Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Жалобы, замечания, предложения в работе форума! (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Законность файлового архива или нужен ли ФА на форуме?! (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3201)

ЯроБа 16.01.2016 21:17

Re: Украинский улей
 
Питав же дописувача якими програмами користується, - мовчить. Він же дав зрозуміти що всі програми ліцензійні куплено...

vodolej 16.01.2016 21:37

Re: Украинский улей
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 114604)
vodolej, не надо так переживать, думаю создатель этой книги, Зиновий Дячук, не ставил цель обогатиться.Поэтому он и указал в книге, в конце, какие издания были использованы при ее создании.Большое спасибо автору за создание книги и расширения кругозора людей в области пчеловодства.А пану Ярошко, особо переживать не надо за нарушение авторских прав.

Так что, не убирать, пусть будет?

Димас 16.01.2016 21:52

Re: Украинский улей
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 114622)
Так что, не убирать, пусть будет?

В понедельник уберите, чтобы человек не нервничал. Нервные клетки не восстанавливаются.

glider 16.01.2016 22:06

Законность файлового архива или нужен ли ФА на форуме?!
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 114518)
Так, в мене все ліцензійне. І антивірусник в тому числі (Avast).

Це похвально, поважаю! А як на рахунок цього?

http://mwob.com.ua/attachment.php?at...1&d=1452970980

Yaroshko 17.01.2016 11:56

Re: Украинский улей
 
Ви придираєтесь до кожного слова, правильного і не дуже. А пояснити чому вкрали книжку не можете.
Вибачте, але я дальше не братиму участі в цій розмові.
Одні вкрали, другі захищають тих хто вкрав а треті мовчать одобрюючи перших і других. Ось наша позиція - "Лиш бы нам хорошо".:ura1: А людина вклала в СВОЮ книжку і часу багато, і грошей немало.

Александр Влад. 17.01.2016 12:08

Re: Украинский улей
 
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 114712)
Одні вкрали, другі захищають тих хто вкрав а треті мовчать одобрюючи перших і других.

В "тырнете" прочитал кучу книг, а ту на которую запал, при случае купил " бумажном варианте". Думаю автор за рекламу как-бы должен, если толковая- люди покупать будут.(ИМХО)

Владимир Татомир 17.01.2016 12:37

Re: Украинский улей
 
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 114712)
А пояснити чому вкрали книжку не можете.

Кто Вам дал право судить:"Украли или взяли почитать".И не надо быть таким "Робин Гудом" защищая не понятно что.

glider 17.01.2016 14:17

Re: Украинский улей
 
Yaroshko, блин, ну шо Вы за человек такой? Кто кого защищал? Книжку в архиве снесли! А вот Вы как раз за себя не отвептили! Если Вы такой правильный и пушистый, то какого органа сами с файлового архива литературу качали? Если уж наезжаете на кого-то, то сначала посмотрите на себя в зеркало и начинайте с себя!

Yaroshko 17.01.2016 14:58

Re: Украинский улей
 
Зроблю вийняток для адміна. Відповім йому.
З файлового архіва я маю право качати. Тому що я не знаю чи матеріал крадений. До того, ці книжки можуть бути застарілими. Про файловий архів Ви відповідаєте, а користувачі тут нідочого.
Чи може я неправий?
2. Я нікому не заперечував чи не казав не зкачувати книжку чи якійсь інші файли з архіва. Я наголошував і доводив до відома користувачів цього форуму що книжка Дячуна "Український вулик - лежак" крадена.
3. Якщо я завантажував файли з файлового архіва, а мені цього не можна робити, тоді закрийте його для мене, або напишіть що користувачу Yaroshko заборонено це робити бо там всі матеріали добуті незаконним шляхом. Хоча я впевнений що воно не так. Я завжди, в цій темі говорив тільки про одну книжку. Про решту я "не в курсі".

ЯроБа 17.01.2016 15:41

Re: Украинский улей
 
Коли щось у когось берете, потрібно завжди спитати чи можна (якщо ви такі праведні)... А ви взяли не питаючись... Тобто поцупили...І совість не мучить... зате інших вчите як треба "правильно" жити...


Текущее время: 08:14. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot