Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2018 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4934)

Димас 30.12.2018 23:09

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Я вже колись розказував, що спочатку мого пасічникування, миші особливо не турбували, бо було чотири вулика. Та й бувають роки що їх то більше, то менше. Коли сімей стало двадцяць, дід-наставник каже: поклади у вулики отруту, якщо залізе, то тут же й помре. Ну я його послухав, і поклав. Весною як відкрив, а в кожному другому вулику миші з виводками вже. От лиха вони тоді наробили. То й не миші, а гризуни-бурозубки, вони отруєне насіння не їдять, а комах аж бігом. Тоді я поняв що треба щось робити, і поставив загороджувачі. Проблема вирішилась. І то бівало що проскакували, якщо неякісно встановив. А дід і досі отруту кладе, і ні про які загороджувачі чути не хоче. У нас з ним різні місцевості, в мене на краю степу пасіка, а в нього цієї живності менше в іншому населеному пункті. Ну, позаминулої зими миші чи бурозубки й дали йому теж копоті, багато сімей постраждало. Але стоїть на сввоєму.

LLS14 31.12.2018 10:25

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 252835)
Кладу отраву зимой, когда пчелы в клубе.

Я вооще не могу понять зачем ложить в ульи яд, если во время последнего осмотра семьи или сборки (конец октября -ноябрь) можно поставить на летки сетку с воздушного фильтра ит.д. и никогда нет никаких пролем с мышами

пасіка 31.12.2018 12:07

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Відвідав своїх,зимують в нормі.Мишей,синичок не видно.Грудень подарував гарну погоду,доволі теплий місяць.Клуби як і на початку зимівлі сидять переважно біля передньої стінки.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

kostantin501 31.12.2018 15:30

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Альгамбра (Сообщение 252816)
У мене зсередини круглих льотків забита решітка, а довгі льотки стараюсь робить не більше 8 мм шириною. Нижні я закриваю наглухо. Вулики стояґть високо 55 см підставки, але миші все одно умудряються якось дострибнути, або навіть вилізти по трубі! і десь найти гнилувате місце... Тому найкращий орієнтир - сніг - якщо по ньому є сміття, або мишині сліди. то треба відкривати. До речі землерийка пролазить навіть в 8-мм льоток. Бджоли можуть буть зверху просто тому, що то тільки активна шапка, а основна масса дам де їм треба - не треба перейматись.

Да решётка необходима, но летки, проще делать съёмными и синицы не будут беспокоить семьи зимой:ok:

Шавлюк 31.12.2018 16:29

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Зараз на пасіці падає дощ.Всіх з наступаючим.

Gnat 31.12.2018 17:51

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от пасіка (Сообщение 252857)
Відвідав своїх,зимують в нормі.Мишей,синичок не видно.Грудень подарував гарну погоду,доволі теплий місяць.Клуби як і на початку зимівлі сидять переважно біля передньої стінки.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Гарна бджілка

Добавлено через 5 минут
Готуюсь до сезону 2019 . Придбав 5 кг. Фацелії буду сіяти на пасіці. Пасіка має 0,5 га.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Юрій Чугай 31.12.2018 18:54

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 252820)
Визуально в каждом улье уменьшилось на 2-3 улочки пчел.

Ви справді думаєте, що миші перегризли 2-3 вулищки живих бджіл? Та вони самі посипались, а мауси вже мертвих трощать.

seim 31.12.2018 19:06

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 252885)
Ви справді думаєте, що миші перегризли 2-3 вулищки живих бджіл? Та вони самі посипались, а мауси вже мертвих трощать.

рано їм самим сипатись і в такій кількості. Там підмору за місяць більше ніж за всю зимивлю в минулих роках коли мишей не було. Живих бджіл гризуть чи бентежать і бджоли падають і замерзають - факт той що багато погриженого підмору в кожному вулику. Вулики стоять відкриті без даху.

Дед Василь 31.12.2018 19:29

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Вложений: 1
Всех с наступающим новым годом!!!!!! С годом свиньи.

бігунець 31.12.2018 21:57

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
С наступающим Новым годом! Счастья, здоровья, благополучия. Чтобы пчелы всегда радовали и дарили незабываемые мгновения.


Текущее время: 05:19. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot