попробовать её надо. Хотя не обязательно браться за оголеный провод чтоб понять как бьёт напряжение 220v...(ИМХО)

Сложная тем, у кого система ульев без разделительных решёток. Т.е. расплода куча мёда нет. Биология пчелиной колонии. А вот попробовать её в один корпус засунуть под решётку да обкатать сезон... С такой ценой на мед вообще не хочется домой на сезон возвращаться из заграницы, не то что маток итальянки выводить

ДобровоЛ 04.01.2020 20:33

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от zeus (Сообщение 278080)
Сложная тем, у кого система ульев без разделительных решёток. Т.е. расплода куча мёда нет. Биология пчелиной колонии. А вот попробовать её в один корпус засунуть под решётку да обкатать сезон... С такой ценой на мед вообще не хочется домой на сезон возвращаться из заграницы, не то что маток итальянки выводить

На ПМЖ хочеться? Але й тут працювати потрібно та ще й з утроєною енергією.(ИМХО)
А італійки мені подобаються. Не знаю у кого які були, але ті , що були у мене - на них гріх що погане говорити.:ok:

zeus 04.01.2020 20:53

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 278084)
На ПМЖ хочеться? Але й тут працювати потрібно та ще й з утроєною енергією.(ИМХО)
А італійки мені подобаються. Не знаю у кого які були, але ті , що були у мене - на них гріх що погане говорити.:ok:

Не хочеться зовсім. Але хочеться в своєму домі мати все що потрібно, та в гаражі щось не старіше 15 років з німецькою маркою. Так що ще як мінімум рік тутай, а там подивимося;)

ДобровоЛ 05.01.2020 02:48

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от zeus (Сообщение 278085)
Не хочеться зовсім. Але хочеться в своєму домі мати все що потрібно, та в гаражі щось не старіше 15 років з німецькою маркою. Так що ще як мінімум рік тутай, а там подивимося;)

То вже й на авто повернетеся. Але в Європі італійок не дуже то й потчують,ну, звичайно, крім Італії. Їх баки поступово замінили.(ИМХО)

zeus 05.01.2020 13:10

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 278092)
То вже й на авто повернетеся. Але в Європі італійок не дуже то й потчують,ну, звичайно, крім Італії. Їх баки поступово замінили.(ИМХО)

То все лірика про італійок. Маю думку що бакфаст то модернізована італійка та файна бджола

Патриот17 09.01.2020 06:56

Re: Итальянская пчела
 
Кто по итальянке нормальный матковода в нашей стране?
У кого нормальный материал ф1 можно взять, чтоб потом не плевать в его сторону и не рассказывать на сколько он профи, в кавычках? :ah:

Димас 09.01.2020 09:15

Re: Итальянская пчела
 
Патриот17, лучше заказать с Италии. А еще лучше не покупать:)

Bee_Keeper 10.01.2020 10:52

Re: Итальянская пчела
 
Цитата:

Сообщение от Патриот17 (Сообщение 278208)
Кто по итальянке нормальный матковода в нашей стране?
У кого нормальный материал ф1 можно взять, чтоб потом не плевать в его сторону и не рассказывать на сколько он профи, в кавычках? :ah:

"Кузьмич", он же Игорь Фурсик

Aleksandr17 22.06.2020 17:12

Re: Итальянская пчела
 
Як обстоїть ситуація зараз з (Італійка)Кордованом? Хто має, поділіться досвідом. Для центральної України


Текущее время: 21:33. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot