Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1608)

фом 18.01.2014 00:31

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 46748)
Я всеж таки знайшов 60ти сантиметрові саджені еводії:ura1:, її планують завозити весною з Угорщини, орієнтована ціна такого саджанця буде в межах 15 грн. Суцвіття будуть червоного кольору, от так то, хто шукає той знаходить.

Наскільки достовірна інформація? Минулої весни мені також обіцяли привезти з Угорщини. Тільки сказали, що партія прийде через тиждень, а не має й досі.:unknw: Ціна лише була по 12 грн. Таке враження, що людина просто вивчає попит на цю рослину.(ИМХО)

Ykas 26.02.2014 18:23

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Для заинтересованных лиц.
Хочу сообщить, что семена получил - провожу проверку на всхожесть.
Нет желания продавать некачественный товар.
Дополнительно сообщу результат.

ВасильТер 08.03.2014 22:27

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от фом (Сообщение 49809)
Наскільки достовірна інформація? Минулої весни мені також обіцяли привезти з Угорщини. Тільки сказали, що партія прийде через тиждень, а не має й досі.:unknw: Ціна лише була по 12 грн. Таке враження, що людина просто вивчає попит на цю рослину.(ИМХО)

Так минулої весни я обіцяв саджанці еводії , але з незалежних від мене причин я незміг виконати свою обіцянку. На цей раз саджанці еводії вже в мене , вартість 12 грн. Перші 4-5 років необхідно оберігати віз вимерзання . Фото додаю.

віталий 12.03.2014 09:50

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от ВасильТер (Сообщение 55321)
На цей раз саджанці еводії вже в мене , вартість 12 грн.

Отримав сьогодні саджанці - якість прекрасна. В нього залишився мізер (десь 50 саджанців), тому поспішайте може встигните придбати.

віталий 27.03.2014 22:43

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Вложений: 2
Ось як я стратифікував насіння еводії даніелі: набрав два судка крупнозернистого річкового піску, висипав та розгорнув тонким шаром насіння, та присипав токим шару піску. Все це змочив та поставив на 2-3 неділі в холодильник(під морозилкою). Скоро буду перевіряти насіння на схожість.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Один мій знайомий з яким я поділився насінням занурив його в кипяток 80-90 градусів, перевірив на схожість - і в нього зійшло, тому якщо не получиться стратифікація холодом - то буду робити гарячою водою, там мороки меньше.

ВасильТер 02.04.2014 21:04

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 55593)
Отримав сьогодні саджанці - якість прекрасна. В нього залишився мізер (десь 50 саджанців), тому поспішайте може встигните придбати.

Всі саджанці які залишились (біля 60 шт) я висадив в шкілку, тому на слідуючу весну буду радий запропонувати. Через деякий час зроблю фото і виставлю в даній темі.

ikc2006 03.04.2014 08:12

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Цитата:

Сообщение от ВасильТер (Сообщение 57472)
Всі саджанці які залишились (біля 60 шт) я висадив в шкілку, тому на слідуючу весну буду радий запропонувати. Через деякий час зроблю фото і виставлю в даній темі.

Взял бы 10-15 шт в течение 2-3 дней. Написал вам на почту.

ВасильТер 09.11.2014 22:16

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от ВасильТер (Сообщение 57472)
Всі саджанці які залишились (біля 60 шт) я висадив в шкілку, тому на слідуючу весну буду радий запропонувати. Через деякий час зроблю фото і виставлю в даній темі.

Обіцяні фото станом на 07.09.14

іштван 17.02.2015 22:06

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
ВасильТер, Вася,по якій ціні можна у Вас купити сажд
енці еводії і коли.

ЕССИ1 17.02.2015 23:03

Re: Evodia danielli - Korean Evodia (Bee bee tree)
 
Добрый день . ест ли саженцы еводии и какая цена


Текущее время: 04:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot