Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Электросчётчик (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6961)

Игорь_Харьков 29.12.2021 16:45

Электросчётчик
 
Всем добрый день и с наступающим Новым Годом ! Сегодня ко мне c бухты -барахты , не предупредив .приехали электрики и очень настойчиво пытались поменять мой старый электросчётчик на новый . но когда я попросил паспорт и сертификат на этот счётчик , сказали , что оно есть , но оно у них в организации , грозили . что отрежут свет , но были посланы на ... к Деду Морозу ! Ваше мнение - правильно ли я поступил ? Да и ещё вопрос к знающим людям , какие у них должны быть документы , кроме посвидчень ?

Ворон 29.12.2021 16:51

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 295822)
Всем добрый день и с наступающим Новым Годом ! Сегодня ко мне c бухты -барахты , не предупредив .приехали электрики и очень настойчиво пытались поменять мой старый электросчётчик на новый . но когда я попросил паспорт и сертификат на этот счётчик , сказали , что оно есть , но оно у них в организации , грозили . что отрежут свет , но были посланы на ... к Деду Морозу ! Ваше мнение - правильно ли я поступил ? Да и ещё вопрос к знающим людям , какие у них должны быть документы , кроме посвидчень ?

В мене лічильних міняють що три роки, останій раз забрали чорний механічний, і поставили новий електронний, моя мережа 380 вольт, знімають лічильники на провірку, ніколи ніяких документів не питав, в них є пломби, за які треба розписуватись, вони номерні. ;)

Игорь_Харьков 29.12.2021 17:21

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 295823)
В мене лічильних міняють що три роки, останій раз забрали чорний механічний, і поставили новий електронний, моя мережа 380 вольт, знімають лічильники на провірку, ніколи ніяких документів не питав, в них є пломби, за які треба розписуватись, вони номерні. ;)

Дякую ! А якщо лічильник якийсь самопальний й буде рахувати не так як потрібно ? ))) ось я й поцікавився паспортом та сертифікатом на нього . Пане Ярослав ( вибачте якщо помилився ), вони за свій кошт міняли лічильник та проводили його перевірку , чи Ви це оплачували ? В мене в хаті стоїть механічний лічильник , який з 2002 року ніхто не перевіряв ніколи . тому в мене й виникли питання та сумніви.

Ворон 29.12.2021 17:45

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 295825)
Дякую ! А якщо лічильник якийсь самопальний й буде рахувати не так як потрібно ? ))) ось я й поцікавився паспортом та сертифікатом на нього . Пане Ярослав ( вибачте якщо помилився ), вони за свій кошт міняли лічильник та проводили його перевірку , чи Ви це оплачували ? В мене в хаті стоїть механічний лічильник , який з 2002 року ніхто не перевіряв ніколи . тому в мене й виникли питання та сумніви.

Якщо щось нетак з лічильником, дзвінок в рем, і до 10 днів, поміняють на інший, при умові цілості пломб, ви зробили дурницю, можуть впертись рогом, і це вдарить по кишені, а може і пронесе, все залежить від працівників рем, в договорі чітко описано всі процедури робіт з лічильником, договір підписаний господарьом считка. :old:

Ромен 29.12.2021 18:06

Re: Электросчётчик
 
Та нічого не буде, небоісь, в слідуючий раз як приїдуть скаже , що подумав якісь аферюги були, попривикали шастати як у себе дома, а ще моду взяли фоткати, це взагалі накрива :nunu:, все їх бідолах обкрадають :neigh:. Якщо лічильник в будинку ,то міняють безкоштовно,а якщо хочеш винести на вулицю, тоді прийдеться проплатити.

Игорь_Харьков 29.12.2021 18:15

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 295829)
Та нічого не буде, небоісь, в слідуючий раз як приїдуть скаже , що подумав якісь аферюги були, попривикали шастати як у себе дома, а ще моду взяли фоткати, це взагалі накрива :nunu:, все їх бідолах обкрадають :neigh:. Якщо лічильник в будинку ,то міняють безкоштовно,а якщо хочеш винести на вулицю, тоді прийдеться проплатити.

Дякую ! Лічильник в будинку . на фасад не хочу виносити , бо 1 лічильник повинен працювати при температурі від 0 градусів та вище , 2 .знаходитися в сухому приміщенні , 3. боюся , що хтось може навмисно пошкодити пломбу ( кажуть зараз частенько роблять таке западло ) , бо хоч двір й загородженний , але сторожувати лічильник ніхто не буде. Відмазатися . що подумав , що аферюги не вийде - я в них посвідчення перевіряв . бо звідки мав знати . що то електрики а не злодюги якісь )))

Ворон 29.12.2021 18:23

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Игорь_Харьков (Сообщение 295831)
Дякую ! Лічильник в будинку . на фасад не хочу виносити , бо 1 лічильник повинен працювати при температурі від 0 градусів та вище , 2 .знаходитися в сухому приміщенні , 3. боюся , що хтось може навмисно пошкодити пломбу ( кажуть зараз частенько роблять таке западло ) , бо хоч двір й загородженний , але сторожувати лічильник ніхто не буде. Відмазатися . що подумав , що аферюги не вийде - я в них посвідчення перевіряв . бо звідки мав знати . що то електрики а не злодюги якісь )))

В мене лічильник на вулиці, відколи провів 380 вольт, так якщо включити дурачка, може пронести, в договорі чітку прописано, що срацівники рем мають доступ до щитка постійно, про що господар підписав договір з рем. :old:

Игорь_Харьков 29.12.2021 18:50

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 295832)
В мене лічильник на вулиці, відколи провів 380 вольт, так якщо включити дурачка, може пронести, в договорі чітку прописано, що срацівники рем мають доступ до щитка постійно, про що господар підписав договір з рем. :old:

Так я перевірив їх документи , потім вони мені надали , щось по типу наряда на роботи , я їм доступ до лічильника надав , дав можливість оглянути пломбу . щоб не сказали . що я щось хімічу . Але коли хлопчина дістав лічильника . я попросив надати паспорт та сертифікат якості данного прибору. Хлопці поплигали , покричали , та й пішли собі .:ah: Дурником прикидуватися не звик , так що цей варіант не пропонуйте)))0

Добавлено через 4 минуты
Просто дивлюся об"яви про продаж електролічильника й там до паспорту додаються сертифікати якості .

zelya343 29.12.2021 18:59

Re: Электросчётчик
 
У меня как раз недели 2 тому назад меняли счетчик. Меняли по всей нашей улице. Помимо того что это - периодически систематическая процедурь, они еще обновляются. Теперь поставили хитрый счетчик (смарт), по которому через тырнет они все видят. И он двухтарифный уже, нужно только поехать в РЭС и написать какую-то там бамагу. Эти пацаны (довольно-таки вежливые) рассказали, что новые счетчики фиксируют все попытки воровства эл. энергии, и там у них все видно. Им известны все способы, и наивно думать что "кулибины" их перехитрят.
Очень похоже на "так оно и есть".

Кудлянин 29.12.2021 20:01

Re: Электросчётчик
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 295829)
Якщо лічильник в будинку ,то міняють безкоштовно,а якщо хочеш винести на вулицю, тоді прийдеться проплатити.

Невірна інформація . Якщо лічильник ( старий чорний ) знаходиться в будинку ( немає прямого доступу до контролю показників ) , то виніс його на фасад ( заміна на новий ) , а виніс на фасад для прямого доступу контролю - це обов,язково ) - БЕЗКОШТОВНО .


Текущее время: 05:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot