Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Рапс (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=74)

Voblin_UA 21.04.2015 12:07

Re: Рапс
 
Ярослав, мой бывший тесть (и его товарищ-наставник) качали и качают, и считают это нормальным :( И ещё много таких осталось. Лежак тут играет не последнюю роль. Увы :(

Ворон 21.04.2015 12:32

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 85853)
Лежак тут играет не последнюю роль. Увы

Сергію,в мене також лежаки,але всі вони з надставками на 145 рамку,так як природа розташування меду вверху,то захопити розплід зврдиться до 0,фактично кожен може робити з своїми бджолами що завгодно,але людина яка пасічникує більше 10ть років до такого недійде ,щоб качати всі рамки незалежно від наявності розплоду,хоча трапляються і в середовищі пасічників унікуми,які будь що мають дохід,хоча мені важко назвати таких людей пасічниками.

игорюха 21.04.2015 13:06

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от игорюха (Сообщение 85815)
Я слышал от старого пасечника,что рамки с открытым расплодом,в которые попадает рапс,он отмечает концелерскими кнопками и не качает во время акации.А так рапс выкачивают ,как только пчела пошла на акацию (ИМХО)

Уважаемый Ворон вы наверно не так меня поняли.Рамки с открытым расплодом в которые попал рапс,он не выкачивает,а метит кнопками.Для того чтобы когда будет качать акацию,не смешивать ее с рапсом.А расплод к этому времени уже выйдет.

Ворон 21.04.2015 14:22

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от игорюха (Сообщение 85861)
Рамки с открытым расплодом в которые попал рапс,он не выкачивает,а метит кнопками

Бджоли коли медує медонос,складають нектар в усі рамки,ане тільки в рамки з відкритим розплодом,тому кнопками треба мітити усі рамки,які знаходяться у вулику.

игорюха 21.04.2015 15:57

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 85862)
Бджоли коли медує медонос,складають нектар в усі рамки,ане тільки в рамки з відкритим розплодом,тому кнопками треба мітити усі рамки,які знаходяться у вулику.

Дополню:с расплодом(ИМХО)

Andruhan 21.04.2015 16:37

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 85856)
але людина яка пасічникує більше 10ть років до такого недійде ,щоб качати всі рамки незалежно від наявності розплоду

Чтоб качать все подряд- нет, а если на полностью залитой рамке, маленький пятачок засева или печатного расплода, почему не выкачать?

Voblin_UA 21.04.2015 17:32

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 85856)
хоча трапляються і в середовищі пасічників унікуми

Вот и я о том же... Когда другого мёда нет, кроме как в венце над расплодом, а качать что-то хочется...

Ворон 22.04.2015 08:30

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 85897)
а качать что-то хочется..

Хотеть не вредно,вредно не хотеть.
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 85892)
а если на полностью залитой рамке, маленький пятачок засева или печатного расплода, почему не выкачать?

Я такі рамки викачую після складання гнізд на зиму,і такий мед в мене має назву збірний,бо в гніздових рамках складають всі види меду які є протягом сезону.

B1ad325 23.04.2015 20:38

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 85942)
Я такі рамки викачую після складання гнізд на зиму,і такий мед в мене має назву збірний,бо в гніздових рамках складають всі види меду які є протягом сезону.

але такиі варіант не прокатить мабудь з рапсом?

Добавлено через 3 минуты
Підкажіть порадою, в мене рапс знаходитьса в 2 км від мене, в прошлому році на таку відстань бджоли ого не носили рапс знаходивс також на відстані 2 км, а в цьому році думаю виїхати на нього але 2 км мала відстань? що хто скаже. пасіку не хочу вазити туди суди.
особисто в мене думка що бджоли ще не досить облетілис щоб потім вернутись на старе місце.

Ворон 24.04.2015 07:51

Re: Рапс
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 86100)
Підкажіть порадою, в мене рапс знаходитьса в 2 км від мене

Для бджіл відстань 2 км. не проблема,скоріше всього господар поля додав до хімії від квіткоїда,репелент (відлякувач) для бджіл,щоб непотравити бджіл,томи кочівля до даного поля проблеми не вирішить,тому їхати небачу смислу за 2 км.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 86100)
але такиі варіант не прокатить мабудь з рапсом?

А чому не прокатить,весь мед у бджіл в надставках,крім крайніх рамок + по два сантиметрів кожного з медів в гніздових рамках,тому це не відіграє сутєвої ролі.


Текущее время: 19:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot