Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Текущие вопросы начинающих (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2800)

gru.v 27.04.2019 16:15

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 262374)
До акації 3км найближче...

дістануть

Вадим Попов 27.04.2019 16:27

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 262381)
дістануть

Якщо погода дозволить. Цей рік напрочуд вітряний як для нашої місцевості.


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні :ok:

Viktor56 27.04.2019 17:34

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от starichok333 (Сообщение 262380)
Позавчора поставив три вошини (по одній скраю між медовою і розплодом,одну посередині гнізда) сьогодні всі відбудовані,дві засіяні одна наполовину забита пергою і нектаром.

Не знаю де на заході так тепло ,щоб по 3 вощини ложити ,хіба Закарпаття,в нас обіцяють тиждень дощі з похолоданням ,сімї пішли в розвиток ,можуть зїсти все що наносили ,в мене так часто буває,якщо зовсім немає суші ти змушений так робити,але памятай ,що на 1 кг вощини сімя зїдає 3 кг меду,тобто в цей час ,якщо є можливість краще сушь.(ИМХО)

starichok333 27.04.2019 17:58

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 262387)
Не знаю де на заході так тепло ,щоб по 3 вощини ложити ,хіба Закарпаття,в нас обіцяють тиждень дощі з похолоданням ,сімї пішли в розвиток ,можуть зїсти все що наносили ,в мене так часто буває,якщо зовсім немає суші ти змушений так робити,але памятай ,що на 1 кг вощини сімя зїдає 3 кг меду,тобто в цей час ,якщо є можливість краще сушь.(ИМХО)

Львівська обл.Пять днів+22 +25.ДО цього два рази розширяв сушю,зараз дві сімЇ на 12,одна на 9 рамках (маю три сімЇ) всі рамки знизу понятягували трута,тому дав вощину щоб мали роботу. Унас все цвіте,вчора яблоні зацвіли.

Ворон 27.04.2019 18:35

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 262387)
Не знаю де на заході так тепло ,щоб по 3 вощини ложити ,хіба Закарпаття,в нас обіцяють тиждень дощі з похолоданням ,сімї пішли в розвиток ,можуть зїсти все що наносили ,в мене так часто буває,якщо зовсім немає суші ти змушений так робити,але памятай ,що на 1 кг вощини сімя зїдає 3 кг меду,тобто в цей час ,якщо є можливість краще сушь.(ИМХО)

Бджоли їдять незалежно від загрузки будівельними роботами,молоді бджоли фізіологічно виділяють віск,якщо його немають де використати,просто гублять воскові лусочки.:)

Вадим Попов 27.04.2019 22:10

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 262391)
Бджоли їдять незалежно від загрузки будівельними роботами,молоді бджоли фізіологічно виділяють віск,якщо його немають де використати,просто гублять воскові лусочки.:)

Прочитав пост Віктора і хотів відповісти йому точно те ж саме. Опустився нижче, а Ви вже відповіли.


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні :ok:

seim 01.05.2019 13:29

Re: Текущие вопросы начинающих
 
в книжках пишуть що бджоли воск виділяють і тоді коли не потрібно будувати соти і щоб не встрачати цей воск необхідно обмежено підствляти рамки на відбудову. Але якщо таких рамок будет занадто то бджоли збільшують виділення воску для відбудування сотів і буде втрата меду. Але якщо перевести ціну воску на ціну втраченого меду то отримаємо один і той самий результат. 1 кг воску приймають по 120 грн а 3 кг меду приблизно коштує на опті так само. Але якщо це весняний більш дорогий мед - то заміщувати його на отримання воску не вигідно.

Andruhan 01.05.2019 15:36

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262727)
в книжках пишуть що бджоли воск виділяють і тоді коли не потрібно будувати соти і щоб не встрачати цей воск необхідно обмежено підствляти рамки на відбудову. Але якщо таких рамок будет занадто то бджоли збільшують виділення воску для відбудування сотів і буде втрата меду. Але якщо перевести ціну воску на ціну втраченого меду то отримаємо один і той самий результат. 1 кг воску приймають по 120 грн а 3 кг меду приблизно коштує на опті так само. Але якщо це весняний більш дорогий мед - то заміщувати його на отримання воску не вигідно.

В книжках, якщо це правильні книжки, пишуть вірно! Відбудовою стільників, зазвичай, займається молода вуликова бджола, яка ще не йде на медозбір, тому особливих втрат по меду не буде. Звісно, якщо не перегрузити вощиною!

seim 01.05.2019 15:58

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 262741)
В книжках, якщо це правильні книжки, пишуть вірно! Відбудовою стільників, зазвичай, займається молода вуликова бджола, яка ще не йде на медозбір, тому особливих втрат по меду не буде. Звісно, якщо не перегрузити вощиною!

а молода бджола з чого воск виробляє? З нектару який приносять інші бджоли. Який міг би бути дорогим весняним медом.

Ворон 01.05.2019 17:00

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Вложений: 2
Ж
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262748)
а молода бджола з чого воск виробляє? З нектару який приносять інші бджоли. Який міг би бути дорогим весняним медом.

Пасічник повинен знати що в молодих бджіл віск виступає і застигає на воскових зеркальцях,звідки його бджоли і беруть.


Текущее время: 17:01. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot