Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Подкормки и кормление пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Стимулирующие подкормки (когда и как давать) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=225)

Сергей17 08.03.2021 11:16

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 291189)
Підкажіть,в магазинах є сухе молоко,в аптеках дитяче харчування,може щось з цього дати поки не зацвила верба,перший поставщик пилку,вчора в сду бачив перші підссніжники,в лісі ще стоїть сніг,десь на суботу вже обіцяють більш -менщ стійкий +,але це ще не точно,а охота щоб вони пошвидше розвивались,один мед не допоможе.А з полином дійсно проблема ,сухий в мене є ,а свіжий ще під снігом.

Для этого нужно иметь медовоперговые рамки.

Viktor56 08.03.2021 15:56

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 291191)
Для этого нужно иметь медовоперговые рамки.

В тому то і справа,я ще видно не навчився їх зберігати,якраз там де перга,почало пліснявою кидати,тобто тільки на перетопку,хоча зберігав в хаті в сухому місці,а окремо пилку не збирав,пожалів бджіл,хоча зараз мені підказали цікавий спосіб,пилковловлювачі ставити,а нижні льотки не закривати,і якась кількість пилку буде,і бджоли меньше калічаться.

Ворон 08.03.2021 16:16

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 291193)
В тому то і справа,я ще видно не навчився їх зберігати,якраз там де перга,почало пліснявою кидати,тобто тільки на перетопку,хоча зберігав в хаті в сухому місці,а окремо пилку не збирав,пожалів бджіл,хоча зараз мені підказали цікавий спосіб,пилковловлювачі ставити,а нижні льотки не закривати,і якась кількість пилку буде,і бджоли меньше калічаться.

Погана порада, нижній льоток санітарний, пилок буде з мусором.

Ромен 08.03.2021 17:06

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 291194)
Погана порада, нижній льоток санітарний, пилок буде з мусором.

Чому, порадили ставити на верхній, а нижній не закривати, що б через нижній заносили якусь кількість для себе, а навіть як і на нижній поставе, то потім перевіє.

Ворон 08.03.2021 18:10

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 291195)
Чому, порадили ставити на верхній, а нижній не закривати, що б через нижній заносили якусь кількість для себе, а навіть як і на нижній поставе, то потім перевіє.

Я ставлю на вергні льотки, але закриваю в 9.00,а відкриваю в обід, бджоли остаються необділені, і пасічник також отримує Нну кількість, до ранку пилок сухий, і так до потрібної кількості. :old:

Viktor56 08.03.2021 18:33

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 291197)
Я ставлю на вергні льотки, але закриваю в 9.00,а відкриваю в обід, бджоли остаються необділені, і пасічник також отримує Нну кількість, до ранку пилок сухий, і так до потрібної кількості. :old:

І я ставлю на верхній,а що не так я зробив з медоперговими рамками ,що вони почали цвисти в теплому сухому приміщені,я ніколи їх раніше не зберігав,взимку не годував,давав мед після першого весняного обльоту,рамки виявились в загиблих сім"ях,але тоді вони були чисті без цвілі,цвіль появилась в теплій сухій кімнаті.:kill:

Ворон 08.03.2021 20:51

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 291200)
І я ставлю на верхній,а що не так я зробив з медоперговими рамками ,що вони почали цвисти в теплому сухому приміщені,я ніколи їх раніше не зберігав,взимку не годував,давав мед після першого весняного обльоту,рамки виявились в загиблих сім"ях,але тоді вони були чисті без цвілі,цвіль появилась в теплій сухій кімнаті.:kill:

Перга гігроскопічна тому тягне вологу з повітря як губка, бджоли заливають пергу медом, і волога має бар'єр, який пройти неможе, книга пише що можна засипати пергу сухою цукрою пудрою, але це порада не моя, тому радити не буду. :)

liberal2005 18.03.2021 17:52

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
А погода, даже у нас на Юге не радует. Но раз в неделю пчелы летают))))) и даже носят белковую подкормку и мизеры пыльцы (лещина, подснежники цветут и туя). Сироп я еще не давал, но в 20-х числах марта, если окно погоды будет дам сироп в маломедных рамках, в пакетах в эту погоду они брать сироп не будут, а в рамках возле расплода заберут. Пока намесил канди с бджолиусом, тонко раскатал лепешки и раздал блины по 0.5 кг. Ревизии не делал, но 8-го марта штук 6 семей посмотрел , так как слабакам пчелу трусил, то на тот момент в среднем 2 рамки расплода 1 печатного выходит, одна разновозрастной

Кудлянин 18.03.2021 19:21

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от liberal2005 (Сообщение 291489)
Пока намесил канди с бджолиусом, тонко раскатал лепешки и раздал блины

Коллега , думаете , что это резко усилит весеннее развитие ? Берут меня смутные сомнения . ХОЛОДНО !!! До приноса свежей пыльцы ничего не будет .

liberal2005 19.03.2021 02:49

Re: Стимулирующие подкормки (когда и как давать)
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 291492)
Коллега , думаете , что это резко усилит весеннее развитие ? Берут меня смутные сомнения . ХОЛОДНО !!! До приноса свежей пыльцы ничего не будет .

Та думаю канди не сильно увеличит весеннее развитие, но корм им нужен и только с этих соображений его ставил))) Как и не сильно увеличит весеннее развитие в эту погоду и сироп в рамках, но вода им нужна, а в сиропе она есть. Мед тоже нужен, но меда у меня нет и у них тоже не густо, а полномедных рамок тоже нет, но маломедок полно и раз уж ставить маломедки, то почему бы их не залить сиропом?[/QUOTE


Текущее время: 21:55. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot